Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Nagyon sok casht nyomtak bele az biza! Lambo ajtók: 4 kiló, Airride: másik 5 kiló.....szóval min 2 milka(vagy több), ahogy így elnézem!! Abban megállapodhatunk, hogy ilyen gépen a Toora nagyon gagyi...ha Chrome felnire nem volt cash-->legalább Momo-t vagy OZ-t rakott volna rá!! :huh:

Link to comment
Megosztás:

a toora felni nem gagyi. csak itthon nem ismert. olasz cucc, de szerintem nagyon jó.

mostmá 3 éve fut, amit vettem, és még egyet se kellett görgőzni, és nem is ráz életveszélyesen.

ráadásul ez a fajta felni szerintem ultrabrutál. nagyon bejön

:huh:

még az OZ gyárt hasonlót, az is nagyonjóóóó, de ez is nekem nagyon bejövős...

Link to comment
Megosztás:

Jaja, ahogy mondod! De nem szemöldök, hanem egy rendes "anyagában" morcosítás! :D

Ez milyen genyó kép:

(milyen "csoffadt"-nak hat így mellette a gyári gép! :) )

Iszonyat közel van a földhöz. Én eléggé paráznék, hogy állítgatás (játék) közben odakoccolom az orrát a betonhoz! :huh:

Minap láttam élőben, a reggeli dugóban állt a tag a nagykőrösi úton. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nézelődtem a használtautó.hu-n...

ebben vajon hány kilóméter lehet? biztos bőven 200on felül, nézzétek azt a kormányt

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280

:huh: mmm... nem vagyok azért meggyőződve róla. Az ülések annyira nem tűnnek rossznak. Ha valaki pl. több gyűrűt hord - főleg ha valami design-osabb, szögletes vagy hegyes gyűrűk - bizony azok keményen meg tudják viselni a kormányt. :lol:

De az is lehet, hogy tényleg 2k van benne :)

ennek nagyon tetszik a hátsó lámpája:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280

75LE :D

De a lámpa tényleg baba! :)

u.i.: 55x300 < 92x260! főleg mint 146x260! :D

------ egyéb -----

Ez viszont tényleg szépnek tűnik

673082_4.jpg

De a szárny tényleg nem kéne a hátuljára! :) De jó, hogy nekem nincs! B)

673082_1.jpg

Link to comment
Megosztás:

:huh: mmm... nem vagyok azért meggyőződve róla. Az ülések annyira nem tűnnek rossznak. Ha valaki pl. több gyűrűt hord - főleg ha valami design-osabb, szögletes vagy hegyes gyűrűk - bizony azok keményen meg tudják viselni a kormányt. :lol:

De az is lehet, hogy tényleg 2k van benne B)

naja, de ahogy elnézem a pedál és a duda rész is erősenkopott, a nembőr üléseket meg elég jól megvédi egy jobb minőségű űléshuzat ha nem egy 160 kilós ember vezeti...

u.i.: 55x300 < 92x260! főleg mint 146x260! :)
ezt mire érted? :D

------ egyéb -----

Ez viszont tényleg szépnek tűnik

http://images.hasznaltauto.hu/168/673082_4.jpg

De a szárny tényleg nem kéne a hátuljára! :D De jó, hogy nekem nincs! ;)

http://images.hasznaltauto.hu/168/673082_1.jpg

tényleg szép... szárny helyett meg mégiscsak jobb (lenne nekem is) egy faca tetőablak :P

más:

holnap megrendelik az új turbót, jövő hét elejére kész is lesz a gépsárkány :) már rettentően hiányzik :)

megint más:

az avatarom alatti feliratot (ami jelenleg "érdeklődő") hogyan lehet megváltoztatni?

Link to comment
Megosztás:

az avatarom alatti feliratot (ami jelenleg "érdeklődő") hogyan lehet megváltoztatni?

500 hozzáaszólásig nem tudod... addig a fórum írja be... utána változtathatod. :huh:

A kopott kormányos géphez... nem lehet, hogy törve volt, és ugyan adtak arra, hogy kívülről szép legyen, de belülre valami leharcolt gépből rakták be a kormányt mert elfogyott a mani?

Link to comment
Megosztás:

De a szárny tényleg nem kéne a hátuljára! :) De jó, hogy nekem nincs! :D

http://images.hasznaltauto.hu/168/673082_1.jpg

sztem meg ez a pici szárny (vagy még a hexéé is) tök jó, mind méretben mind formában...enélkül kicsit olyan üres a hátulja....vagy uncsi

btw tegnap láttam (inkább hallottam :lol: ) egy dizel fekete coupe-t a Pólusnál.....gyerekek ez ISSZONYAT hangos.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

500 hozzáaszólásig nem tudod...
addig még van idő :D

A kopott kormányos géphez... nem lehet, hogy törve volt, és ugyan adtak arra, hogy kívülről szép legyen, de belülre valami leharcolt gépből rakták be a kormányt mert elfogyott a mani?

hát nemis tudom... gondolom arra célzol hogy a légzsák nyilt, viszont ahhoz nem kell cserélni a kormánykereket csak a légzsákot, viszont akkor már komplett műszerfalat is kellene cserélni, mivel az utasoldali légzsákot csak azzal együtt kapod meg, mivel az feltépi a műszerfalat... az meg nem olcsó móka. szerintem.

ha meg annyira tört, hogy deformálódott a kormánykerék is, akkor ott már bőven totálkárról van szó, még ha javítható lenne akkoris... és ebben az esetben is az a max 20-30 ezres tétel már nem lenne pénz hogy tényleg jól nézzen ki... :lol:

nekünk a corsában van 260ezer körül, és annak a kormánya bizony rengeteg gyűrűt látott az elmúlt 8 év során, és közel sem néz így ki a kormánya, viszont a pedál az hasonlóan fest... hát nem is tudom, lehet hogy ilyen kormányvédő gyalulta volna le? :huh:

sztem meg ez a pici szárny (vagy még a hexéé is) tök jó, mind méretben mind formában...enélkül kicsit olyan üres a hátulja....vagy uncsi

hát igen, mindenkinek más tetszik, nekem például szárny nélkül :)

Link to comment
Megosztás:

holnap megrendelik az új turbót, jövő hét elejére kész is lesz a gépsárkány :lol: már rettentően hiányzik :huh:
ÚJ? Akkor egy gyári zsír újat rendelsz?

hát igen, mindenkinek más tetszik, nekem például szárny nélkül :)
Maximálisan egyet értek! :D

De Velo! Ez így a legjobb! nem? Ezért nincsenek teljesen egyforma tuning autók! :D

Link to comment
Megosztás:

ÚJ? Akkor egy gyári zsír újat rendelsz?

aha, végülis ennél maradtunk.

Maximálisan egyet értek! :)

De Velo! Ez így a legjobb! nem? Ezért nincsenek teljesen egyforma tuning autók! :D

persze, ha mindenkinek ugyanaz tetszene, akkor csak egyféle autót gyártanának, meg egyféle cipőt és ruháhat, és úgy néznénk ki mint a mesehősök, akik minden részben ugyanabban a ruhában vannak :huh: így szép az élet, hogy mindenkinek más tetszik, ez tiszta sor :lol:

Link to comment
Megosztás:

Redire pedig szárny ügyben nem kell figyelni, mert ha rajta múlna, ő egy Jumbo farokszárnyát rakná fel az összes autóra! :)

Szóval ő kissé fanatikus! :D

mondjuk, énisszeretem a nagy szárnyakat, de csak akkor ha illik az autóhoz... pl van aminek jól állnak a nagy aluszárnyak (pl streetracer tuningos kocsik, madarak, repülők) és vannak amiken nem tetszene (pl egy S Mercin szerintem nem állna jól :lol: )

ui.:

u.i.: 55x300 < 92x260! főleg mint 146x260!

ezt még azóta sem sikerült megfejtenem :huh:

Link to comment
Megosztás:

u.i.: 55x300 < 92x260! főleg mint 146x260! :)
ui.:

ezt még azóta sem sikerült megfejtenem :huh:

Ennyire bonyi? :lol:

Ez a súly adót leváltó új adónem kalkulációja!

55kw-os az a G Astra és 300Ft/KW rá az adó (4 évnél fiatalabb)

92kw-os az enyém és 4-7 éves kategóriába tartozik --> 260ft/kw

A Tiéd pedig 146kw-os.

tehát--> 16.500Ft/év < 23.920Ft/év ... és a Tiéd 37.960Ft/év. :D

én az idén 14.400 Ft körül fizettem.

Link to comment
Megosztás:

Ennyire bonyi? :huh:

Ez a súly adót leváltó új adónem kalkulációja!

55kw-os az a G Astra és 300Ft/KW rá az adó (4 évnél fiatalabb)

92kw-os az enyém és 4-7 éves kategóriába tartozik --> 260ft/kw

A Tiéd pedig 146kw-os.

tehát--> 16.500Ft/év < 23.920Ft/év ... és a Tiéd 37.960Ft/év. :lol:

én az idén 14.400 Ft körül fizettem.

jah így már értem, de akkor (egészen mostanáig) nem tudtam mihez kapcsolni a dolgot... tudom ezt már énis kiszámoltam, "örülök" is neki nagyon... nagy lehúzás az egész, és ha kicsit tuningolsz akkor adócsalóvá válsz...

Link to comment
Megosztás:

Balatoni QP Túra!

Mint korábban már említettem, e hó közepén jön egy német QP-s srác nyaralni a Balcsira (másfél hétre).

Ennek apropóján azt beszéltünk Andrissal (Agressor26), hogy le kéne ugrani fürdeni egyet.

Szóval a terv:

2006. július 15-én vagy 22-én,

3-4-5-6 Astra Coupe-val leruccanunk a Balatonhoz egy 1napos kirándulásra, fürdünk, eszünk, beszélgetünk a német skaccal is, aztán este hazajövünk. (család, barátnő, haver természetesen korlátlan mennyiségben csatlakozhat :huh:)

Az eddigi visszajelzések alapján így néz ki a lista:

1. Agressor26

2. Speed

3. Zsolt (fekete QP)

4. Jokka (valszeg 15-e nem jó neki)

5. Ákos (22-e nem jó neki)

Szóval egyenlőre ennyi.

u.i.: Természetesen NFS-t is várjuk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.