Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

kössz srácok de a vectrám 212 lovas. azt hagyom inkább úgy. amúgy legális a motorcsere. lehet mindent mindennnel cserélni. egyéb ötletek????

Esetleg egy 1.7TD Isuzu motort? Az passzol az 1.5-ös helyére, eleve intercooleres, és sztem 82LE-vel egy Corsával már elég dinamikusan lehet autózni... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Dízel kasztniba a benyás motor nem épp ésszerű döntés, mert a motortartónak még csak köze sincs a benzines verziókéhoz. Tank-, benzincső- és kábelkötegcseréről nem is beszélve.

Én se komolyan gondoltam................ :lol:

Csak a hülyeségem határtalan :huh:

Anno egy éve,ha pont akkor állok úgy anyagilag most egy Viper motor röfögne a seniben........ ^_^

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Az enyém ugyanazt csinálja, most már tényleg lehet ki kellene próbálnom valami phase chipet, mert már arra is gondoltam, hogy az XE-szívótengelyt nem tolerálja a gyári ECU... :huh:

Xe tengelyre ne is gondolj

péntekig nem melozok

szolj ha kell valami segitség ...

amig van alkatrészem probalgatni és nem épitem be ^_^

bazz a kadettben szerintem a lendkerék valto vagy valami ilyen robbant szét .... mert ott szakadt ki a motorhaztetö..

nagyon durva B) nem szeretnék ilyet soha ..

de az acél lendkerekem ugysem csinal ilyet :lol:

kadett.JPG

Link to comment
Megosztás:

Xe tengelyre ne is gondolj

péntekig nem melozok

szolj ha kell valami segitség ...

amig van alkatrészem probalgatni és nem épitem be :lol:

bazz a kadettben szerintem a lendkerék valto vagy valami ilyen robbant szét .... mert ott szakadt ki a motorhaztetö..

nagyon durva ^_^ nem szeretnék ilyet soha ..

de az acél lendkerekem ugysem csinal ilyet :huh:

http://sonique.fw.hu/rndsz/kadett.JPG

Igen, a lendkereke robbant fel, valószínűleg mert a gyári öntvénylendkerék volt és szinterrel használta...

Link to comment
Megosztás:

a színe, és a látszó része az mondjuk rendben lett, nagyon szépen illik az asztra színéhez:

ap-fekek-cseke-090806-05.JPG

ap-fekek-cseke-090806-08.JPG

ap-fekek-cseke-090806-09.JPG

ati azt mondta megcsinálja, ne szedjük le, de el vagyok keseredve........................... nagyon sok pénz ment bele, remélem, hogy tökéletesen fog fogni, de erre a bénázásra igazán nem számítottam..........

Link to comment
Megosztás:

másik jó hír, hogy meg lett az összes dugattyú a fékhez, mind titán :lol: mind szerencsével, 8db-ot gyakorlatilag ingyen kaptam (a javító készletben, amihez nem járnak dugattyúk, a levélben külön felhívták a figyelmem), 4-et meg acél dugók áráért kaptam - ezt is elnézték, mint kiderült. :huh:

ap-racing-titan-dugattyuk-090521-01.JPG

ap-racing-titan-dugattyuk-090521-02.JPG

ap-racing-titan-dugattyuk-090521-03.JPG

Link to comment
Megosztás:

valamint készen vannak a spéci könnyűfém nyeregrögzítő elemek is, ezt ati intézte. az eredeti acél - 1kg-mal nehezebb - közdarabot visszaadtam muha csabinak, nekem nem kellett, neki meg igen.

minden kész van tehát, ha minden jól megy, a közeljövőben komplett új futómű + fék + kerekek lesznek a gép alatt. eléggé várom.......

(végre engedte editálni - voszi)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.