Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Arra egyébként tud valaki valami épkézláb magyarázatot adni, hogy az autóknál a hátsó sárvédő ív miért van lejebb mint az első? Ez teszi ezt a gépet is iszonyat rondává, nem is beszélve a beesett kerekekről, amiket a hong kongi matchbox utánzatokon rühelltem meg elöszőr.

A cabrióban is az a ronda hogy az amúgy is hátrafelé felfelé futó ővvonal mellett még a béna hátsó kerékív is lejebb van mint az első. Oldalról bazi ronda! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

De ez mikor coupe? Ákos !

biztosan zavaró ez a kép itt....

asszem feketelistás lettem.... , mert minden hozzászólásomba beleköt valaki. :unsure: biztosan fontos egy ilyen zárt, és kb 10 tagu fórumozó társaságnál ilyen nagy rendet, csendet, fegyelmet tartani...

töröld nyugodtan ezt a hozzászólást is nyugodtan, hisz nincs benne a coupéról szó.

Link to comment
Megosztás:

biztosan zavaró ez a kép itt....

asszem feketelistás lettem.... , mert minden hozzászólásomba beleköt valaki. :unsure: biztosan fontos egy ilyen zárt, és kb 10 tagu fórumozó társaságnál ilyen nagy rendet, csendet, fegyelmet tartani...

töröld nyugodtan ezt a hozzászólást is nyugodtan, hisz nincs benne a coupéról szó.

Nem erről van szó, de te is nagyon jól tudod, hogy vannak szabályok.Na EZEKET kell nekünk régieknek betartani.Mint anno TI is tettétek velünk.S, meg is tanultuk.

Jól van ez így.

Link to comment
Megosztás:

Az aláírásodban is benne van, szóval ha v.ki ilyet keres, és meglátja, bizti jelentekzni fog, viszont........

kösz a segitséget :unsure:

véleményem van, de nem írom ide, mert azt mondanátok, hogy szítom a tüzet.

biztosan zavaró az a sok suttyó aki igy "szarik" a fórumszabályzatra, és ilyen iszonyat hibákat vét... 3 ajtós asztra kép a Coupé fórumban. appááámmm.... nemsemmi :)

na téma lezárva.

lámpáról még semmi hír, majd szeptember közepén jóesetben....

Link to comment
Megosztás:

jujj de szép:

Coupe, vagy nem coupe - azért még szép ótó. De Redinek biztos teccik, mert olyan szárnya van mint egy Viggennek...

A sárvédőív meg azért van lejjebb hátul (gyárilag is), mert a hátsó kerék nem kormányozott, tehát kisebb hely is elég neki - elöl bele kell számolni a berugózásnál azt is, hogy kifordul a kerék. Kicsit túl van egyébként szerintem ültetve (hátul), nekem személy szerint az tecc, ha a hézag körben a keréknél egyforma, max. kétujjnyi - mint itt elöl. (Ehhez képest a Van-en az öklöm befér a kerék fölé... :unsure: na de az teherautó... :) )

Link to comment
Megosztás:

igaz, ez cabrio... a morc nagyon szép lett szerintem (amúgy a többi annyira nem)

Nem lenne ez olyan rossz, de mi az a lyuk az orrán?! :wub: Az rendkívül gusztustalan szerintem.... a festése meg túl cicás, egyszerű feketében, diszkrétebb ezüst beütéssel (pl. koptatók, küszöb alja, stb.) jobb lenne...

Link to comment
Megosztás:

Nem lenne ez olyan rossz, de mi az a lyuk az orrán?! :P Az rendkívül gusztustalan szerintem.... a festése meg túl cicás, egyszerű feketében, diszkrétebb ezüst beütéssel (pl. koptatók, küszöb alja, stb.) jobb lenne...

Szerintrem is nagyon cúfocka... :wub:

Link to comment
Megosztás:

mennék én, de anyának nem teccik :P és hát ő jár vele :P

meghát a pízem se sok van mostanság... B)

de ha nem kő senkinek öté átveszem :wub:

amugy a /45 se tul sok, 1 et már cseréltem....

és megyek görgőztetni megint..... nagyonszarok az utak errefelé :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.