Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

némá! Egy fullos coupe :P

dásszééép :D

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280

Az anyja... ez tényleg nagyon baba!

Viszont a középkonzol az nem gyári! Milyen autóból lehet ez a középső rádió/navi stb? :P

Audi? B)

ez egy kicsit gyanusan olcsó, nem?

bár egy ilyen kárpit nem kerülhetett sokba :D :wub:

de legalább a rendszáma jó :P

Ezt én néztem már. Eléggé le van lakva... és elég szar állapotú. Kecskeméten van.

Redi,ha ilyen cserében töröd a fejed,el kell hogy mondjam,csak az autó havi cascoja 26-30ezer ft. között van. A másik hogy gsi után én biztos nem vennék 1.8ast :D :D

Ez nem igaz! Nekem havi 15e a cascoja! A hitelbe van beépítve! 10% min. 100.000 önrésszel!

És találtam volna olyat is - ha nem a hitellel választom - hogy havi 18e! NEM 25-30e! :P

oké!

Itt egy érdekes és bejövős lámpa meg lökhárító:

kép 1

kép 2

Ezeket sem gyártják QP-ra!

Egyébként rájöttem, hogy mégsem ezt az autót láttam Kecskeméten... (hisz ez most Pesten van... azt írják)

illetve lehet, hogy ez volt csak átvitték azóta Pestre? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az anyja... ez tényleg nagyon baba!

Viszont a középkonzol az nem gyári! Milyen autóból lehet ez a középső rádió/navi stb? :wub:

Audi? :P

Nagyjából, mindenesetre a VW konszern terméke. Speciel ezt a típust inkább Skoda-VW vonalon szerelik, az Ojdiban kicsit szélesebb a cucc, nem dupla DIN.

Link to comment
Megosztás:

Az anyja... ez tényleg nagyon baba!

Ahogy az ülést elnézem, a 62 ezer elől lefelejtettek egy 1-est... mondjuk ettől még szép a taliga nagyon!

a másik, hogy 270 lovacskát csak úgy tud kicsalni a Z20LET-ből, ha turbót, vezérmű tengelyt, intercoolert, és kuplungot is cserél. a sperr difiről nem is beszélve, ami nélkül ugyan meg lehet a 270 ló, de az egész nem nagyon ér semmit. ha benne van, akkor ez egy zsír zsír zsír vétel (ha nem véres a torka a gépnek).

Link to comment
Megosztás:

Ez nem igaz! Nekem havi 15e a cascoja! A hitelbe van beépítve! 10% min. 100.000 önrésszel!

És találtam volna olyat is - ha nem a hitellel választom - hogy havi 18e! NEM 25-30e! :P

Ezeket sem gyártják QP-ra!

Te kecskeméten laksz,mi meg Pesten(remélem senki nem sértödik meg :lol: :wub: )ami nagyban befolyásolja a casco összegét.Ráadásul az önrészed is magas B) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.