Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

úgy olvastam, hogy a Klasen féle Speedster 600...650 lovas. Z20LET :unsure: brutál jó. az ideje meg biztos 3mp alatti 0-100-on, különben képtelenség lenne 10 alatti időt futni 1/4-en. a célponti sebességeket néztétek? 1/8 mérföldön annyi, amennyit Anti sose tolt 1/4-en... besz@rás!

Link to comment
Megosztás:

jaj boccccsánat, hogy épp a te géped hoztam fel példának, de a sajátomat nem hozhattam, mert azzal épp még kettesből váltok hármasba, amikor a Klasen átcammog a 402 méteres célvonalon :wacko: érti-e má' kend? :lol:

@Sonique

szép darab turbinyekk, az enyém sokkal moderate-abb lesz:

pic_produkte_K04-sportlader.jpg

az EDS féle K04 sport változat, ennek csak 300LE fér ki a torkán, de nekem ez is megteszi. :unsure: :lol:

Link to comment
Megosztás:

@Sonique

szép darab turbinyekk, az enyém sokkal moderate-abb lesz:

http://www.adeptnet.hu/images/misc/cars/op...-sportlader.jpg

az EDS féle K04 sport változat, ennek csak 300LE fér ki a torkán, de nekem ez is megteszi. :unsure: :wacko:

de azért te könnyebb helyzetben vagy mert a tiedhez 800euro a turbo ..

mig az enyémhez 1700 vagy 2100 euro .. ami igencsak durva :lol: igy maradt az hogy megcsinalom magamnak :lol:

Link to comment
Megosztás:

de azért te könnyebb helyzetben vagy mert a tiedhez 800euro a turbo ..

mig az enyémhez 1700 vagy 2100 euro .. ami igencsak durva :lol: igy maradt az hogy megcsinalom magamnak :wacko:

naja, kis pénz kis búúszt :unsure:

nem lesz nagyon turbólikas egy ekkora szörnyetegtől a cucc? azonkívül megnő rendesen a motor szétesési rátája. persze nem az Anti féle mega ráta jön ki, de mondjuk 4000km-ként egy blokk. vagy rosszul gondolom?

Link to comment
Megosztás:

szétesik ez mindentöl már :unsure:

turbo felrak megyünk egy jot azt betoljuk az árokba :D :o :lol:

te Anti le vagyok maradva kicsit amilyen szlenget hasznalsz mostansag ...

szal mi az hogy ajcsi ?? és mi s Le-be ? esetleg Lébe ?

biztos sokat beszélgettél mostansag Aztec komával és megfertözött :)

szal ha rajtam mulna minden akkor a motor tökéletese lenne ... de sajna vannak külsö tényezök mint gépmühely

nemrég azért kellett fötengelyt cserélni mert amikor összefüzték ugynézki nem huztak meg 3 csavart rendesen csapagyas lett a motor 10e km utan és elgörbült a fötengely :wacko:

ezen tanulva most én raktam be a fötengely és reménykedek hogy most minden jo lessz de ugysem :lol:

Link to comment
Megosztás:

...de ugysem :wacko:

Nem szabad negatívan hozzálni...

Bár sajnos tény, hogy mindig akad "egy leggyegébb láncszem" ahol szakad a lánc...

Tomnál ez most az osztómű volt...nálam mikor mi...sajnos ez ezzel jár...ezért is csak XE-ben agyalok és semmi turbóban...

Súly Lőerő arányra mentem rá...abból kevésbé lehet baj... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

szal hogy ? Le is varhato istenigazabol nem tudom ..

azert vettem ezt mert a k16ban ugye hosszaban megmozdult a tengely en meg meg1x nem rakom rendbe ..

ennyipenzbol rendes turbot is lehet venni ...

egyenlöre 1bar körül fog üzemelni .. ami legalabb 30% biztos megnöveli a teljesitmenyt mivel sokkal tobb levegot szallit ez a turbo mint a k16 1baron

de lehet hogy meg alul saccolom ... ... aztan meg majd ami kialakul..

hogy mindig a leggyengebb lancszem szakad nem értek 1et ebben a formaban ..

mert itt max emberi tevedes és hibas megmunkalas miatt mehet tönkre .. es nem azert mert ezt a teljesitmenyt nem birja el

de ugye kishazankban nem igen talal az ember megbizhato szakembert ...

mivel en tudom hogy amit en rakok és raktam össze azert soha nem kellett szetszedni mert elqrtam valamit es szarul raktam ossze vagy

az altalam beepitett es kitalalt modositott elakatresz nem birta ... es nem birja ... ez meg nem fordult elő ....Kop kop kop ....

mindig mas miatt ... de ez lassan el is varható:unsure: mivel a motor meglatja az emelöt és mar magatul kiugrik a motortérbö l:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.