Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Ma kisfalunkban az egyik hídra araszoltam egy baleset miatt (opel volt a szenvedő alany) felfelé, miközben egy caprisárga coupe araszolt lefelé a szemközti sávban. Alalposan megnézte a kocsim... én meg viszont... de a sofőr nénit is! :wub: :P Aranyos volt! :P csak asszony meg ne tudja.

Amúgy gyönyörű volt a gép!

Link to comment
Megosztás:

nekem tetszik az a lokharito...., marmint amelyik eloszor keszult
Erre gondolsz?

021_2.jpg

024_2.jpg

Nagyon jó benne, hogy követi az eredeti design-t... hasonló rá és beleillik az autó vonalvezetésébe!

Tényleg szép! :P

Egyébként nagyon tetszik a hűtőmaszk.

Én ilyet akarok majd rakni az enyémre, már régebben kinéztem magamnak! :P

Szerintem ez faccás. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Erre gondolsz?

Nagyon jó benne, hogy követi az eredeti design-t... hasonló rá és beleillik az autó vonalvezetésébe!

Tényleg szép! :P

Egyébként nagyon tetszik a hűtőmaszk.

Én ilyet akarok majd rakni az enyémre, már régebben kinéztem magamnak! B)

Szerintem ez faccás. :wub:

jól látod a dolgot. ez az a lökhárító. :P képzeld el európa kékben.....

Link to comment
Megosztás:

jól látod a dolgot. ez az a lökhárító. :lol: képzeld el európa kékben.....
Ááááá... Kapri-sárgában sokkal szebb lenne! :wub: :D

:P :P B)

ti mikor jöttök a blitz wííkkendre???

Megyünk Mester! (legalábbis én meg az asszony... meg a barátnője... na meg Zsolt barátom a Fekete QP-val.)

Egyenlőre ennyi.

Te mikor mész?

Link to comment
Megosztás:

ezen nem vitatkozom, ugy legyen!

csak nem allhatsz rogton mellem a sorban :P :P

B) Rendben! (tudod, hogy nem vitatkozni akartam.

Amúgy azt néztem, hogy ehhez szerintem a srác egy másik QP lökhárítót használt fel. Annak vágta le az alját...

szerintem... (és persze átalakítva hozzá toldotta) :wub: nem?

Link to comment
Megosztás:

vagy csak utólag került bele az okos kormánykapcsolók miatt!!!! Bár lehet, hogy törött....

kormánykapcsoló szerintem van mindegyik coupeban és cabrioban, nemhiszem hogy a ~7 milkás árnál spóroltak volna ezen az apróságon, és amúgyis, a kormány cseréjéhez nem kell műszerfalat is cserélni...

bár az is lehet hogy a cabriokban alapból nem lett volna teljesen világos a belső tér mint a coupe-kban? pl a küszöbborítás sem drapp...

Link to comment
Megosztás:

kormánykapcsoló szerintem van mindegyik coupeban és cabrioban, nemhiszem hogy a ~7 milkás árnál spóroltak volna ezen az apróságon, és amúgyis, a kormány cseréjéhez nem kell műszerfalat is cserélni...

bár az is lehet hogy a cabriokban alapból nem lett volna teljesen világos a belső tér mint a coupe-kban? pl a küszöbborítás sem drapp...

Valszeg igazad van! De, sajnos vannak " exkluzív" kiadások, mint az én 4 milkás Asztim: na abban még a hátsó ajtónyitó gombák is hiányoztak!! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.