Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Naon zsííííííííír, bár az mph -mutatód lassan körbe fordul.... :D

De tényleg szép.....

má nincs benne. az egy félrenyúlós vásárlás volt.

az csak 220 km/h óra, az 1.4, 1.6 , 1.8 115 LE be való...

az enyim 240 es.

a legelső kép van most benne.

Link to comment
Megosztás:

nem akartam próbálkozni. dolgozó lány drága a tömitéskészlet, és örültem, hogy be tudtam sírni a mühelybe az autót...

amugy városba nem ette az olajat, de ahogy autópályán 4000 fordulaton jártam vele, abban a pillanatban 2L/1000 km es olajfogyást produkált.

a hengerben kopást láttunk, a dugyattyú és a hengerfal között volt rés rendesen.

ennyi. be kell nyelnem, de az vígasztal, hogy nagyon olcsón vettem az autót, ez még mindig belefér úgy hogy kb most leszek ott, mintha akkor egy árában lévő coupét veszek.

volt baj rendesen vele, de köszönhető a kapcsolataimnak, hogy oolcsón tudtam egy új autót varázsolni belőle...

Link to comment
Megosztás:

nem akartam próbálkozni. dolgozó lány drága a tömitéskészlet, és örültem, hogy be tudtam sírni a mühelybe az autót...

amugy városba nem ette az olajat, de ahogy autópályán 4000 fordulaton jártam vele, abban a pillanatban 2L/1000 km es olajfogyást produkált.

a hengerben kopást láttunk, a dugyattyú és a hengerfal között volt rés rendesen.

Remélhetőleg most már teljesen rendben lesz a gép. :D Akkor a jelek szerint az előző gazdija nem volt túl gondos....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.