Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sziasztok,

nincs jogosultságom új témát indítani, ugyhogy egyelőre csak itt:

Segítséget szeretnék kérni!

Márra virradóra ellopták a kocsim, Bp. XI. ker Oltvány árok 20/A (Gazdagréti lakótelep mellett). Opel Astra Bertone Coupe 1.8, sötétzöld metál, bézs belső, IAU - 128. Tegnap este szálltam ki, ma reggel 8-kor már nem volt meg...

Realistán nézne már külföldön van, vagy egy vidéki garázsban bontják... ((((

De azért több szem többet lát alapon...

Mindössze 3 hónapja vettem! ((( Vannak összeesküvés elméleteim...

Már elláttak néhány ötlettel, de ha vki korábban átesett ilyenen, tud tanácsokat, akkor ne habozzon! Továbbá egy Groupama Biztosítós ismerősre is nagy szükségem lenne, ugyanis fel lehetek készülve már előre a szívózásokra...

Konkrétumok esetén a shapemark kukac frímél pont hura írjatok, vagy hívjatok 30/2801461

Rendőrségen már voltam, 10% sansszal bíztattak...

A Bertone Coupe honlapján tag vagyok, részletek itt:

http://www.astra-coupe.hu/shapemark.php

Köszi,

M.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Lehet róla tudni valamit még? Motor? stb.

A QP fórumon utána olvastam.2000. évj.,Z18XE, magyarországi, a km. kb.ra reális benne, csak a jobb első sárvédő volt cserélve, és festeni kell majd itt-ott,mert előző gazdája főleg csak használta.Meg Compit kellett cserélni, mert zárlatos volt, és baróó magas fogyija volt a gépnek, mert a légtömegmérő szakaszon kicsit fals infókat produkált.(-40fok) Meg a klímával volt egy kis pitty-putty, de mára már az is műxik.

Amúgy 1.64M-ért vette a szekeret.....

Bővebb infó.........

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szóval ide még nem volt időm beírni, de átmásolom az astracoupé fórumba berakott hozzászólásomat :lol:

Vettem egy kék coupét :lol:

amit tudni kell róla:

2000.12.28 adikai / az anyja dolgozó lány volt annak aki 2 nappal az évforduló elött forgalomba helyezte :? ) úgyhogy 2000-es évjárat.

Z18XE

146.000 km az órában, szervizkönyv nincs, de egy jódarabig le tudtam követni az életét, ugyhogy nem hiszem hogy sokkal több van benne...

metálkék / fogalmam sincs, hogy milyenkék, olyan vd5 féle kék/

fehér belsővel.

Van baja rendesen, kell a törődés neki, hogy olyan legyen mint az arany volt, és hogy az igényeimnek megfeleljen.

és akkor a képek:

img_8495.jpg

img_8496.jpg

img_8497.jpg

img_8498.jpg

Link to comment
Megosztás:

img_8503.jpg

img_8504.jpg

img_8505.jpg

img_8506.jpg

img_8507.jpg

szegeden volt lementünk megnézni, jól átnyálaztam, nem annyira szar mint amire gondoltam, és elhoztam tegnap délután.

de ma derült ki, hogy a computere kicsit odavan... akkor egy picit kivoltam, de sikerült szerezni ócsón egyet, és máris tökéetesen használható darab lesz.

aztán majd ha gyüjtögettem még akkor rendbeteszem.

addig jó ez igy.é

Link to comment
Megosztás:

van baja a fényezésnek, mert kalapáccsal peremezték be, meg rondán lett a jobbeleje lefujva, meg retkes, meg karcos, meg kavicsos az egész eleje, meg ilyenek.

nem törödtek nagyon vele.

1.640 volt :lol:

amugy az volt a baja, hogy a légtömegmérő -40C fokot érzékel a beszivott levegő hőmérsékletének.

ék kimértük, nem a légtömegmérő a rossz, hanem a computerben van zárlat, és az okozza a bajt.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.