Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Hát ez nagyszerű! Az ajtóból már talán menni fog nekem is..vagy korábban megyek a talira és "beszereljük közösen" :lol: :D Zotya szétszedi te meg összerakod..ja, én meg adogatom a szerszámokat, csak hogy én is kivegyem a részem :D :) :lol:

A "kapcsoló nincs hozzá" a tükörre vonatkozik, ugye? Ha kétezer, akkor kérnék azt is...és ha már az van akkor esetleg tükör is lenne hozzá olcsó pénzért? - mert akkor nem veszem meg itt...18Eur/drb - igaz, azt mondja újak. ;)

;) jaj, de ha tükröt cserélném akkor kell másik háromszög is belülre, nem? Vagy csak egy dugó elég a kar helyére?

Hening Karcsi árlistája:

Köszönés: 300Ft

Köszönés kézfogással: 350Ft

Köszönés baráti kézfogással: 400Ft

Vevő panaszainak meghallgatása: 500Ft

Visszahozott áru átvétele: 600Ft

Ígéret a megoldásra: 1000Ft

Érdeklődés: 500Ft

Útbaigazítás: 700Ft

Jótanács: 900Ft

Együttérző bólogatás: 1000Ft

Okos nézés: 1500Ft

Teljes tanácstalanság: 2000Ft

Óradíj: 1000Ft

Óradíj, ha nézni akarja: 1500Ft

Óradíj, ha tanácsot is ad: 2500Ft

Óradíj, ha Ön is besegít: 4000Ft

:D :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát ez nagyszerű! Az ajtóból már talán menni fog nekem is..vagy korábban megyek a talira és "beszereljük közösen" :lol: :D Zotya szétszedi te meg összerakod..ja, én meg adogatom a szerszámokat, csak hogy én is kivegyem a részem :D :) :lol:

A "kapcsoló nincs hozzá" a tükörre vonatkozik, ugye? Ha kétezer, akkor kérnék azt is...és ha már az van akkor esetleg tükör is lenne hozzá olcsó pénzért? - mert akkor nem veszem meg itt...18Eur/drb - igaz, azt mondja újak. ;)

:D jaj, de ha tükröt cserélném akkor kell másik háromszög is belülre, nem? Vagy csak egy dugó elég a kar helyére?

Igen a kapcsoló arra vonatkozik. Rendben akkor holnap hozok egyet. Sajnos tükör csak a régi van, úgy tudom. Háromszögeket is hozhatok éppen. Az talán ezerbe kerül. Belső kábelt tudok neked csinálni, de az nem egészen olyan lesz mint a gyári. Bár Zotyánál is működik.

Hening Karcsi árlistája:

Köszönés: 300Ft

Köszönés kézfogással: 350Ft

Köszönés baráti kézfogással: 400Ft

Vevő panaszainak meghallgatása: 500Ft

Visszahozott áru átvétele: 600Ft

Ígéret a megoldásra: 1000Ft

Érdeklődés: 500Ft

Útbaigazítás: 700Ft

Jótanács: 900Ft

Együttérző bólogatás: 1000Ft

Okos nézés: 1500Ft

Teljes tanácstalanság: 2000Ft

Óradíj: 1000Ft

Óradíj, ha nézni akarja: 1500Ft

Óradíj, ha tanácsot is ad: 2500Ft

Óradíj, ha Ön is besegít: 4000Ft

...

Kabbe. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen a kapcsoló arra vonatkozik. Rendben akkor holnap hozok egyet. Sajnos tükör csak a régi van, úgy tudom. Háromszögeket is hozhatok éppen. Az talán ezerbe kerül. Belső kábelt tudok neked csinálni, de az nem egészen olyan lesz mint a gyári. Bár Zotyánál is működik.

És azt a kábelt aztán "csak" be kell rakni? Úgy értem kontaktok is kerülnek a vezetékekre? :lol: Az már igen jó lenne. Vezetéke(ke)t vigyek? - azt tudok szerezni több szinben illetve átmérőben is - sőt akár kontaktolva is, csak tudnom kéne milyen kontaktokkal, hogy van-e olyan, hm?

Az a háromszög kiváltható valamiyen elfogadható módon, hogy ne legyen ott lyuk? - mert, ha 1000/drb, akkor azt mellőzném. A tükröt meg keresek vagy megveszem az általam emlitetteket. Köszi!

Link to comment
Megosztás:

És azt a kábelt aztán "csak" be kell rakni? Úgy értem kontaktok is kerülnek a vezetékekre? :lol: Az már igen jó lenne. Vezetéke(ke)t vigyek? - azt tudok szerezni több szinben illetve átmérőben is - sőt akár kontaktolva is, csak tudnom kéne milyen kontaktokkal, hogy van-e olyan, hm?

Az a háromszög kiváltható valamiyen elfogadható módon, hogy ne legyen ott lyuk? - mert, ha 1000/drb, akkor azt mellőzném. A tükröt meg keresek vagy megveszem az általam emlitetteket. Köszi!

Kissé elhamarkodottan írtam, hogy megcsinálom. Előbb meg kell nézzem, hogy van-e olyan kábel, amin van ilyen pin. Vezetéket nem kell hozni, van egy csomó. A háromszög párja annyi.

Link to comment
Megosztás:

Kissé elhamarkodottan írtam, hogy megcsinálom. Előbb meg kell nézzem, hogy van-e olyan kábel, amin van ilyen pin. Vezetéket nem kell hozni, van egy csomó. A háromszög párja annyi.

Jó lenne tudni milyen kontakt kellene! Habár már megyek melóba, de lehet hogy holnap is tudnék hozatni. Tudod mit!? Legyen akkor a háromszög is, üsse kavics!

Link to comment
Megosztás:

Oks.

Ha tudsz, linkelj be képet a kontaktról meg esetleg valami adatokat róla, hogy be tudjam azonositani! Ha van olyan, hozok melóból egy marékkal.

Ja, és holnap mikorra menjek és hova? - Nem ismerem Győrt :lol: Elmentem a számodat és majd fogok csörögni ha eltévedek. :lol: Az én számom a profilomban található. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha tudsz, linkelj be képet a kontaktról meg esetleg valami adatokat róla, hogy be tudjam azonositani! Ha van olyan, hozok melóból egy marékkal.

Ja, és holnap mikorra menjek és hova? - Nem ismerem Győrt :lol: Elmentem a számodat és majd fogok csörögni ha eltévedek. :lol: Az én számom a profilomban található. :D

Olyan kéne, amilyen az ajtóátvezetőben van, a kasztni felől.

Link to comment
Megosztás:

Olyan kéne, amilyen az ajtóátvezetőben van, a kasztni felől.

Aha, ez egyértelmű, de könnyen meg tudom én azt nézni? Na, leugrom, meglesem mert aztán megyek aludni és ki tudja mikor ébredek fel.

-------------------

szerk.: ...megnéztem...azt gondoltam, hogy épp forditva vannak ott a kontakot, vagyis a tűs van az átvezetőben és az ellenkontaktja meg az ajtóban.(amiket gyártunk azokban úgy van) Még nem láttam ilyet a gyárban, de majd körülnézek hátha mégis van mert az a tűs még volna is(mi a fő kábelköteget gyártjuk)...habár azt nem is láttam mert nem nyilik annyira ki az ajtó, de gondolom milyen lehet.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez nagyszerű! Az ajtóból már talán menni fog nekem is..vagy korábban megyek a talira és "beszereljük közösen" :lol: ;) Zotya szétszedi te meg összerakod..ja, én meg adogatom a szerszámokat, csak hogy én is kivegyem a részem :D :D ;)

Jó hosszú szipókát is vigyél ,hogy tudják cumizni a közös literes családi sört meló közben :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Megvettem a tükör kapcsoló, grátisz relével.

Kész a belső kábelköteged.

Ilyen pinek kellettek volna, de szereztem azokat is.

Kell esetleg a tükörhöz is kábel? Ha gondolod megcsinálhatom.

;) Ez szuper! :D Nagy vagy! Ja, nem volna rossz ha oda lenne készitve a tükör is mert előbb-utóbb lesz az is. ;) Legalábbis szeretnék. Azért is kértem a gombot is mert a srác egyébként sokszorosáért adja az újat.

Abban biztos lehetsz. :D

:lol:

..sokba lesz ez nekem..jaj-jaj.. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D Ez szuper! :D Nagy vagy! Ja, nem volna rossz ha oda lenne készitve a tükör is mert előbb-utóbb lesz az is. ;) Legalábbis szeretnék. Azért is kértem a gombot is mert a srác egyébként sokszorosáért adja az újat.

:lol:

..sokba lesz ez nekem..jaj-jaj.. :D :lol:

Nah, akkor nekilátok annak is. :D

Nem kell bec@rni, nem olyan nagy már a kapacitásom. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szuper! :lol:

Kb. 14 órától ráérek - aludnom is kell meg lesz egy kisebb fuvarom is - vagyis délután három körül már Győrben tudok lenni.

Jó, én kb 4-től érek rá (gyerekekért, asszonyért kell menni, stb). Utána hívj fel (számom az aláírásomban).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.