Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

nekem plyan kocsi nem köll, amiből csak úgy tudok kiszállni, hogy közben saját brékóm útba van a számnak (Speedster) :huh:

se olyan, aminek lobog az ajtaja, stb. (lavórdzsini)

se olyan, amivel nem lehet felmenni Badacsonyban a présházhoz a murvás úton

megint csak a C63AMG maradt, vagy az új M3, vagy a 911 Porsche, de az majd, akkor köllene, ha 60+ lettem :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem plyan kocsi nem köll, amiből csak úgy tudok kiszállni, hogy közben saját brékóm útba van a számnak (Speedster) :huh:

se olyan, aminek lobog az ajtaja, stb. (lavórdzsini)

se olyan, amivel nem lehet felmenni Badacsonyban a présházhoz a murvás úton

megint csak a C63AMG maradt, vagy az új M3, vagy a 911 Porsche, de az majd, akkor köllene, ha 60+ lettem :lol:

ez talán teljesíti az összes elvárást... vagy lassú ? :D

Link to comment
Megosztás:

14 lityi nem sok, moderát, de én szeretném, ha nem enne majd ennyit a traguár. meg remélem is... ja és én nem szoktam igazán csapkodni, ha csak úgy megyek, akkor elég keveset szokott minden kocsim fogyasztani.

Evett már a Cali is 8at, akkor végig 100-zal mentem főúton és amikor előzni kellett akkor volt csak 160-170. :huh:

Városban, elég gyakran rugdosva, rövid távokon, dugóban ennyit eszik. Kész. :lol:

De inkább ez, mint hogy mondjuk 75 pacis legyen és 7.5 egyen.:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.