Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

eddig elvittem a Tarnak:

- vösszner dugók

- ígöl hajtókarok

- áerpé csavarok

- glikó csapágyak

- minden tömítés, szimering dzsíem

- valbró benyapumpa

- béemvé olaj spricnik

- dzsíem vízpumpa

- dzsíem vezműszíj cuccok

még várom

- könnyű lendkerék

- boss benya spricnik

nincs még meg

- vems

- benyanyomásszabályozó

- punci (a többit elfelejtettem, majd eszembe jut)

a gépmunka kész, nem kellett főtengelyt köszörülni, a többi oks

itt állok

kösz mindenkinek az eddigi segítséget!!!

Majd meglátod, hogy elrepül az idő márciusig, hipp-hopp és itt lesz :(

Link to comment
Megosztás:

10kg sztem jó, a K104 ventus sport, amit az Anti vett át 9,5kg-os volt, de az 215/40 R17 volt

:( ;) persze ennek semmi köze a felnidhez :) :(

szóval, az OZ 35 Anniversary 7x17" az 10,2kg-os, és kifejezetten könnyűnek számít

az OZ Ultraleggera 8x18 az 8,2kg, a 7x17 az 7,4kg (más forrás szerint 6,9kg) -> ez a legkönnyebb OZ (van még az OZ Forgiata, ami 4,5 kg 7x17-ben, de annak 1000ajró a darabja)

akkor van a Team Dynamics magnézium felnije, az 7,5x17-ben 8,2kg, 7x17-ben 7,9kg -> ez is nagyon jó felni ami a súlyát illeti

Link to comment
Megosztás:

:( ;) persze ennek semmi köze a felnidhez :) :(

szóval, az OZ 35 Anniversary 7x17" az 10,2kg-os, és kifejezetten könnyűnek számít

az OZ Ultraleggera 8x18 az 8,2kg, a 7x17 az 7,4kg (más forrás szerint 6,9kg) -> ez a legkönnyebb OZ (van még az OZ Forgiata, ami 4,5 kg 7x17-ben, de annak 1000ajró a darabja)

akkor van a Team Dynamics magnézium felnije, az 7,5x17-ben 8,2kg, 7x17-ben 7,9kg -> ez is nagyon jó felni ami a súlyát illeti

az én BBS RC307 em 7,valamennyi KG ha jol emlékszem 

8*17 és messze jobb az OZ felnimnél pedig azis elég strapabiro volt de ez isteni ;)

Link to comment
Megosztás:

mindenféle érdekes dolgot láttunk rajta:

pl. a motoertérben hátul a tűzfalnál, a pillangóháztól balra látszik egy nyitott flakon szája, ami állítólag a szervó-folyadék túlfolyási tartálya. érdekes, hogy nincs lezárva, meg (a fotón nem látszik) spárgával van a helyére kötve :( :

h-opc-maxi-02.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.