Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Leld sok örömöd benne <_<

Egyenlőre öröm helyett full para van rajtam, hogy jól döntöttem-e. :lol:

Egyszerűen minden a helyére passzol a vétel kapcsán, szerelmes vagyok az autóba, a szerelő tegnap megnézte és egy pici hibán kívűl az autó valóban hibátlan állapotban van mechanikusan, szóval túl könnyen találtam meg a megfelelő vételt és ettől meg vagyok ilyedve kicsit. :lol: Nem számítotam ilyen gyors célba érésre.

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre öröm helyett full para van rajtam, hogy jól döntöttem-e. <_<

Egyszerűen minden a helyére passzol a vétel kapcsán, szerelmes vagyok az autóba, a szerelő tegnap megnézte és egy pici hibán kívűl az autó valóban hibátlan állapotban van mechanikusan, szóval túl könnyen találtam meg a megfelelő vételt és ettől meg vagyok ilyedve kicsit. :lol: Nem számítotam ilyen gyors célba érésre.

Szerintem nagyon nehéz jobban minimalizálni annak előálltát, amitől tartasz :lol:

Mondjuk ha új autót veszel akkor tán :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre öröm helyett full para van rajtam, hogy jól döntöttem-e. <_<

Egyszerűen minden a helyére passzol a vétel kapcsán, szerelmes vagyok az autóba, a szerelő tegnap megnézte és egy pici hibán kívűl az autó valóban hibátlan állapotban van mechanikusan, szóval túl könnyen találtam meg a megfelelő vételt és ettől meg vagyok ilyedve kicsit. :lol: Nem számítotam ilyen gyors célba érésre.

Gratula!

Amúgy meg ne parázzál, a gyors siker titka az hogy jó helyen kerestél, ahol vannak hozzáértő emberek. (többiek: ha ez most némileg öntömjénezésnek tűnne, akkor rosszul látjátok :lol: )

Képeket kérünk az autóról!

Link to comment
Megosztás:

Gratula!

Amúgy meg ne parázzál, a gyors siker titka az hogy jó helyen kerestél, ahol vannak hozzáértő emberek. (többiek: ha ez most némileg öntömjénezésnek tűnne, akkor rosszul látjátok <_< )

Képeket kérünk az autóról!

Nincs mit szépíteni királyok vagytok! :PPP

Egyenlőre csak 2 képem van a kicsikéről. Az első találkozás alkalmával készültek.

spa0259.jpg

spa0260o.jpg

Link to comment
Megosztás:

Már látszanak is a képek a hozzászólásodban <_<

Szép otó :lol:

És még egy Cabrijóóóóóó is el van rejteve a képen :lol:

:lol:

Ha azt is meg tudod mondani, hogy hány lóerő van elrejtve a képen akkor tiéd a különdíj is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nahát.

Egészen hasonló az enyém is, csak nekem van oldallégzsák meg könyöklő.

Amúgy szép (bár nekem kicsit furcsa az az ezüst középkonzol), és tényleg hetente-kéthetente lehet takarítani a belsejét...

http://kepfeltoltes.hu/090508/mycoupe_0904...ltoltes.hu_.jpg

Nahát, tök jól néz ki a konzolod, lehet ilyenre kéne lefujatnom nem ezüstre? Már hívom is Solymit <_<

Link to comment
Megosztás:

Nahát.

Egészen hasonló az enyém is, csak nekem van oldallégzsák meg könyöklő.

Amúgy szép (bár nekem kicsit furcsa az az ezüst középkonzol), és tényleg hetente-kéthetente lehet takarítani a belsejét...

Szépek ezek a Coupe-belsők. <_< Az ülések is pofásak, gondolom, az oldaltartásuk is lényegesen jobb, mint a szériáé. Ez az állítható combtámasz egyébként sokat dob a komforton?

Link to comment
Megosztás:

Huhh, bakker. Bocs. Már ezer éve terveztem ezt a postot, de mostanában nagyon nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretném és konkrétan semmire sincs időm (de ez mondjuk nem mentség). Tehát én vettem meg <_< nagyon szeretem, nagyon jó és szép autó, örülök, hogy így döntöttem. Fogjátok majd látni ígérem :lol:

Azt egyébként állítólag MOTE klubtag vette meg, mégse nagyon hallani felőle itt a fórumon...
Link to comment
Megosztás:

Huhh, bakker. Bocs. Már ezer éve terveztem ezt a postot, de mostanában nagyon nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretném és konkrétan semmire sincs időm (de ez mondjuk nem mentség). Tehát én vettem meg <_< nagyon szeretem, nagyon jó és szép autó, örülök, hogy így döntöttem. Fogjátok majd látni ígérem :lol:

Wowwwww :lol:

Grat :lol:

Lecserélhetnéd az avatart :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

Van egy G Astrám és szeretnék Coupe Astra első és hátsó lököst rárakni!

Bár a hátsó az tudom, hogy átalakítást igényelne! Esetleg valami ötletetek lenne, hogy melyik másik Astra lökösét tudnám rátenni és más,mint a gyárim! Az első lökös simán felmenne rá /láttam a fórumban néhány képet ahol sima G Astrán coupe lökös volt/ ?

Segítségeteket és tanácsaitokat szívesen fogadom és előre is köszönöm!!!

Zsolti <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

Van egy G Astrám és szeretnék Coupe Astra első és hátsó lököst rárakni!

Bár a hátsó az tudom, hogy átalakítást igényelne! Esetleg valami ötletetek lenne, hogy melyik másik Astra lökösét tudnám rátenni és más,mint a gyárim! Az első lökös simán felmenne rá /láttam a fórumban néhány képet ahol sima G Astrán coupe lökös volt/ ?

Segítségeteket és tanácsaitokat szívesen fogadom és előre is köszönöm!!!

Zsolti <_<

Ha esetleg találsz helyet ahol van eladó Coupe lökös előre akkor szój mert engem is érdekelne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.