Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Balatoni QP Túra!

Mint korábban már említettem, e hó közepén jön egy német QP-s srác nyaralni a Balcsira (másfél hétre).

Ennek apropóján azt beszéltünk Andrissal (Agressor26), hogy le kéne ugrani fürdeni egyet.

Szóval a terv:

2006. július 15-én vagy 22-én,

3-4-5-6 Astra Coupe-val leruccanunk a Balatonhoz egy 1napos kirándulásra, fürdünk, eszünk, beszélgetünk a német skaccal is, aztán este hazajövünk. (család, barátnő, haver természetesen korlátlan mennyiségben csatlakozhat :))

Az eddigi visszajelzések alapján így néz ki a lista:

1. Agressor26

2. Speed

3. Zsolt (fekete QP)

4. Jokka (valszeg 15-e nem jó neki)

5. Ákos (nem jó neki)

Szóval egyenlőre ennyi.

u.i.: Természetesen NFS-t is várjuk! :D

sajnos ugy néz ki, hogy egyik hétvége se jó nekem.

jövőhéten az asszonynak van munkahelyi programja, ami mindkettőnket érint, és jelen kell lenni, a 22 e meg már nyaralás van....

sajnos :lol:

de a jövő hét vasárnap nagyonjóóóóóóó :huh:

Link to comment
Megosztás:

A tuning cégek be is zárhatnának....ha így néznének ki a gyári ótók... :D

Az a baj,hogy sajnos nem így néznek ki! :lol:

Semmi dögöset nem tesznek bele,nem tom a dizájner hol tanult!

Pl az ucsó opel image egyáltalán nem jön be,se a H astráé,se a Vectráé! :)

Miért nem lehet egyéni,előremutató,egyedi arculatot kialakítani? :huh:

Link to comment
Megosztás:

De szép lenne ha így nézne ki az új Astra Cabrio:

http://img39.imageshack.us/img39/5774/opelastra4om.jpg

Eléggé ku..va jól néz ki a gép! :huh:

Nagyon zsír! :)

De ha így nézne ki mindegyik, akkor Neked és nekem nem lenne kihívás, hogy egyedivé és igazán sportossá alakítsd! :)

Így viszont, meg van a lehetőségünk, hogy csináljunk egy gyári Twin-Top-ból egy ilyen brutál gépet! És ezzel tuti egyedi autónk lenne! B)

És persze egy ilyen ültetéssel ellátott autóban pl. Johnny barátunk folyamatosan nyavajogna, hogy hogy ráz a gép, és hogy hol van a komfort... na meg, hogy "mé nem dízel?" :lol: (mert ugye azért egy ilyenbe már dukál a kemény benzin-turbo! ;)

(és persze nem sok középkorú - alapvető célosztály, fizetőképes kereslet - venne meg ilyen menetkomforttal egyet)

sajnos ugy néz ki, hogy egyik hétvége se jó nekem.

jövőhéten az asszonynak van munkahelyi programja, ami mindkettőnket érint, és jelen kell lenni, a 22 e meg már nyaralás van....

sajnos :D

de a jövő hét vasárnap nagyonjóóóóóóó :)

Áááááákos... :D De kár!

Próbáljuk vasárnapra időzíteni? Az sajnos lénygesen macerásabb, de még az is lehet, hogy belefér.

Hm.

Tök jó lenne, ha eljönnél! :P

Link to comment
Megosztás:

És persze egy ilyen ültetéssel ellátott autóban pl. Johnny barátunk folyamatosan nyavajogna, hogy hogy ráz a gép, és hogy hol van a komfort...

Kettőt nemszólt, mikor költözés közben hazafelé, rákanyarodtam az ültetett autókámmal a 623. (v.607?? ) előtt a Budai kapunál az 5-ös kivezetőre.Pedig még nem is csúsztunk.Csak mentünk! :lol:

Na jó, annyit mondott azért, hogy ennyit jelent az ültetés! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha nem mélygarázsom lenne már rég ültetve lenne az enyém is,én csak az enyémnél tiltakozom,mivel nem fogom a garázst feladni emiatt!!!Soha nem nyavajognék a komfort miatt!

A dízelségre meg csak annyit,hogy elég sok gyártó hozott(vagy fog) ki már dízel mocival felszerelt "sport" gépet!

Link to comment
Megosztás:

Ha nem mélygarázsom lenne már rég ültetve lenne az enyém is,én csak az enyémnél tiltakozom,mivel nem fogom a garázst feladni emiatt!!!Soha nem nyavajognék a komfort miatt!

A dízelségre meg csak annyit,hogy elég sok gyártó hozott(vagy fog) ki már dízel mocival felszerelt "sport" gépet!

Egyébként érdemes lenne szemrevételezni a Dezsőd hátsó hídját, hogy van-e benne stabrúd, mert ha nincs, utólag is be lehet ám szerelni!!!!

Link to comment
Megosztás:

Ha nem mélygarázsom lenne már rég ültetve lenne az enyém is,én csak az enyémnél tiltakozom,mivel nem fogom a garázst feladni emiatt!!!Soha nem nyavajognék a komfort miatt!

a számodra az Airride a tökéletes megoldás :huh:

(jó, tudom, nem kifejezetten olcsó, de hát valamit valamiért :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Ez pedíg akár valós is lehet és nem virtuál tuning, bár Veló biztosa tudja honnan van a kép.

Végy egy GTC-t és alakítsd át. Ennyi.

Corsa A-ból is csináltak cabriót! :huh:

Ha nem mélygarázsom lenne már rég ültetve lenne az enyém is,én csak az enyémnél tiltakozom,mivel nem fogom a garázst feladni emiatt!!!Soha nem nyavajognék a komfort miatt!

A dízelségre meg csak annyit,hogy elég sok gyártó hozott(vagy fog) ki már dízel mocival felszerelt "sport" gépet!

Az én mantámat is megvette Kismongol és nem tudott leállni a mélygrázsba, ezért visszaalakította gyári rugósra.

Háát! Én egészenbiztos hogy a garázslejárót alakítottam volna át! Kerül amibe kerül.

Nehogy már a befőtt tegye el a nagymamát! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az biztos, hogy a CC-nek a Turbos-benyás a legélvezetesebb!! Jó kipufogórendszer-lefújó szelep...nyamííí! Aki ilyet tud venni--> biztos nem nyavajog a benzinár miatt!! Az a Twin-Top is alaphangon 10 misi...ezért már azt hiszem 1 S2000-est vennék vagy 1 TT Coupet!! :huh:

Bár a Dieselekről se feletkezzünk meg, mert a mai technikával olyanok, mintha a benzinesek körül megállt volna az idő...már ami a fejleztéseket illeti...szerintem

Link to comment
Megosztás:

Az biztos, hogy a CC-nek a Turbos-benyás a legélvezetesebb!! Jó kipufogórendszer-lefújó szelep...nyamííí! Aki ilyet tud venni--> biztos nem nyavajog a benzinár miatt!! Az a Twin-Top is alaphangon 10 misi...ezért már azt hiszem 1 S2000-est vennék vagy 1 TT Coupet!! :huh:

Bár a Dieselekről se feletkezzünk meg, mert a mai technikával olyanok, mintha a benzinesek körül megállt volna az idő...már ami a fejleztéseket illeti...szerintem

Az 1.6 ost már 19.900 euróért megkapod. Én erősen gondolkodok a cserén!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.