Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Ákos! Na ezt a lámpát magyaráztam én is!

Én is ezt néztem ki!

Csak kicsit drágácska... :)

De majd csak megbótolunk 2 párt! :D

...

Valamint érdekességként, ami nekem nagyon-nagyon tetszik, az a Lexmaul hátsólámpa, ami ezen a gépen van!

mai061.jpg

Ja igen... és ez a Lexmaul hátsólámpa!

Nem rossz! :huh:

platten.jpg

Szóval... szerintem nagyon-nagyon ütős cucc! :lol:

Képpel nem idézünk!... még saját magadat se. Mackosajt

(átírtam a kérésednek megfelelően :D Spd)

Módosítva : Speed
Link to comment
Megosztás:

Képpel nem idézünk!... még saját magadat se. Mackosajt
Nekem ezt az állításomat egy moderátor úgy javította ki egyszer, hogy ez akkor igaz, ha teljes hozzászólást idézel, de ha pl. 3 képből 1-et idézel csak és lényegesnek látod a képet, akkor lehet.
Link to comment
Megosztás:

Nekem ezt az állításomat egy moderátor úgy javította ki egyszer, hogy ez akkor igaz, ha teljes hozzászólást idézel, de ha pl. 3 képből 1-et idézel csak és lényegesnek látod a képet, akkor lehet.

Ez a hír nem igaz, szal egyáltalán nem idézünk, még 1 képpelsenem! :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hmm... keresgéltem én is... de pl. ez:

w_h400.JPG

nagyon durva. Nekem nem tecc... mármint a lámpák.

Nekem ezt az állításomat egy moderátor úgy javította ki egyszer, hogy ez akkor igaz, ha teljes hozzászólást idézel, de ha pl. 3 képből 1-et idézel csak és lényegesnek látod a képet, akkor lehet.

Küldtem PÜ-t. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a gyári rugóval,és a 4db konival nem volt ilyen próblémám,bár nem használtam úgy sokáig.
De nincsenek is olyan kanyarjaitok (ahol lehet tépni) mint nekünk a Kiskörúton! :lol:

Amúgy sokkal kulturáltabb lett az autó mozgása így.

A hátulja pedig szerintem ezek a tetves Eagle F1-ek miatt mozdul be könnyebben. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Relatív kinek mi az erős... :)

Nekem a 8 lovas robogóm is erősnek tünik..... :lol: :) :D

Sógorom 3.3 V 6-osa (180paci) pedig nem is olyan sok a 2 tonnás kaszniban.... :huh:

Szerintem is megérne 1 próbát akár utasként, akár saját ótóval a legendás Kecsói Kiskörút.... :)

Mondjuk a régi útvonala jobb volt... :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem egyáltalán nincs értelme a gsi caravant egy mezei 1,8 astra coupéhoz hasonlítani

a kettő köszönőviszonyban sincs egymással, sem súly, sem teljesítmény terén :huh:

a nagy számok törvénye alapján pedig biztos, hogy pesten több olyan kanyar is van, mint a kecsói körút, ergo felesleges benzinpénz lemenni csak ezért :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.