Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

Az egyik ékszíjvezető görgö csapágya felatta......lecsúszott róla a szíj és bele ért a kasztniba,ami ledarálta......De azért haza hozott ;) :) ;) ..Viszont most néztem hogy a csergő nincs nyitva a két ünnep között :(.....Így nem tudom honnan lesz alkatrész.

miattam nyugodtan viheted,ha minden jól megy 1 óra alatt kész van az enyém :D :(

Link to comment
Megosztás:

Halkan jegyzem meg hogy több mint két éve van meg a GSi,de még egyszer se állt az Attilánál 3óránál többet ;) :( :( ;) .

nem köll annyir lehalkítani magunkat ezért, nem olyan szégyen az... :) habár, ha a géped neked is 150-ről 210-re lenne gyarapítva, akkor lehet, Te is többet kecmeregtél volna a Tar udvarán.

Link to comment
Megosztás:

nem köll annyir lehalkítani magunkat ezért, nem olyan szégyen az... :( habár, ha a géped neked is 150-ről 210-re lenne gyarapítva, akkor lehet, Te is többet kecmeregtél volna a Tar udvarán.

Tudod,Én azok közé az emberek közé tartozom akik hallgatnak a jó barát tanácsaira :( ;) Azt mondta az Attila eszembe ne jusson turbós mocit venni....Megfogadtam a tanácsát így nem kell hozzá járnom autót szereltettni :D ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Tudod,Én azok közé az emberek közé tartozom akik hallgatnak a jó barát tanácsaira :( ;) Azt mondta az Attila eszembe ne jusson turbós mocit venni....Megfogadtam a tanácsát így nem kell hozzá járnom autót szereltettni :D ;) :)

bölcs dolog volt ezt el kell ismerni, de megfoszt egy élménytől, és van ugyan helyette sok más ez igaz, de ezt mégis kár kihagyni -> ezt azért némi tapasztalat után írom. pölö. 500ezer km-t autóztam le turbó nélkül (leszámítva pár dízel tragit), és az astra adta vissza a kedvem a vezetéshez (na jó a Morzsa dobott rajta sokat, ez igaz :()

Link to comment
Megosztás:

Anti barátunknak van egy karácsonyi meglepim:

újraszámoltam és nagyítottam a legjobb futamodat, amit 2007 január 15.-én futottál a dyno-val. a nyers időd egyébként 13.96 volt, és én akkor 13.89-et olvastam le a diagramról.

a roll-out-tal nem foglalkoztam, meg az eredmény körüli nagyítást se csináltam meg jól (nem nagyítottam eléggé ki a végeredmény körül és ezért a görbéket nem adta vissza elég pontosan a diagram). most ezt mind javítottam:

215/40 R17 gumikkal kb. 10" roll-out-tal számolva az időd 13.611 @ 174.9km/h lett volna hivatalos fotocellás méréssel, upsz!!!!! -> nyugodtan kijavíthatod az aláírásod :(

- a futamod nyers ideje 13.951mp és ezért érthető is, hogy a dyno 13.96-ot mondott (felfelé kerekített helyesen)

- a 10" roll-out-hoz pedig 0.340s tartozott upsz -> 0.34mp alatt tettél meg az elején 0.25 métert (egyébként ez egy elég jellemző érték, csak elsőre meglepőnek tűnik)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.