Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Harcosok.......ha van pénztek OPC lökösre, akkor meg kell venni.Igaz, hogy 150e.-be kerül, de jóól néz ki! :)

Velo nem könyebb odacsapni egy turbo QP-t sem, mint bármelyik másik autót.Felhasználó függő........

Akkor Márk ne vegyen, mert amiket itt írni szokott, szerintem minden nap kísérti a jószerencsét... :) (viccöltem, no) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor Márk ne vegyen, mert amiket itt írni szokott, szerintem minden nap kísérti a jószerencsét... :) (viccöltem, no) :lol:

Kétségtelen tény, hogy az Őrangyalaimat gyakran meg szoktam izzasztani rendesen... :) :) :)

Egyébként úgy gondolom, hogy ha csak a lököst veszed meg 75e-ért (amire igazából csak Ákos képes... mármint, hogy ő kapja meg ennyiért), az már elég. A többi részlet kérdés. Én ennyit rászánnék. 150et nem!

Wolfi... hidd el, hogy a Te C20XE-s Corsád is "törékenyebb" lett, mint ha csak 1,2-es moci hajtaná.

Link to comment
Megosztás:

Wolfi! Csak egy pár kérdés... Mennyibe is van a kis méregzsákod? szerinted megéri ép ésszel a ráfordított összeget? :)

szerintem így van ezzel Ákos is. Meg szerintem mindenki, aki gyúrja a kocsit... nem feltétlen ésszerű döntéseket hozunk. :)

hja ennek a mondatnak kérem minden szava szín igaz, a tuningolás bármiféle értelemben a legrosszabb befektetések egyike, és az ember olyankor nem nagyon foglalkozik azzal, hogy mi lesz majd azután, hogy neki már nem kell, mennyit bukik, meg megér-e majd annyit a gép... kicsit olyan lenne ez a tuningosnak, mint a mezei emberkének azon gondolkodni, hogy "nehogymá nejlon koporsót vegyek, mer miko meghalok bele fog izzadni a lábam". :lol: olyat vesz, ami neki tetszik és megteheti, és nincs vita.

Link to comment
Megosztás:

Én egy kicsit az egzotikus utakhoz tudnám hasonlítani... kidobott pénz! De még is megéri - ha NEKED megéri - hisz egy rendkívüli élménnyel gazdagodsz!

Vagy a racionalitás alapján mi értelme van fizetni egy nőnek - randik, ajándék, étterem, mozi, stb. - hogy aztán együtt vagy vele egy darabig, lefekszetek néhányszor (vagy jópárszor) - elnézést minden hölgytől, aki ezt olvassa - és egyszer vége lesz... Mi hasznod van belőle? Semmi! Mégis mindannyian ezt csináljuk nap mint nap! :lol: Hisz az "élmény" a lényeg! Az érzés!

A tuning is ilyen! Szerintem...! :)

De úgy gondolom, hogy ezt itt senkinek nem kell magyarázni! :)

Link to comment
Megosztás:

Én egy kicsit az egzotikus utakhoz tudnám hasonlítani... kidobott pénz! De még is megéri - ha NEKED megéri - hisz egy rendkívüli élménnyel gazdagodsz!

Vagy a racionalitás alapján mi értelme van fizetni egy nőnek - randik, ajándék, étterem, mozi, stb. - hogy aztán együtt vagy vele egy darabig, lefekszetek néhányszor (vagy jópárszor) - elnézést minden hölgytől, aki ezt olvassa - és egyszer vége lesz... Mi hasznod van belőle? Semmi! Mégis mindannyian ezt csináljuk nap mint nap! :lol: Hisz az "élmény" a lényeg! Az érzés!

A tuning is ilyen! Szerintem...! :)

De úgy gondolom, hogy ezt itt senkinek nem kell magyarázni! :)

ugyanilyen a cigi vagy az alkohol is... kidobott pénz, haszna semmi, mégis, az élvezetért súlyos pénzeket dobunk ki értük... a tuning egy olyan dolog, mint az öltözködés. Valószínűleg a 10ed-20ad annyiba kerülő ruhában sem fáznánk, mégis sok pénzt költünk márkás, egyedi ruhákra, holott tapasztalat, hogy az sem feltétlenül bírja tovább mint a noname, vagy hamisitvány, ugyanazok gyártják ugyanolyan varrógépeken, és az is soxor előfordulhat, hogy a márkaboltban sem igazit vesz az ember, mégis sokan kiadunk sokkal többet ugyanazért... de ide sorolható a telefon dolog is, énis szinte csak telefonálásra használom a mobilt, még sms-t is alig irok, mégis vágyom a jobb, szebb, okosabb, újabb készülékekre... és sorolhatnám ezt hetekig, mindennel így vagyunk, miért pont a tuning lenne ezalól kivétel? :)

Link to comment
Megosztás:

Wolfi! Csak egy pár kérdés... Mennyibe is van a kis méregzsákod? szerinted megéri ép ésszel a ráfordított összeget? :D

De más egy full átépített "versenyautó" és más egy "urasabb", alapból szép autó........

Amúgy nem.Nem éri meg, de elhatároztam, hogy amennyire az anyagi lehetőségeim engedik, igyexem olyanná építeni, hogy szép legyen, és főleg murvagyors.

Ha az épeszű dolgot nézném, már akkor eladtam volna 320e.-ért, mikor kérték még 1.2s korában.

Amúgy most mindenestől igenigen a 8K környékén van.Amit be merek vallani! :D

Hogy hamarabb öszetöröm? :) Én? :) :) :) :D

Lehet.De olcsóbban kijön a javítása is! :lol: :lol: Hiszen 150e.-ért már egy komplett autót kapok. :D

Link to comment
Megosztás:

De olcsóbban kijön a javítása is! :D :lol: Hiszen 150e.-ért már egy komplett autót kapok. :)

Ha 150e-ért már komplett autót kapsz, akkor miért van ez 800e-be? :) :) :)

Wolfi... ez ilyen. Szerintem ne akard megmagyarázni, hogy miért ne vegyünk OPC lököst! :D

Akinek van rá pénze úgyis megveszi... :D

Link to comment
Megosztás:

Mer' sok minden másik kellett bele.......tudod, C20NE, futómű, miegymás........

Tudom Wolfi... csak azt nem értem, hogy milyen 150e-ről beszélünk...

Mert ha törik... nem biztos, hogy 150e-ből megúszod! :lol: (tudod: futómű, C20NE, miegymás... :))

De reméljük nem lesz rá szükség! :)

Link to comment
Megosztás:

Nah végigolvastam az opc lökös témakört.Az én astra caravanomon coupe lökös van mert az tetszett. Ha valakinek az opc lökös tetszik vegyen azt.(egyébként lehet hogy az e-bayen is körbe lehetne nézni elő szokott fordulni hogy van.) Én nyáron rakattam fel a coupe lököst és nov.29-én össze is törték. Szerencsére "csak" fényezni kellett.(de mivel nyáron lett fújva azért ez is fájt rendesen.) Én használtan vettem tavaly 20.000ért. Mert nekem ennyit + a fényezést és az egyebeket megért az hogy más legyen az eleje.

Összetörni a sima coupe lököst is össze lehet. Nem így kell hozzáállni. Ha így áll hozzá az ember akkor autót se vegyen mert az is kidobott pénz ha összetöröd. Viszont he nem adod el a gyári lököst akkor azt bármikor újra felteheted.(ha kell). Én is azt használtam amíg fényezték a coupet.

Amúgy ha nem lett volna olyan drága az enyémen is opc lökös van most....

Nah minden jót. Megyek aludni.

Link to comment
Megosztás:

Apám! Az a hátsókerék mintha csak oda gurult volna! Ez már szerintem gáz. A lökös az tetszik. Egy scifiben még el is megy. Kiványcsi vagyok, hogy így mennyit fogyaszt neki, mert jól bele tud kapaszkodni a levegő, az tuti. :lol:

A gépháztető morcosítás az gusztustalan. :) A felni az tetszik, meg a fényezés is. :)

Azt birom ezekben a képekben, hogy a háttér. Kitört üvegű gyártelep. A másikon meg raklapok elött. :)

LPCXR meg raktárban, mert közlekedni azt nem lehet vele. :)

Link to comment
Megosztás:

LPCXR meg raktárban, mert közlekedni azt nem lehet vele. :)

Szerintem ez Air-Ride-os és le van engedve... :lol:

Egyébként elég "kemény" az átalakítás! Azért nem semmi, hogy össze gittelték a lökösöket a karosszéria elemekkel. Viszont nagyon érdekes az autó ajtaja! Az ugyanis félbe van vágva (magasságban)... :)

Az ihlet nyilván az Astra Coupe Extreme-től jött... (vagy mi a pontos neve? nem vágom igazán)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.