Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

az Astraowners-en azt írták a nagyokosok, hogy szerintük az ebay-en szerezhető hajtókarok kínából vannak, és nem méretpontosak. -> no hát igen csak tévedtek...

a hajtókarok kínaiak, ez kiderült (eddig is sejtettem). a csavarokról kéne kideríteni, hogy ARP-e vagy sem, mert lehet, az nem ARP -> van vkinek vmi ötlete, hogy lehetne megbizonyosodni?

egyébként a méretpontosság, meg a tömegazonosság rendben van, és ez a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

Az a baj a kínai hajtókarokkal és kovácsdugaszokkal, hogy még igazán nem lettek kipróbálva.

Lehet beválnak, de ez csak akkor derül ki, ha valaki bevállalja őket.

Egyébként az Audisok is használják a kínai cuccokat, ha jól vagyok informálva... :)

Link to comment
Megosztás:

úgy véled, még senki se vett ebay-en hajtókart? ebben nem hiszek... sztem szénné keresték magukat a kereskedők ott, és a fél tuningmatyi hadnak olyanja van. esetleg letagadja...

no aztan ottvannak a nagy nevü gyartok akik valoszinü mashol gyartatják a termékeiket és

netalán az is kinábol érkezik ...

szoval ilyenkor mindig az Armegeddon c film jut eszembe a ruszki asztronautával

hogy mind made in taiwan :) sajnos pontosan nem jut eszembe az idézet .. de neki van igaza :)

a wossner dugattyuk és kinaiak :) na jo ez csak pletyka de ki tudja

Link to comment
Megosztás:

hat szerintem ez igen hamar meg fog valtozni és

észre sem fogod venni amikor minden minöségi termék Kinábol jön ..

mert akkora a fejlödés jelenleg abban a térségben ..

na elég a a kina topicbol :)

OFF

Néztem tegnap taiwanról egy kis filmet. Beszéltek a gazdaságukról.

Lecsúsztak a számtech termékek gyártásából a 4. helyre a 3.-ról.

Megelözte öket kína. És miért? Mert a kínában gyártott számtechcuccok 70%-a taiwan által épített gyárakba készül.

Mostmár nem made in taiwan, hanem made by taiwan

ONocska

Németböl egy lendkerék nagyságú cumó kb milyen szállítási költséggel jön be?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.