Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Szeva Tomi!

Engem érdekel a dolog!

Beszéljünk róla. :lol:

má nincs meg... eladta...

háromért... :blink:

amugy a Twintop nálam volt kölcsibe, 1.9 sokszelepes dizel kocsi volt, sportgombbal.

amugy teliextrás autó volt, és összeszámoltam, 9,3 milka körüli ára volt. vigyáztam is rá nagyon ;)

egész hétvégén azzal krúzoltam a városba.

de lehuzott tetővel hideg volt. nem is kellene ilyen :P ;)

Amugy vasárap este probáltuk ki először a xenont az éndzsöl ájsz lámpával... HÁT HOGY MÉRT NEM VETTEM MÁR 1 ÉVVEL EZELÖTT.... :unsure: ultra jó. iszopnyatot világit. végre láááttoookkk este!!!

015.jpg

Ez az ujságírós teszt autó, még a totalcar oldalon is fenn van és a manta talin is ott volt. Le is fényképeztem. Megvette valaki, hogy lekerült az oldaláról a matrica? ;)

ez az az autó. az Opelé. én is kipróbáltam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aztán autómata magasságállítás van-e a verdátokba?Mert én is agyaltam egy esetleges xenonon, de elrettent a szembejövők villogása a jelenlegi lámáimmal, pedig normálisan vannak beállítva..........

Vagy csak a népek nem szoktak még hozzá, a projektoros lámpákhoz? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Aztán autómata magasságállítás van-e a verdátokba?Mert én is agyaltam egy esetleges xenonon, de elrettent a szembejövők villogása a jelenlegi lámáimmal, pedig normálisan vannak beállítva..........

Vagy csak a népek nem szoktak még hozzá, a projektoros lámpákhoz? :unsure:

Semmivel se jobban villágít az a fajta projector ami ezekbe a lámpákba van.Erre akkor jöttem rá mikor bekerült a mostani lámpa.Sokkal jobban látok vele.Az angel eyest lehetettlen jól beállítani.

Antinak is vakított a xenon,de pénteken lejebb állítottuk és most már nem égeti ki a szemem.

Link to comment
Megosztás:

Semmivel se jobban villágít az a fajta projector ami ezekbe a lámpákba van.Erre akkor jöttem rá mikor bekerült a mostani lámpa.Sokkal jobban látok vele.Az angel eyest lehetettlen jól beállítani.

Antinak is vakított a xenon,de pénteken lejebb állítottuk és most már nem égeti ki a szemem.

Azért az angel eyes + xenon kombó elég jól muzsikál. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Az angel eyest lehetettlen jól beállítani

naaaa. nekem ugy 2 óra munkával és egy elemes csavarhuzóval amibe egy 7 imbuszt raktam, na azzal olyan 98% ra megcsináltam.

az igaz, hogy közbe lekáromkodtam a jóannyát a csinálójának, de sikerült.

13.jpg

a jobb oldalit egy picit lejebb kell állitani, de jóóó igy...

Link to comment
Megosztás:

Semmivel se jobban villágít az a fajta projector ami ezekbe a lámpákba van.Erre akkor jöttem rá mikor bekerült a mostani lámpa.Sokkal jobban látok vele.Az angel eyest lehetettlen jól beállítani.

Antinak is vakított a xenon,de pénteken lejebb állítottuk és most már nem égeti ki a szemem.

Akkor nyilván nekem is rá kellett volna számolnom erre a problémára.Asszem visszaviszem, hogy gariban tekerjék lentebb! :blink: A Xenonnal még várok, egyébként érdekes, hogy ezzel a lámpával is ugyanolyan jól látni sztem, mint a gyárival.Talán annyival jobb (szerintem), hogy nem szórja annyira szét a fényt, hanem egy adott tartományba világít.Nekem ez jobban tetszik... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Azért az angel eyes + xenon kombó elég jól muzsikál. :blink:

FK lámpa+xenon tényleg jól muzsikál,ha sikerül jól beállítani,mert úgye van egy pár amit lehetettlen.

Az az Angel, ami nekem volt... asszem Pisti Neked is ilyen van - ami nem FK - na az egy kalap kaka!

Mármint, hogy sokkal jobban néz ki, mint az FK, de a fénye az 0! (xenon nélkül. Xenonnal nem tudom)

De legalább jól néz ki! ;)

Ez így van,semmire se jó.max arra hogy jól mutat.A xenon is jó bele csak érdekesen 3fény nyaláb jön ki a projector mögül(Antinak)az Andrásnak viszont össze gyüjti a fényt és egy nyalábban szorja a fényt.Gondolom kicsivel jobb minőségű az a lencse.

Talán annyival jobb (szerintem), hogy nem szórja annyira szét a fényt, hanem egy adott tartományba világít.Nekem ez jobban tetszik... :unsure:

pont az a különbség hogy a projectoros az autó elé villágít igazán,míg a gyári lámpa jóval messzebre szórja a fényt,de jobban eloszlik.

Még kell várni egy kicsit a xenonnal mert az elmúlt 1-2hét alatt eléggé lejjebb ment az ára,és lesz ez még olcsóbb is ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtam én ilyet...

az a baj, hogy ilyenkor látszik igazán, hogy kik vannak ott többségben. Nem a kocsit nézik, hogy hűűű....

hanem inkább az adatokon csámcsognak. :blink:

Szerintem most ritka korrektek voltak. Leglábbis amiket olvastam. Írták, hogy szép az autó, de a vmax nem hiteles, mert... és egy teljesen valós példával támasztották alá. Ennyi.

Nem kell hülyeséget kiírni és akor nem fognak rajta csámcsogni. ;) Szerintem. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

(szerintem 240-250hez nagyon alsóhangon 200 erőteljes lovacska kell,hozzá meg jó sok nyomaték :blink: )

Ez valóban így van...

Nekem sem elég erős ahhoz, hogy 5-ben tiltásig eljussak...ott már nagyon nagy a légellenállás is, amivel nem árt számolni...És így van meg picivel 250 felett... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.