Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Én már látom lelki szemeimmel,hogy mi lesz Márk hétvégi programja! :unsure:
Én is a Tiédet... a térded nem szokott elfáradni? :D :)

ő is elrettentő példa akar lenni?

mer azé ez nem olyan, hogy csak nekiállunk :lol:

Nyilván nem! De ha egyszer Jánosunk ezt nem látja... és engem pedig fanatistának néz. :D

Elég kemény meló a felni polír.

Egyébként az vele a baj, hogy ha nem lakkozod le, akkor lemattul. Ezért rendszeresen át kell polírozni kézzel.

Ha pedig lelakkozod, akkor pedig attól fakós lesz a fénye. (magyarul csunya)

Link to comment
Megosztás:

Én is a Tiédet... a térded nem szokott elfáradni? :D :unsure:

Elég kemény meló a felni polír.

Kevés vagy te ahhoz apukám! :)

Amúgy ha megfelelő polírgép,korong,krém és mindent megveszel hozzá,na és van hozzá türelmed,akkor meglehet csinálni.

Egyébként itt kecsón van olyan,aki csinál ilyet neked Márk,8E/db áron!

Link to comment
Megosztás:

Kevés vagy te ahhoz apukám! :unsure:

Amúgy ha megfelelő polírgép,korong,krém és mindent megveszel hozzá,na és van hozzá türelmed,akkor meglehet csinálni.

Egyébként itt kecsón van olyan,aki csinál ilyet neked Márk,8E/db áron!

8 nem is sok! Pesten 15 ezresért mérik darabját!!

Link to comment
Megosztás:

mikó lesz nálunk ilyen tali.... :unsure:

http://www.astracoupeclub.za.org/images/AstraCoupeTitle.jpg

Ne viccelj Ákos!

1. Uhuhu

2. Agressor26

3. Velo

4. Jokka

5. NFS

6. Speed

nem tag:

7. Zsolt (cimborám)

8. Virgil (kecsói szintén)

9. ... hm... VALAKIT CSAK TALÁLUNK MÁN! :)

és ott is vagyunk, mint ők!!! :D :D

Ugyanis náluk is 9-en vannak a képen! Szóval SZEMESEN csinálunk egy ilyen fotót!!! :D

jaaaa, 9.-nek odaáll még VOSZI!!! :D

Sőt, ha mázlink van és jön még valaki szemesre QP-val - akit most nem ismerünk... - akkor... :lol:

U.I.: Nekik nincs is szép Capri-sárga, Európa-kék, "Velo"-zöld és "Sportszelet"-zöld QP-juk! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ne viccelj Ákos!

1. Uhuhu

2. Agressor26

3. Velo

4. Jokka

5. NFS

6. Speed

nem tag:

7. Zsolt (cimborám)

8. Virgil (kecsói szintén)

9. ... hm... VALAKIT CSAK TALÁLUNK MÁN! :unsure:

és ott is vagyunk, mint ők!!! :) :)

Ugyanis náluk is 9-en vannak a képen! Szóval SZEMESEN csinálunk egy ilyen fotót!!! :lol:

jaaaa, 9.-nek odaáll még VOSZI!!! :D

Sőt, ha mázlink van és jön még valaki szemesre QP-val - akit most nem ismerünk... - akkor... :D

U.I.: Nekik nincs is szép Capri-sárga, Európa-kék, "Velo"-zöld és "Sportszelet"-zöld QP-juk! :D :D

na jah, és ami azt illeti a Carstylingon is vannak astra qp-sok, nemtudom ezek közül hányan vannak itt is...

egyébként hátulról a 3. mintha velo-zöld™ lenne, bár ennyi erővel Nocturno-kék is lehet...

Link to comment
Megosztás:

most nemrég kicsit előtört bennem a csikós, így a lovak közé csaptam... nem huzattam ki végre, csak egy rövid útszakaszon léptem le a kicsikét, és meg kell hogy jegyezzem: az új turboval piszkosul hasít a gép :unsure:

helyes, örülök, hogy a szerkezet visszatért régi önmagához! :)

Link to comment
Megosztás:

most nemrég kicsit előtört bennem a csikós, így a lovak közé csaptam... nem huzattam ki végre, csak egy rövid útszakaszon léptem le a kicsikét, és meg kell hogy jegyezzem: az új turboval piszkosul hasít a gép :)
:) :D :D

:D :lol: :D

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

ma megint nem bírtam megállni, hogy kicsit ne használjam ki az ülőgumóm alatti paripákat, és amikor ment előttem egy szakadt 20 éves transit 30-cal, gondoltam megelőzöm... 2ben, 30nál padlógas, autó kilő, gumik nyikorognak... ez egy igazán felemelő érzés :)

Z20LET FOREVER :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.