Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

Úgy legyen :D

Aki a www.szamlapok.hu oldalaon található cuccokat csinálja Rolandnak hívják és pénteket megtalálod általában a Lurdynál egy lila Calija van B)

Beszéletnél vele, hogy miként tudná megvalósítani az elképzeléseidet.

Ezért jó ide járni mert megvilágosodom mindig! B)

Eszembe sem jutott ez a megoldás, hogy csináltatni hasonlót ,mint a gyári!

Amúgy is terveztem, hogy kinézek a lurdyhoz , de most már akkor tuti kinézek valamikor!

Tenkju ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezért jó ide járni mert megvilágosodom mindig! B)

Eszembe sem jutott ez a megoldás, hogy csináltatni hasonlót ,mint a gyári!

Amúgy is terveztem, hogy kinézek a lurdyhoz , de most már akkor tuti kinézek valamikor!

Tenkju :D

Arra figyelj, hogy mi általában csütörtökön vagyunk ott, Roland meg inkább pénteken.

Ha holnap kijössz és Norbi ráér, akkor meg tudsz nézni egy nagyon korrekt Veki műszerfalat, amit a Roland csinál B)

Link to comment
Megosztás:

Arra figyelj, hogy mi általában csütörtökön vagyunk ott, Roland meg inkább pénteken.

Ha holnap kijössz és Norbi ráér, akkor meg tudsz nézni egy nagyon korrekt Veki műszerfalat, amit a Roland csinál B)

Még nem tudom hogy hogyan alakul a holnap esté, de szerintem kinézek! B)

Majd igyekszem közel settenkedni, mert még senkit nem ismerek személyesen :D

Link to comment
Megosztás:

én sem mondtam még le végérvényesen egy letről ;) ha tevely év végén elvitte volna haver a calijába az mv6-omat akkor már én is sziszegnék 300 pacival. De nem vitte, most meg van már cash-e de már nem adom ;) Ez mellett meg építeni egyet az kicsit húzós lenne :D Na majd lesz ebből turbinyekes B) okosodok ám már, mutittak pár felettébb érdekes dolgot B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.