Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

mi fordítva voltunk, szerettünk volna egy kabriót, de ki volt zárva a vászontető, mert az rengeteg megalkuvást jelent. ezzel, hogy QP-sították a gépet, és az év 50%-ában (ősztől tavaszig) is tökéletesen használható, így mindjárt más!

persze lomha a súlya miatt, ezért a tuning inkább erősítést jelent, hogy a kocsi mégis menjen már valahogy.

talán a fémtetőnek köszönhető, de egyébként a zene is meglepően jól szól benne - na nem a CDR2005.

A GTC eddig jó választásnak tűnik... zenéről meg csak annyit, hogy erősítőim még mindig nincsenek :lol:

yol megy a taliga? (tudom OFF, bocsesz :huh:)

Link to comment
Megosztás:

Hát én ma kipróbáltam az Astra TT-t. 1,8-as benyás motorral!

:) :D :huh:

Hát mit ne mondjak... nagyon sovány! Kb. mint egy jobb 1,6-os! De TÉNYLEG!

Igaz, hogy még csak 660km volt benne és állította a foszer, hogy ha rendesen bejártnánk utána lényegesen jobban benne...

Mindenesetre jelen állapotában nagyon messze volt a menetteljesítménye a QP-mtól!

Szóval ez egy hurka! A cabrio feeling óóóriási, de a motor az egy semmi!

szóval... ezért én nem adnám oda a QP-mat!

-----------

szerintetek ez beteges? ma voltam az autóval a Vision Expressben... és amikor kijöttem, annyira tetszett, hogy le kellett fotóznom! :D

QP-ps.jpg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát én ma kipróbáltam az Astra TT-t. 1,8-as benyás motorral!

:D :D :huh:

Hát mit ne mondjak... nagyon sovány! Kb. mint egy jobb 1,6-os! De TÉNYLEG!

A 125 vagy a 140 lovas masina? Mondjuk gondoltam, hogy hurka lesz, amikor a 200 lovas-t kenterbe legyorsulom - alapállapotban - a Morzsával.

szerintetek ez beteges? ma voltam az autóval a Vision Expressben... és amikor kijöttem, annyira tetszett, hogy le kellett fotóznom! B)

micsoda? beteges? :lol::):) ez teljesen normális!

22944115.jpg

azé' van szép ótód, hogy fotózgasd... :) :)

Link to comment
Megosztás:

ma voltam az autóval a Vision Expressben... és amikor kijöttem, annyira tetszett, hogy le kellett fotóznom! :D

Szerintem normális! Az új szemüveggel végre láttad rendesen! :huh:

Bocs ezt nem lehetett kihagyni. :)

Azért ideje volt már a szemüvegnek, ha már autóval mész be az üzletbe. :lol:

mi fordítva voltunk, szerettünk volna egy kabriót, de ki volt zárva a vászontető, mert az rengeteg megalkuvást jelent. ezzel, hogy QP-sították a gépet, és az év 50%-ában (ősztől tavaszig) is tökéletesen használható, így mindjárt más!

Áruld el nekem mi a gond a vászontetővel? :D

Link to comment
Megosztás:

A 125 vagy a 140 lovas masina? Mondjuk gondoltam, hogy hurka lesz, amikor a 200 lovas-t kenterbe legyorsulom - alapállapotban - a Morzsával.
140 LE (változó szelepvezérlés)

A morzsa az mi? az OPC vagy GSI corsa?

micsoda? beteges? :D:):D ez teljesen normális!

http://img.tar.hu/voszi/size2/22944115.jpg

azé' van szép ótód, hogy fotózgasd... :) :)

:huh: :lol: :) köszi! B)
Link to comment
Megosztás:

140 LE (változó szelepvezérlés)

A morzsa az mi? az OPC vagy GSI corsa?

:huh: :lol: :) köszi! ;)

A Morzsa az a Corsa :D))))))))

Voszi!

ez a kép nincs meg nagyba vélketlenül???

kiraknám háttérnek :D

:) ez a link hozzá:

OPC pofa nagyban

ha ennél is nagyobb kell, akkor szólj, elküldöm.

Áruld el nekem mi a gond a vászontetővel? B)

:) khm, a kérdésre számítottam. nem tudom, nincs igazi oka, egyszerűen idegenkedünk tőle. sose volt egyébként vászonos kabrióm, tehát ne várj észérveket. :P

Link to comment
Megosztás:

Cserébe viszont van tft applikálva a középkonzolba :)
Gyanítom, hogy az mindenestől nincs többe, mint egy 100-as! sőőőt! talán csak 50-60! :D

drágának drága az biztos, de a színe meseszép... nem is értem miért nem europa blau minden második qp :huh:
VELO JOKKA gépe az! De a Tiéd pedig egyedi!

A miénk pedig feltűnő! Ugye Ákos? :D

A Turbo QP-kból 3-ból 2 európa kék!

Amúgy kisebb QP-ból nem is volt ez a szín! Ez volt a TQP hívatalos színe!

javítottam... hülye vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

VELO gépe az! De a Tiéd pedig egyedi!

ezt nem egészen bírtam kihámozni, az előzmények tükrében sem... :huh:

az biztos hogy Ural Mountain (ilyen hülye nevet adni egy színnek...) szóval akkor ezekszerint hegyierdő-zöld szín elég ritka qp-ban, bár most a használtautó.hu-n elég sok van ebből a színből... szerintem a Capri Sárga a legelterjedtebb... Jokkának pedig ha jól tudom Nocturno kék a gépese...

mondjuk ha odáig fajulna egyszer a dolog, hogy esetleg telibe lenne festve az autó, akkor lehet europa-blau kerülne rá, bár nekem a mostani szín is nagyon tetszik, de az feltűnőbb :lol:

Link to comment
Megosztás:

ezeket nemrég vadásztam, láttátok már?

23703925.jpg

23703924.jpg

22923720.jpg

ez lett volna a "Linea Rossa" sorozat (2001 ősze), 192 lovas Z20LET-tel, magmavörös színnel, egyedi belsővel. láthatóan ebből lett végül a turbós OPC formája, illetve gondolom, hogy ezért lett az OPC alapszíne a magmavörös. a kombi próbadarabokat eladták OPC néven, de nem tudom mi lett a coupé kabrió példányokkal, mert ilyenből nem sikerült forgalomban lévőt felkutatnom. lehet, hogy azok sose kerültek végül forgalomba.

kár érte, nem?

Link to comment
Megosztás:

ezt nem egészen bírtam kihámozni, az előzmények tükrében sem... :huh:
Szóval mégegyszer!

Jokka gépe Európa-kék! A turbók alapszíne ez volt!

A TQP-k jórésze ilyen... ritka a kivétel.

Sajnos OPC-s QP-t én sem találtam... feltehetően tényleg nem volt forgalomban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.