Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Most bukkantam rá erre:

http://www.hasznaltauto.hu/2811513_opel_astra_2000

Itt van tőlem 5 percre ez a hely ahol árulják. ;)

Így első ránézésre km kamu, kormányra nézve tippelem ezt. Ti mit szóltok hozzá?

Hát megnézni mindenképp érdemes, a kilóméter valszeg tényleg kamu, de ez meg megint gyanúsan olcsónak tűnik nekem...

Vonóhorog pfff.... ;)

Link to comment
Megosztás:

2.2-höz:

Én igazából nem ismerem ezt a motort, nem tudok se ellene, se mellette felhozni semmit, viszont ismerek 2.2-es Coupé tulajt, ő eddig még nem panaszkodott az autójára. Biztos nyomós érv az is hogy nincs hozzá alkatrész (vagy csak nagyon drágán), de nekem autóvételkor nem annyira szokott szempont lenni hogy mi lesz ha elromlik. Miért romlana el? Ez egy Opel, legyünk már kicsit optimistábbak! ;)

Viszont a 2.2-nek nincs alternatívája ha valaki automata QP-t szeretne, ugyanis az automata váltót csak ehhez a motorhoz társították.

"Sportkocsiba" automata valtot tenni szerintem illuzio rombolo, foleg ha direkt ilyet keres. Persze ez csak magan velemeny.

Link to comment
Megosztás:

Most bukkantam rá erre:

http://www.hasznaltauto.hu/2811513_opel_astra_2000

Itt van tőlem 5 percre ez a hely ahol árulják. ;)

Így első ránézésre km kamu, kormányra nézve tippelem ezt. Ti mit szóltok hozzá?

A motortér is gyanúsan ki van nyalva, a kormány csillog de tényleg érdemes megnézni ilyen áron, lehet csak túlzásba vitték a tisztítást. ;)

Link to comment
Megosztás:

A motortér is gyanúsan ki van nyalva, a kormány csillog de tényleg érdemes megnézni ilyen áron, lehet csak túlzásba vitték a tisztítást. ;)

Szvsz motorter siman lehet olyan, mintha most jott volna a gyarbol. Apam Vectra B-jet es az En Astramat is 100.000Km kornyeken vettuk szalon allapotu motorterrel. Egy a titok: Futott garazsban kell tartani a kocsit. Total veletlenul mindketto ilyenben volt tartva vegig.

Link to comment
Megosztás:

Szvsz motorter siman lehet olyan, mintha most jott volna a gyarbol. Apam Vectra B-jet es az En Astramat is 100.000Km kornyeken vettuk szalon allapotu motorterrel. Egy a titok: Futott garazsban kell tartani a kocsit. Total veletlenul mindketto ilyenben volt tartva vegig.

Kereskedésekben nem jellemző a fűtött garázs, az enyém is állt ott 1-2 hónapot kinn, de az autó állapota a kereskedőtől is függ, hisz pontosan ezért nyalják ki, minél előbb el tudja adni, belenéz valaki és huu de szép.

Link to comment
Megosztás:

Kereskedésekben nem jellemző a fűtött garázs, az enyém is állt ott 1-2 hónapot kinn, de az autó állapota a kereskedőtől is függ, hisz pontosan ezért nyalják ki, minél előbb el tudja adni, belenéz valaki és huu de szép.

A mieink maganszemelytol vannak, azaz az enyem epp a szemem lattara gurult be eloszor a dilerhez. ;)

Link to comment
Megosztás:

Most bukkantam rá erre:

http://www.hasznaltauto.hu/2811513_opel_astra_2000

Itt van tőlem 5 percre ez a hely ahol árulják. ;)

Így első ránézésre km kamu, kormányra nézve tippelem ezt. Ti mit szóltok hozzá?

Megnézni érdemes, a szervízkönyvet le tudod ellenőrízni, a pecsét alapján felhívod a szervízt, és megkéred, hogy gépből diktálják be az elvégzett karbantartásokat dátum pontosan és összenézed a könyvvel.

Jó lenne látni a sofőr ülés széleit, mennyire kopottak, az többet elárul, mint a kormány szvsz.

Nekem spec nem kéne bőrös belső, bár igencsak mutatós, de az ülésfűtést komoly összeg javítani a bőrösnél, + aki azt mondja, hogy nyáron tűző napon 1-2 órát állva nem kozmál oda mikor beül, az kummant, mert nincs az a klíma, ami 1-2 perc alatt vissza tudná hűteni a pl fekete bőrt. ja és télen azért kell 3-5 perc az ülésfűtésnek.

Mondjuk krémszinű plüssel jobban mutatna, de az ezüsthöz ez jobb, + ez alá dobsz egy 17" fekete körkőt, meg egy fólia és mehet. Még a fényszóró is Njoy ;)

Link to comment
Megosztás:

Megnézni érdemes, a szervízkönyvet le tudod ellenőrízni, a pecsét alapján felhívod a szervízt, és megkéred, hogy gépből diktálják be az elvégzett karbantartásokat dátum pontosan és összenézed a könyvvel.

Jó lenne látni a sofőr ülés széleit, mennyire kopottak, az többet elárul, mint a kormány szvsz.

Nekem spec nem kéne bőrös belső, bár igencsak mutatós, de az ülésfűtést komoly összeg javítani a bőrösnél, + aki azt mondja, hogy nyáron tűző napon 1-2 órát állva nem kozmál oda mikor beül, az kummant, mert nincs az a klíma, ami 1-2 perc alatt vissza tudná hűteni a pl fekete bőrt. ja és télen azért kell 3-5 perc az ülésfűtésnek.

Mondjuk krémszinű plüssel jobban mutatna, de az ezüsthöz ez jobb, + ez alá dobsz egy 17" fekete körkőt, meg egy fólia és mehet. Még a fényszóró is Njoy ;)

Várjá most nézem, volt már a kocsi vontatva? Az első lökösből hiányzik az a kis takaró... (mekkora gáz)

Link to comment
Megosztás:

Az a legjobb ha ez ember visz magával egy vagy több szakit, én is kettővel mentem, biztos ami biztos. ;)

Rokonnal mentem, aki volt mar szerelo opeleknel, karosszeriasnal, most eppen futomuves&gumis muhelyt nyitot. Mertunk festek vastagsagot is es szervizbe is bevittuk ismeroshoz. Ha engedik, akkor ezeket erdemes meglesni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Most bukkantam rá erre:

http://www.hasznaltauto.hu/2811513_opel_astra_2000

Itt van tőlem 5 percre ez a hely ahol árulják. ;)

Így első ránézésre km kamu, kormányra nézve tippelem ezt. Ti mit szóltok hozzá?

Nekem is az jutott eszembe, hogy vonóhorog... Egyébként szerintem igénytelen a belseje, mármint a kárpitozás, még a cl2-é is szebb ;)

Szvsz motorter siman lehet olyan, mintha most jott volna a gyarbol. Apam Vectra B-jet es az En Astramat is 100.000Km kornyeken vettuk szalon allapotu motorterrel. Egy a titok: Futott garazsban kell tartani a kocsit. Total veletlenul mindketto ilyenben volt tartva vegig.

Az én motorterem addig nézett úgy ki, amíg nem használtam. Az alumínium részeken olyan foltok jelentek meg hogy ihaj. Tényleg ezt tartósan el lehet töntetni? Motorlemosó+visszakonzerválás, ha igen, mit ajánlotok?

Link to comment
Megosztás:

Főleg azért gáz mert amennyire tudom ezt nem adják külön, csak kompletten lehet megvenni, az egész lökhárítóval együtt.

De lehet külön kapni. Én anno rendeltem mert a coupe lökösből hiányzott. Aztán a fényező elhagyta a vadonat újat és fabrikált egyet helyette. Aztán mikor a vectra gts lököst raktam fel az astrára és vittem fényezni jelentette megvan a vonószemtakaróm ;) . Asszem el is tettem valahova.... ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

De lehet külön kapni. Én anno rendeltem mert a coupe lökösből hiányzott. Aztán a fényező elhagyta a vadonat újat és fabrikált egyet helyette. Aztán mikor a vectra gts lököst raktam fel az astrára és vittem fényezni jelentette megvan a vonószemtakaróm ;) . Asszem el is tettem valahova.... ;) :P

Mindjárt felhivom ezt a drága kereskedőt és mrákérdezek erre, kiváncis vagyok mit mond. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.