Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Szóval én ma voltam és megnéztem Kecskeméten a Center-Autónál ezt a QP-t.

Ezüst QP a használtautón

Szóval az autó Olaszországból származik. Még nincs forgalomba helyezve, de a költségeit ők vállalják.

Óra szerint 114e km, de jó eséllyel van benne több.

- A kormány nagyon-nagyon szét van kopva. Mind a gyári bőr rajta, mint a légzsák.

- a műszerfal és az ülések - dacára az alapos tisztogatásnak és a szilikonos motortérnek - meglepően koszos itt-ott (lehet, hogy nem jön már ki) --> lelakott szerintem

- az első lökös egyértelműen fényezve lett - nem túl szépen

- a bal első ajtó, a bal hátsó sárvédő és a bal oldali küszöb szintén fényezve volt. Ráadásul az ajtó pereme még így is csunyán le van verve, amit igénytelenül javítottak.

- a hátsó lámpa sötétített... de szerintem nem a Turbo-s lámpája és nem is Enjoy.

Hát röviden ennyit róla.

Jaaa és ami még fura, hogy csak 15"-os felni van rajta. Tudtommal minden QP gyárilag legalább 16"-os felnivel jött ki...

Link to comment
Megosztás:

- A kormány nagyon-nagyon szét van kopva. Mind a gyári bőr rajta, mint a légzsák.

már a kép alapján megkérdeztem volna, hogy "ugye taxinak használták?"

vagy lehet, hogy tényleg 114 van benne de azt szlalomon rakták bele, mert ehhez képest a szétesés előtt álló Momo-m gyári :unsure: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szóval én ma voltam és megnéztem Kecskeméten a Center-Autónál ezt a QP-t.

A hét elején én is voltam.Kicsit szétnéztem.Nekem is fetűnt az a kopott QP.Nagyon látszott a fényesítés ellenére, hogy elhasznált darab, irreális áron.Mondjuk ami fura volt, pl. a hátsó tárcsa állapota.......pl........Amúgy 1.8-as.......... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

nem a peremmel volt a baj, hanem egy meleg megoldás az hogy a doblemeznek van egy éle a perem mellett nemsokkal. flexpartit rendeztünk... kivágtunk egy picit belőle. pont annyit amennyi útba volt :unsure:

meg kiszedtük a hátsó dobbetétet, mert utban volt az is.

4 centit ültetett a rugó.

Link to comment
Megosztás:

nem a peremmel volt a baj, hanem egy meleg megoldás az hogy a doblemeznek van egy éle a perem mellett nemsokkal. flexpartit rendeztünk... kivágtunk egy picit belőle. pont annyit amennyi útba volt :unsure:

meg kiszedtük a hátsó dobbetétet, mert utban volt az is.

4 centit ültetett a rugó.

Mondtam én, hogy hozzá kell nyúúúlni! :lol:

TÉnyleg nagyon patent lett a gép Ákos! Gratulálok! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép lett :unsure: fáj is egy kicsit a zsívem miatta :lol:

Már nem rakod vissza a téli gumit,vagy csak próba miatt van fent a nyári?

már nem teszem vissza a télit.

ha mégis jön a hó, akkor kéznél van, és azonnal fel tudom tenni. de nem hiszem hogy lesz mg tél...

köszi fiuk, én nekem is tetszik :huh:

meg tettem rá coupé feliratot is. igy már nem opel astra, hanem opel coupé :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.