Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Az a coupe sem 2 fillérben volt :lol:

Egy AIRRIDE, a garnitúra króm felni, --> csak ez szerintem min. 1 milla. szerintem.

A fényezés, a bőrözés (még ha ő is csinálta a bőr munkát), akkor is szerintem még 1 mellé.

...

és szerintem még keveset mondtam.

Link to comment
Megosztás:

Már-már túl szépen hangzik, amit leír a fazon. :lol:

nem elképzelhetetlen, hogy van még ilyen... pl énis vigyázok az autóra, hidegen 2000 fölé nem pörgetem, illetve az esetek 90%ában még pár perces kímélő kocsikázás után is járatom... bár sajnos valóban nem ez a gyakoribb :lol:

Link to comment
Megosztás:

Márk, András! Ha gondoljátok, küldjetek nyugodtan még képeket, nagyon is jöhetnek, kiteszem őket, van még hely :lol:

továbbá NFS, jöhetne a Te géped is, szívesen látnám :D

továbbá várok mindenféle hasznos adatot, írást, képet, tanácsot, tippet-trükköt, letölthető cuccokat stb :lol:

Link to comment
Megosztás:

de szaaaaaar. mindig tudtam, hogy ez a driftelősdi egy full kókánykodó nagyfejű nagyképű pöcsfejkedés... :D ;) ;)

Naaaaaa! :lol: :lol: :D

Kíváncsi lennék egy összehasonlításra, hogy melyikőtök érzi jobban az autóját!

Igenis meglehetősen profik a srácok!

Link to comment
Megosztás:

Osztom a véleményed,de csak ha elsőkerekes géppel csinálják!

Egy 88-as Corollával szivesen csapatnék! :D

Kisebb ellentmondásaba keveredtél... :P

Driftelni hátsókerekes autóval szokás... Elsőkerekessel való bohóckodást nem nevezném annak.

Másrészt pedig nem tudom, hogy miért kell le"pöcsfejezni" azt aki más stílusban vezet mint Ti! :D ;) :D

Ez olyan, mintha azért pöcsfejeznél le valaki, mert VW-t vesz és nem Opel-t.

Vagy hogy mást mondjak, azért mert ferrarival jár... mert telik rá. ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Speed, tudod 10-ig kell számolni, meg megtalálni az iróniát a sorok között........ ;) :lol:

Speed, bocsi, ha megsértettelek, igazán nem állt szándékomban. a lényeg Corsawolf hozzászólásában van. én igazán nem kedvelem a drifteseket, noha bizonyára 100-szor jobban érzik a kocsit, mint én, de akkor sem. azért a kijelentésem erős volt, de hát ilyenek vagyunk... nemrég valaki le "szőröstalpú"-zta a románokat, csak mert románok (a rengeteg erdőben driftszerűen csapatott QP-s román skacokról van itt szó :lol:). ezért sem szólt senki. pedig ejnye, ejnye. nem kell mindent mellre szívni, izlések és pofonok, van aki a hupilila kocsira esküszik, más meg a komorfekére.

száz szónak is egy a vége, punci. :D :D (by Kaszi)

Link to comment
Megosztás:

Speed, bocsi, ha megsértettelek, igazán nem állt szándékomban. a lényeg Corsawolf hozzászólásában van. én igazán nem kedvelem a drifteseket, noha bizonyára 100-szor jobban érzik a kocsit, mint én, de akkor sem. azért a kijelentésem erős volt, de hát ilyenek vagyunk... nemrég valaki le "szőröstalpú"-zta a románokat, csak mert románok (a rengeteg erdőben driftszerűen csapatott QP-s román skacokról van itt szó ;)). ezért sem szólt senki. pedig ejnye, ejnye. nem kell mindent mellre szívni, izlések és pofonok, van aki a hupilila kocsira esküszik, más meg a komorfekére.

száz szónak is egy a vége, punci. ;) :D (by Kaszi)

Én nem sértődtem meg, csak kicsit erősnek éreztem egy ilyen szeterotipizálást... ráadásul ilyen keményen!

Nyilván más kategória a 84-es gyártású 325-ös BMW-val a belvárosban gumitfüstölő majer, mint azok pl. azok a Japók, akiről annyi ámulatra és csodálatra méltó videot láttunk!

(elég ha csak megnézed a Fast and Furious 3-at)

És én maximálisan becsülöm a magyar Drift-esek tudását is. Úgy gondolom, hogy ahhoz, amit csinálnak elég komoly tudás kell.

Szeretném olyen szinten kezelni az autómat, mint azok a srácok, akik lezúzták a gépeket abban a videoban. :P És ez alatt nem az összetörést kell érteni, hanem azt, hogy előtte 4 autó úgy driftelt egymás mellett, hogy a tükrök szinte összeértek! Na ehhez / ahhoz kell tudás!

Szóval hari nincs, csak erősnek éreztem.

A szőrőstalpúval nem akartam senkit megbántani. (ez olyan jelző, mint a macskaevő olaszok, csigaevő franciák... stb. szerintem.)

Speed! Ebből a naptárból nem lehet majd szerezni? Kérdezz már rá lécci
:D Rajta vagyok a témán én is! :D

Caprisárga coupe - mintha a kormány kicsit furi lenne? szerintetek kinyílt a légyzsák? :lol:

Nem lehet, hogy bőrözve van? :D

Kicsit olyan, mintha egy varrás lenne azon a két helyen... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.