Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

a lilát párszor láttam a Maxabo-ban. úgy aposztorfálta a Pálinkás (lakatos ügyek fő-fő skac), hogy az "őrült speedsteres, aki hazavágta a szép kocsiját" ;). mondjuk a színe az télleg gáz, de azért nagyon jó lett az tény.

Gááááááz???? :rolleyes: :blink: ;)

Tudod milyen szín ez? MONTECARLO MAGIC!

Ca. 4-500e egy ilyen fényezés az autóra!!!

Egy gyönyörű flipp-flopp fényezés! :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

a szín sokat számít, akinek nem az nem mond igazat. ha ebben érzi magát jól, ő dolga, ehhez télleg semmi közünk, és ez a legfontosabb, az is biztos. talán az egyediség volt a lényeg, amikor ezt választotta. ilyet nem sokan akarnak a kocsijukra, ebben biztos lehet. az ára miatt sem, meg a színvilága miatt sem.

az OPC kék nekem nagyon bejön, de biztos vannak akiknek meg az tűnik giccsesnek.

Link to comment
Megosztás:

a szín sokat számít, akinek nem az nem mond igazat. ha ebben érzi magát jól, ő dolga, ehhez télleg semmi közünk, és ez a legfontosabb, az is biztos. talán az egyediség volt a lényeg, amikor ezt választotta. ilyet nem sokan akarnak a kocsijukra, ebben biztos lehet. az ára miatt sem, meg a színvilága miatt sem.

az OPC kék nekem nagyon bejön, de biztos vannak akiknek meg az tűnik giccsesnek.

Először én is kompromisszumot kötöttem a fehérrel.De mára már ott tartok, hogy v.hogy le kellene bontani róla az oldalvédő gumicsíkot, mert megtöri.Meg a hátsó feliratokat is, mert................

Mert egy GSi hátsó lököse van fent! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hát igen, a fehér az nehéz ügy. marha nehéz olyan fehéret csinálni valamiből, hogy az tényleg jól mutasson. mondjuk, ha sikerül, akkor az ugye különösen szép lesz.

ha szétnézel a QP-s hadak közt, ők is inkább a különleges színeket részesítik előnyben. olyan emberek, akiknek a színek, formák, anyagok milyensége erős befolyásoló tényező. jó kedv megalapozó. nálam is így van.

Link to comment
Megosztás:

az OPC kék nekem nagyon bejön, de biztos vannak akiknek meg az tűnik giccsesnek.

Nagyon szép az OPC kék!

De nekem tetszik nagyon az Europa kék is (a QP-k színe között)

ha szétnézel a QP-s hadak közt, ők is inkább a különleges színeket részesítik előnyben. olyan emberek, akiknek a színek, formák, anyagok milyensége erős befolyásoló tényező. jó kedv megalapozó. nálam is így van.

Hát ez így van. Az összes QP-nak szinte "egyedi" színe van. Az Ákosé és az enyém esetében is ez egy olyan szín (kaprisárga), amit az OPEL csak az Astra Coupe-kra rakott... és ez volt a hívatalos színe.

De elég különleges - szerintem - az Agressor zöldje is...

Nagyon-nagyon befolyásolja az autó színe az iránta táplált érzelmeket! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Háát még a típusa! :blink:

Nyílván...

de én arra gondoltam, hogy máshogy viszonyulsz egy fekete Coupe-hoz, mint mondjuk egy Europa-kék-hez. Az a helyzet, hogy pl. feketében az Astra Coupe nagyon nem adja magát... messze nem mutat akkorát, mint a világosabb színekben. pl. a kék, az ezüst, stb.

Vagy hogy másikat nézzünk, pl. nyilván máshogy néz az ember egy sima piros GSI-re, mint pl. arra a narancs-fekete GSI-re, ami ott volt Szemesen is... ill ami most volt belinkelve a GSI chat-be. ;)

Nem? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Vagy hogy másikat nézzünk, pl. nyilván máshogy néz az ember egy sima piros GSI-re, mint pl. arra a narancs-fekete GSI-re, ami ott volt Szemesen is... ill ami most volt belinkelve a GSI chat-be. :D

Nem? :rolleyes:

Konkrétan ja.De én magasról le.sz@rném a színét, ha 1X beleülhetnék 1be.Sohakinemszállnéktöbbet! :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem viszlek többet az autómmal! :rolleyes: :blink: ;)

Örülök, hogy értetted a célzást! :D

Amúgy én mindig abból indulok ki, hogy ugye 1X volt egy GSi-m.Nagyon leharcolt állapotban vettem, és elég sokat foglalkoztam vele, mire azt lehetet mondani, hogy műszakilag tökéletes állapotba került.

A külseje ezek után is szakadék volt, de jó verda volt, és nem érdekelt, hogy ki, mit gondol az autóról, mert én álmaim verdájában ültem.

S, leléptem vele minden gügye bepróbálkozót, akik a külseje után ítélték meg.Méghozzá rondán! ;)

Egy ilyen coupe persze már más dimenzió, hiszen korszerűbb, és minden tekintetben kényelmesebb, komfortosabb verda, de az érzés kb. ugyanez lehet mikor benne ültök, mint nekem volt a GSI-m.

Link to comment
Megosztás:

Van egy klubtársunk , akinek ilyenje van:

Csak ez nem G astra coupe...

Hey!

Akit érdekel részleteiben a fent nevezett vas, tekintsen bele a legfrissebb TOP-Tuning magazinba! Ott fellelhető gazdástul, XXL Tuningostul, mindenestül. Szerintem igényes, szép munka. Nekem a színe is bejön, viszont 1általán nem az az otthagyom-a parkolóban-míg-bevásárolok kategória. Ezt lekoccolják-karcolják, bazeg, ennek vége...

Uff...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.