Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

kicsit szemtelenek vagytok ám .... :lol:

nem tom miért lett volna hetente ?

de mind1 arrol meg hogy a gépmuhely mit is hogyan basz el nem tehetek ....

de ezenkivül a kocsi megbizhato ... és amikor szétszedtem mindig a laban jött soha nem allt meg ..

szoval én ugy gondolom ha nem hagy ott az utszélén .. akkor az igenis megbizhato ...

ezt a Ex kék-feketéröl már nemlehet elmondani :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amikor otthagyott valahol, ami egyébként nem volt soxor...talán összvissz kétszer...egyszer amikor a veztengely pukkant el aztán amikor a dugó...bár akkor hazajött volna a lábán, csak nem akartam kínozni...

Nincs itt semmi cukkolódás, nem kell mindent a szívedre venni ám rögtön... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amikor otthagyott valahol, ami egyébként nem volt soxor...talán összvissz kétszer...egyszer amikor a veztengely pukkant el aztán amikor a dugó...bár akkor hazajött volna a lábán, csak nem akartam kínozni...

Nincs itt semmi cukkolódás, nem kell mindent a szívedre venni ám rögtön... :lol:

ugynezek én ki mint aki a szivére vette :lol:

Link to comment
Megosztás:

itten van az új tüdeje a gépesnek (K04 hibrid -> Astra H OPC széria):

eds-k04-01.JPG

eds-k04-02.JPG

eds-k04-03.JPG

tapasztalatok:

1.) belső likátmérő K04 Astra G OPC széria: 40mm -> K04 Astra H OPC széria: 48mm, 20% növekmény az átmérőben

2.) ez se nem golyós csapágyas turbinyekk, pedig azt hittem. káááár.

3.) a leömlő alakra tök azonos a széria talppal, mondjuk a toroknál a lukátmérőt persze nem tudom az újnál megmérni, az lehet, kicsit szintén nagyobb. az EDS leírás szerint kicsit magasabb hőmérsékletig terhelhető.

4.) a súlya 8kg

remélem beválik, ha nem akkor GT2876R golyóscsapágyas lesz a vége. az bírni fogja... :lol:

Link to comment
Megosztás:

K04 hibrid -> Astra H OPC széria

1.) belső likátmérő K04 Astra G OPC széria: 40mm -> K04 Astra H OPC széria: 48mm, 20% növekmény az átmérőben

2.) ez se nem golyós csapágyas turbinyekk, pedig azt hittem. káááár.

3.) a leömlő alakra tök azonos a széria talppal, mondjuk a toroknál a lukátmérőt persze nem tudom az újnál megmérni, az lehet, kicsit szintén nagyobb. az EDS leírás szerint kicsit magasabb hőmérsékletig terhelhető.

4.) a súlya 8kg

remélem beválik, ha nem akkor GT2876R golyóscsapágyas lesz a vége. az bírni fogja... :lol:

ne is törödj vele hogy nem golyos .. egyébként az enyém sem az ...

ha mar azon gondolkodsz ezutan mi lessz akkor nem garrett kell .. valami jo kis turbonetics ..

Pl... GTK 325 vagy 350 ezek nagyon jo darabok..

turbonetics_gtk_chart.gif

d4d1_1.JPG

itt egy video .. igencsak pörög a joszág

Link to comment
Megosztás:

vittem az Incontrolba a cuccost. a helyzet az, hogy rajta keresztül vettem a cuccost, vele is szereltetem. remélem nem lesz gáz semmi. de ha a map nem lesz tökéletes, akkor majd asszem téged meg a lalit letámadom, hogy segítsetek összehozni ezzel a csoda-mapper ürgével, hogy becsiszolja a gépet.

ja, és remélem most még azért nem kell a cserén gondolkodni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.