Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Ennek meg kicsit kevésnek tűnik az ára ahhoz képest ami van benne, de lehet hogy csak el akarja adni...

Amúgy a 196LE hogy jött ki? Tudtommal a Z20LET 2003 májusig 192LE-s, onnantól meg 200, de 196 sose volt.

Valahogy úgyérzem,mintha ennek a jobb eleje le lett volna kicsit ütve,de lehet csak a képek rosszak...

Link to comment
Megosztás:

Ennek meg kicsit kevésnek tűnik az ára ahhoz képest ami van benne, de lehet hogy csak el akarja adni...

Amúgy a 196LE hogy jött ki? Tudtommal a Z20LET 2003 májusig 192LE-s, onnantól meg 200, de 196 sose volt.

Írja, hogy fékpadon mérve ennyi. A gyári adat nem mindig pontos, inkább kevesebbet adnak meg, nehogy vki beperelje őket.

Link to comment
Megosztás:

Valahogy úgyérzem,mintha ennek a jobb eleje le lett volna kicsit ütve,de lehet csak a képek rosszak...

Akkor megbukna a rétegvastagság mérésen.....Esetleg bontott, gyári ezüst sárvédő, más évjáratból még lehetséges.

Meg a xenon nyilván nem gyári....

Szerintem az is sufnituning, szóval nem "sufni- és egyéb tuning mentes"... :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát, fényezőnek jobb szeme van hozzá, de tényleg mintha a jobb első sárvédő nem pont ugyanaz a szín lenne mint az anyósoldali ajtó...

Nekem is az szúrt szemet,meg olyan bután áll rajta az első lökös vagy nem tudom.

Akkor megbukna a rétegvastagság mérésen.....

Kicsicsillag,ne legyél naív. <_< A festők ma már egész jó trükköket tudnak erre,én már jártam olyan mühelyben,ahol azért csiszolták és festették újra a merga ajtaját,mert túl vastag lett a festés. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsicsillag,ne legyél naív. <_< A festők ma már egész jó trükköket tudnak erre,én már jártam olyan mühelyben,ahol azért csiszolták és festették újra a merga ajtaját,mert túl vastag lett a festés. :lol:

Kicsit macerás egy sárvédőt addig csiszolgatni és polírozni, amíg annyi nem lesz a vastagság, mint a többi elemen. Inkább a bontott gyári játszik, szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit macerás egy sárvédőt addig csiszolgatni és polírozni, amíg annyi nem lesz a vastagság, mint a többi elemen. Inkább a bontott gyári játszik, szerintem.

Pedig én a saját szemmel láttam,amint lekapták az ajtókat és újra ment az egész móka a rétegvastagság miatt és nem is kisnevű cég... <_<

Link to comment
Megosztás:

Pedig én a saját szemmel láttam,amint lekapták az ajtókat és újra ment az egész móka a rétegvastagság miatt és nem is kisnevű cég... <_<

Jó, hát mergánál, ha nincs pont olyan bontott ajtó, vagy elem, akkor kénytelenek szórakozni.ű

De ezüstmetál Astra sárvédő szerintem minden második bontóban ott áll hegyben. Nem egy ritka szín az Opelnél... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az is sufnituning, szóval nem "sufni- és egyéb tuning mentes"... :lol: <_<

Nekem a krómozott rendszámtáblatartó juttatta ezt eszembe.

Kicsit macerás egy sárvédőt addig csiszolgatni és polírozni, amíg annyi nem lesz a vastagság, mint a többi elemen. Inkább a bontott gyári játszik, szerintem.

Hidd el nem macerás, egy jobb festő simán lecsiszolja és ha akar gittel, lakkal, mindennel akár 100 mikron alatt is fúj. Igaz a 124-at eltalálni, tartósan nem egyszerű.

Ha ilyet le mer írni gondolom elemcserés volt, ahogy Ti is írjátok, de az könnyen kiderül, csak fel kell pattintani a motorháztetőt. Az, hogy törött volt-e nem csak a festésből deríthető ki.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg 10W 60-as olaj kell bele vagy csak elírta?

Szerintem az jó bele. 10W40 lehet a gyári előírás, a 10W60 jobban bírja a hőterhelést.

Ezt kiveséztük szerintem. Mindenesetre, ha volt is koccolva, kit érdekel? Használt autó, nem? 7-8 év alatt beeshet egy kis koccanás, horzsolás - meghúzzák a parkolóban, rányitják az ajtót, elnéz egy szűk kapubejárót, stn. - de ha nem lett kalácsra törve, a nyúlványok épek, és szépen lett javítva, akkor engem nem zavar. Alkualap. Bár, mivel van karosszériás barátom, azt is tudom, hogy gyönyörű kocsikat lehet két TK-s autóból csinálni. De akkor viszont nem csak a sárvédő van fújva...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.