Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...

<_< Aggregátor is volt? :lol: :lol:

Ja mondjuk mobilinternet biztos van, legalább edge v. gprs.

A gprs-sel jobb ha nem dilizik, mire betölt egy szimpla oldalt több percbe fáj a lassúsága, az edge-vel még lehet is kezdeni valamit, végig jártam azt az utat -most is az van.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Figyelj már Karcsi, nem nézted/kérdezted már a Zolinál az SE-szettet? Most jöttem Veszprémből, aztán az emelkedőkőn a szakadt Ifák engem toltak. <_< A héten Téten melózok, nem tudom meddig van nyitva Gyarmaton a bontó, lehet egyik nap elmegyek kocsival dolgozni, aztán meló után odaugrom.

Link to comment
Megosztás:

Figyelj már Karcsi, nem nézted/kérdezted már a Zolinál az SE-szettet? Most jöttem Veszprémből, aztán az emelkedőkőn a szakadt Ifák engem toltak. :lol: A héten Téten melózok, nem tudom meddig van nyitva Gyarmaton a bontó, lehet egyik nap elmegyek kocsival dolgozni, aztán meló után odaugrom.

Csatlakoznék én is egy kérdéssel :lol: ..elektromos ablakemelő szettről valami hir, esetleg? <_<

Link to comment
Megosztás:

Figyelj már Karcsi, nem nézted/kérdezted már a Zolinál az SE-szettet? Most jöttem Veszprémből, aztán az emelkedőkőn a szakadt Ifák engem toltak. :lol: A héten Téten melózok, nem tudom meddig van nyitva Gyarmaton a bontó, lehet egyik nap elmegyek kocsival dolgozni, aztán meló után odaugrom.

Zolinál nincs 1,4-hez SE cucc.

Ja, és Gyarmaton mondtak 80-at a szettre.

Csatlakoznék én is egy kérdéssel :lol: ..elektromos ablakemelő szettről valami hir, esetleg? <_<

Még nem voltam, majd ma megyek ki.

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki!

Nem tud esetleg valaki itt győrben vagy környékén eladó Astra Coupe első lököst!

Már felkutattam utána mindent! :lol: :D

Szasz!

Van egy spanom, aki üzemeltet egy bontót. Múltkor láttam nála G-ket, azt nem is figyeltem, hogy van-e közte coupe. A számát vizsont elküldhetem PÜ-ben.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Szasz!

Van egy spanom, aki üzemeltet egy bontót. Múltkor láttam nála G-ket, azt nem is figyeltem, hogy van-e közte coupe. A számát vizsont elküldhetem PÜ-ben.

Üdv.

Hy!

Jöhet a szám, meg infózom + ugyis kell még 1-2 alkatrész! Le akarom cserélni a dobfékem tárcsára hátul!

Ez a bontó nem az ipari park fele van győrben?

Bár még ott sem kérdeztem meg!

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Jöhet a szám, meg infózom + ugyis kell még 1-2 alkatrész! Le akarom cserélni a dobfékem tárcsára hátul!

Ez a bontó nem az ipari park fele van győrben?

Bár még ott sem kérdeztem meg!

Üdv

De-de, arrafelé van. A Pipitér utcában. A számát pü-ben küldöm.

Link to comment
Megosztás:

Nálam van az ablakemelőd. Annyi baj van vele, hogy a jobb oldali nem komfortos. Olyan mint Zotyáé, nyomni kell folyamatosan, amíg fel vagy le megy. A balos viszont komfortos asszem, mert rajta a doboz. Csinálok képet, ha feltöltődött a telóm.

:lol: Ujjé-ujjé, szuper! :lol: Ha jól értelmezem kábelokat is tudtál hozzá szerezni!? :D Ha igen, a tükörhöz is vannak benne csatik netán?-de ez most nem is olyan fontos Pénteken akár el is tudok érte menni...legrosszabb esetben szombaton. :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: Ujjé-ujjé, szuper! :lol: Ha jól értelmezem kábelokat is tudtál hozzá szerezni!? :D Ha igen, a tükörhöz is vannak benne csatik netán?-de ez most nem is olyan fontos Pénteken akár el is tudok érte menni...legrosszabb esetben szombaton. :D

Itt vannak az ígért képek:

DSC01502_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC01503_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Csak az ajtóban levő kötegek vannak meg, azon rajta van a tükör cucc is, de kapcsoló nincs hozzá. Ha kell, azt is lehet szerezni, kb 2 ezer.

Link to comment
Megosztás:

Csak az ajtóban levő kötegek vannak meg, azon rajta van a tükör cucc is, de kapcsoló nincs hozzá. Ha kell, azt is lehet szerezni, kb 2 ezer.

Hát ez nagyszerű! Az ajtóból már talán menni fog nekem is..vagy korábban megyek a talira és "beszereljük közösen" :lol: :D Zotya szétszedi te meg összerakod..ja, én meg adogatom a szerszámokat, csak hogy én is kivegyem a részem ;) :D :lol:

A "kapcsoló nincs hozzá" a tükörre vonatkozik, ugye? Ha kétezer, akkor kérnék azt is...és ha már az van akkor esetleg tükör is lenne hozzá olcsó pénzért? - mert akkor nem veszem meg itt...18Eur/drb - igaz, azt mondja újak. ;)

:D jaj, de ha tükröt cserélném akkor kell másik háromszög is belülre, nem? Vagy csak egy dugó elég a kar helyére?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.