Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

csak a sejtésem, hogy ez a hétvégi használat, meg hogy néha 1 hónapig se volt beindítva, ez is betett neki, de lehet, pusztán a tuning nyírta ki.

hát a turbot a ritka beinditas nyirta ki ez igy biztos ..

hetene 1x min be kell inditani 30 percre .. egyébként a turbo szarrá megyen és nyomja az olajat ..

a leömlö meg hat szar oszt ennyi :lol:

Link to comment
Megosztás:

a QP fórumon 13 Z20LET van, ebből 8-ról tudom, hogy turbinyekk cserés volt, vagy jelenleg épp a végét járja. mondhatni, hogy széria hiba.

nem tul biztato egy átlag ..

és ez a mostani turbodon is tendencia vagy itt mar javitottak a hiban ...

bár talan a megnövelt jaratoktol nem melegszik majd annyira

te és akkor most rendelhetsz hozza uj vezérlöt is !?!? :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem változtattam a progin, elvileg teljesen jónak kéne lenni hozzá (a Turcsán Laci is ezt mondta), de majd elválik. azért gondolom, hogy így jobb, mert talán a turbó is jobban kibírja. majd el kéne menni ahhoz az ürgéhez, aki belövi nektek a cuccot, hátha tud vele kezdeni vmit (ha egyáltalán lesz vele valami baj).

még nem teszteltem komolyan, de azért ha elnyomtam, akkor érezhető, hogy nincs az a teljesítményingadozás, mint az alap turbóval. eddig ennyi. főleg kis- és közepes gázra eléggé hülyén matatott a nyomatékkal a gép, csak a padlózásnál volt úgy, ahogy egyenletes a gyorsulás. a városban meg ugye mindig padlózni nem éppen szerencsés. :lol:

ja a how to? gondoltam van akit érdekel.

Link to comment
Megosztás:

nem változtattam a progin, elvileg teljesen jónak kéne lenni hozzá (a Turcsán Laci is ezt mondta), de majd elválik. azért gondolom, hogy így jobb, mert talán a turbó is jobban kibírja. majd el kéne menni ahhoz az ürgéhez, aki belövi nektek a cuccot, hátha tud vele kezdeni vmit (ha egyáltalán lesz vele valami baj).

még nem teszteltem komolyan, de azért ha elnyomtam, akkor érezhető, hogy nincs az a teljesítményingadozás, mint az alap turbóval. eddig ennyi. főleg kis- és közepes gázra eléggé hülyén matatott a nyomatékkal a gép, csak a padlózásnál volt úgy, ahogy egyenletes a gyorsulás. a városban meg ugye mindig padlózni nem éppen szerencsés. :lol:

ja a how to? gondoltam van akit érdekel.

hat hajrá bár nekem senki sem lövi be ..

de akkor kell neked egy masik computer .. vagy megmaradt a régi ?

Link to comment
Megosztás:

jut eszembe, ezt ismeritek már?

EDS IPF ("Intelligent Performance Tuning") Box

Ezekre már a piacon van:

Z16LER

Z16LET

Z20LEL

Z20LER

Z20LEH

(meg még egy rakat szívó és dízelhez)

A Z28NEL, Z28NET, Z28NEH mocikhoz ebben a hónapban, a Z20LET-hez novemberben kerül a piacra. A VXR220 fórumon olvastam először, az ánglius szpídszteresek teljesen be vannak golyózva tőle. Mondjuk érthető, mert innentől kezdve szabad a gazda...

Sajnos C20LET-hez nem lesz (nem Flash ROM-os).

Link to comment
Megosztás:

én elolvasom mindig amit ír a sonique, mert egy-két dolgot kipróbált meg összerakott amit én soha. a konkrétumokhoz én reszelő vagyok, már mondtam, csak ahhoz értek valamit, ami már nálam is elromlott. :lol: :lol: a többihez én is csak okoskodásosan tudok hozzászólni.

Link to comment
Megosztás:

én elolvasom mindig amit ír a sonique, mert egy-két dolgot kipróbált meg összerakott amit én soha. a konkrétumokhoz én reszelő vagyok, már mondtam, csak ahhoz értek valamit, ami már nálam is elromlott. :lol: :lol: a többihez én is csak okoskodásosan tudok hozzászólni.

ebben eggyetértek jol bele tudja magát furni egy témába, én is mindig elolvasom még ha másképp gondolom is ,amugy semmi gáz nincs csak mások kevernek ennyi...már soxor megfogadtam nem ülök fel de ...:-( na mindeggy sztem akor ######a ez az egész ha összerakjuk amink van sztem mindenki másbol jobb, te is szoktál olyanokat mondani ami héberarabkinai nyelven szol elsőre .....tééleg voszi mennyit karcolt átlagba 400m en a opc?

Link to comment
Megosztás:

most mértem, és ölég tohonya volt, csak 14,5-öt ment. mondjuk bekapcsolt ESP-vel, de a teljesítmény akkor sincs még rendben, valami még nem kerek. hangra, meg egyenletességre minden ok, de pl. letiltott 2x is hármasban 6500-nál, mintha a széria progi lenne fent. viszont többször meg nem tiltott be. írok az Arno-nak az EDS muftinak, hogy mi az ábra, kell-e progi csere.

ja, és sztem fogjuk meg a sonique-ot, akasszuk rá egy rotorra, oszt poliroztassuk fel az arcával a csigaházat :lol: de előbb még vegyük el a dugóit meg a hajtókarjait, stb., amije van, minek az neki? :lol:

én utálom az emberkedést, és amint látom mindig abból van, hogy valaki más a háttérben kavarja a fost.

Link to comment
Megosztás:

Hát azt azért csak tod nem, hogy a széria progi van e fennt vagy sem????

Inkább gyere azzal este focizni, azt melesném, hogy milyen az a csigabiga... :hiya:

azzal gyüvök, de sokat nem igen fox látni :lol: na nem mert betakarlak (habár :lol: :lol:), hanem mert este lesz, és olyankor sötét van, a turbinyekk meg el van bújva :P

széria progi? ;) azzal a hibrid turbó nem tehető össze, gari vesztés minden szinten, ha kipróbálod. nem olvasol piros színű "áhtung sájze" feliratokat az EDS lapon? :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.