Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

De már nem forgalmazzák újonnan... :blink: vagy igen?

Azt mondta a márkakereskedő, hogy amikor bejött a H Astra, akkor álltak le a forgalmazásával...

Vagy a Franciák még nyomják? Lehet, hogy náluk maradt készleten?

hát ahogy nézem az opel.fr-t ott még fent van az oldalukon a Astra G Cabrio, és ha jól látom 24 630 €-tól (?) árulják is......

viszont már az új astra twintop is fentvan, igaz még csak popupos formában, nem alul a típusok között, csak ilyen reklámozás szerűség képpen... itthon várhatóan májustól kapható az új twintop, németországban 23 560 €-tól elhozható 1.6os motorral...

Link to comment
Megosztás:

hát ahogy nézem az opel.fr-t ott még fent van az oldalukon a Astra G Cabrio, és ha jól látom 24 630 €-tól (?) árulják is......

viszont már az új astra twintop is fentvan, igaz még csak popupos formában, nem alul a típusok között, csak ilyen reklámozás szerűség képpen... itthon várhatóan májustól kapható az új twintop, németországban 23 560 €-tól elhozható 1.6os motorral...

Azért 1,6-os motorral megvenni egy Twintop-ot... :blink:

A Mobile.de-n 19.160 - 25.570EUR közötti áron van 17 db Astra TwinTop! B) ;) ;)

1,6 / 1,8 / 1,9CDTI / 2,0 Turbo... mindenféle mocival van! ;)

:D Opel Astra Coupe 2,2 DTI!!! 2005.12.27-ei forgalomba helyezéssel!

A múltkor valaki mesélte, hogy volt náluk egy 2,2-es francia dízel Coupe... nem akartam hinni neki...

De ezek szerint tényleg létezik! :D Itt a link

Link to comment
Megosztás:

A link sajnos egyáltalán nem működik, de ha a mobile.de-n mielött keresel a gomb mellett megtalálod azt, hogy zur detailsuche és ott kijelölöd Kraftstoffart-nál a dieselt, valamint modellnél nem választasz ki semmit csak a variante-nél írod be hogy coupe, akkor egy rakás 2.2DTI-t fog kidobni. Lehet válogatni! :)

Találtam egy 2006-os 1.8-as fekete G cabriót 0km-el 28e euróért! :)

Link to comment
Megosztás:

Uhuhu neheztel rám ,mert megszóltam a szárnyát.

Gondoltam keresgélek valami jó Coupét neki...

Eddig csak durva témákat találtam pl:

Coupé spoilerezve...

Ha szárny, nálam ez jönne be inkább, ha már brutál szárny kénne:

Küszöb spoilerek nem tetszenek, de a szárny igen

No, akkor az áltlam már teljesen elfogadható Coupé:

Szárny, spoilerek, felni, uhuhu szinekben. Jó összhatással.

Ez sem rossz, sőt...

d269e020-aa4f-4009-a3cf-f425ee48cfc3.jpg

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

egy kis segítségre lenne szükségem:

a képen látható cuccok beszerzési lehetőségeiről és árairól kérnék egy kis infot ha nem okoz nagy gondot :D

illetve némi infot ezek felszerelésének módjáról

http://www.kepfeltoltes.hu/060429/astra_gc...ltoltes.hu_.jpg

előre is köszi :P

Én az E-bay-en láttam ilyeneket korábban. Mindjárt utána nézek.

Amúgy ezeket ragasztani kell... legalábbis a hátsót biztos! De ilyet én is szeretnék!

Na mindjárt keresek árat is.

Íme: 45 EUR + postaktg.

1d_1_b.JPG

Heckscheibenblende für Opel Astra G Coupe

Ha kell, szívesen segítek megvenni. Szoktam rendelni e-bay-ről.

Ez már húzósabb... ez Matig...

4c_1_b.JPG

DACHSPOILER OPEL ASTRA G COUPE *OVP* MATTIG

hm... 135,- EUR... az már keményebb... :P

Ez nem tom milyen gyártmány... de 133,95 EUR...

DACHSPOILER OPEL ASTRA G COUPE O.3.BRL MIT TÜV

Hm. Szóval ezek mennek... meg a bárányfelhők... ;)

mmm...

Hm... most így átnézve a kínálatot... elég érdekes, hogy ilyen olcsó a legelső... :)

Vajon miért? Kinézetre pedig ugyanaz.

Sajna az első szélvédő alá szerelt spoilert nem találtam most... pedig máskor már láttam az E-bay-en azt is... :) :P

Azonban... ezeket elnézve... azért ezek kicsit magasabbak, mint amit Te linkeltél be... :(

Legalábbis nekem úgy tűnik... ;)

Link to comment
Megosztás:

Azonban... ezeket elnézve... azért ezek kicsit magasabbak, mint amit Te linkeltél be... :)

Legalábbis nekem úgy tűnik... :)

hát az első képen lévő az egész jónak néz ki, nekem olyan kellene aminek nem lehet "alálátni", tehát felfexik a szélvédőre... a második már inkább olyan szárnyas jelleggel bír, az nem tetszik... a ragasztással meg fentartásaim vannak, nemtudom mennyire gáz pl leszedéskor, vagy bentről "alánézve" a ragasztó nyoma... nah valamit majdcsak kitalálok ;) legfeljebb elmegyek a helyi müanyagoshoz és megkérdezem mennyiért csinálna nekem egy olyat... az a baj, hogy egy fehér autóra egy fehér matrica is elég lenne nekem, de kétlem hogy ilyen színben (főleg metálban) lehetne kapni olyasmit :(

Link to comment
Megosztás:

hát az első képen lévő az egész jónak néz ki, nekem olyan kellene aminek nem lehet "alálátni", tehát felfexik a szélvédőre... a második már inkább olyan szárnyas jelleggel bír, az nem tetszik... a ragasztással meg fentartásaim vannak, nemtudom mennyire gáz pl leszedéskor, vagy bentről "alánézve" a ragasztó nyoma... nah valamit majdcsak kitalálok :( legfeljebb elmegyek a helyi müanyagoshoz és megkérdezem mennyiért csinálna nekem egy olyat... az a baj, hogy egy fehér autóra egy fehér matrica is elég lenne nekem, de kétlem hogy ilyen színben (főleg metálban) lehetne kapni olyasmit :)

Hm. Szerintem sajnos az első is ugyanolyan, csak más szögből van fotózva. Szerintem is az a fajta a jó, ami ráfexik. Viszont a ragasztáson kívül nem sok egyéb lehetőséged van a rögzítésére. Csavarozni a szélvédőre csak nem tudod! :P ;)

Ragasztani kell! Amúgy van a hátsó szélvédő tetején egy fekete csík... s szerintem pont ezt takarja a spoiler. :D

A matrinyán én is agyaltam előre... de elég nehéz ügy. :)

Link to comment
Megosztás:

nekem a caliból maradt egy tetőszárny (hátsó ablak szárny), olyan, ami alá nem lehet belátni

meg kéne nézni, hogy méretben stimmel-e, ha jó, kifejezetten olcsón megválnék tőle :)

Sztem, az első ablak előtti légterelő lecserélésével attól a maradék icipici friss levegőtől fosztanánk meg magunkat, amit a kocsi klíma nélkül nyujtani tud.

Amúgy meg..... THERE'S NO ENEMY. skoda 4x4 suxx. :)))))

Link to comment
Megosztás:

Sztem, az első ablak előtti légterelő lecserélésével attól a maradék icipici friss levegőtől fosztanánk meg magunkat, amit a kocsi klíma nélkül nyujtani tud.

hm... hát nekem van benne klima, ha meg nem kell klimázni akkor elég az ablak leengedése is... nemtudom, annyira telán csak nem fogunk megfulladni az autóban, de ha mégis, majd a müanyagossal vágatok bele szép beömlőket :)

Link to comment
Megosztás:

Sztem, az első ablak előtti légterelő lecserélésével attól a maradék icipici friss levegőtől fosztanánk meg magunkat, amit a kocsi klíma nélkül nyujtani tud.

Amúgy meg..... THERE'S NO ENEMY. skoda 4x4 suxx. :)))))

te miről beszélsz? a hátsó ablakra rögzíthető "tető-hosszabítóról" van szó :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem. :) :( ;)

Mert nem tudod, hogy miről beszélek! :P :D

Én kivülről szeretnék egy ragacsot felülre, ami olyan színű mint az autó. :)

te miről beszélsz? a hátsó ablakra rögzíthető "tető-hosszabítóról" van szó :P
Tévedsz Bazs! Beszéltünk az első szélvédő aljára rögzített terelőről is, ami takarja az ablaktörlő lapátokat is.
Link to comment
Megosztás:

Mert nem tudod, hogy miről beszélek! :P :P

Én kivülről szeretnék egy ragacsot felülre, ami olyan színű mint az autó. :)

De tudom :D

Na figyi.....

Kevertetek színt, olyat mint az autóm.

Lefújom a matricát.....aztán lelakkozom.

Felragasztom, és a felesleget meg levágom :)

Szerintem tudom miről beszélek :P

Ha gondolod nézd meg Astra 1.6 cartárs autóján elől a csíkot.

A Te autószínedre is megoldható :( ;)

Link to comment
Megosztás:

és nem fog megrepedezni a festés a matricán ragasztás közben? :)

Nem, mert nem derékszögben hajlik a szélvédő. :(

De ha a színkeveréskor szólok hogy tegyenek bele rugalmasítót, merthogy lökhárítóhoz kell :) , akkor semmi képpen nem törik meg. De ez nem úgy megy hogy fogom a hordozót és lerántom a matricáról.

Azért finoman kell vele bánni.....

Link to comment
Megosztás:

nem is neheztelek...

:P :) :(

mindenkinek más tetszik.....

:) Tudod, hogy csak kedveségből fikázlak:)) Redit is kedvelem:)

A régi klubtagokkal szemben mindig nosztálgizásra vagyok hajlamos, föleg ha barátokról is van szó.

@Speed!

Nem is látam (ritkán olvasok minden fórumot, sorry), hogy te is ugyan ezt a gépet raktad be.;)

Link to comment
Megosztás:

De tudom :P

Na figyi.....

Kevertetek színt, olyat mint az autóm.

Lefújom a matricát.....aztán lelakkozom.

Felragasztom, és a felesleget meg levágom :D

Szerintem tudom miről beszélek ;)

Ha gondolod nézd meg Astra 1.6 cartárs autóján elől a csíkot.

A Te autószínedre is megoldható :P

:P Te tényleg vágod! :P Én is ezen agyaltam. Csak az a bajom, hogy pl az egyik srác fekete matrinyát nyomott előre az F-re (nem festettet) és egyszer csak menetközben letört neki... szabályosan leszakadt. ;)

Amúgy én is konzultáltam már ezügyben egy fényező barátommal és mondott 1-2 ötletet...

Szóval lehet, hogy megcsináltatom. Szerintem királyul nézne ki! :P

De ha a színkeveréskor szólok hogy tegyenek bele rugalmasítót, merthogy lökhárítóhoz kell :) , akkor semmi képpen nem törik meg. De ez nem úgy megy hogy fogom a hordozót és lerántom a matricáról.

Azért finoman kell vele bánni.....

Én is félek azért a felragasztás folyamatától... :)

@Speed!

Nem is látam (ritkán olvasok minden fórumot, sorry), hogy te is ugyan ezt a gépet raktad be.:(

Szerintem Te még mindig jóval több fórumot olvasol, mint én! ;) (G Astra + Kecskemét... és kész! ;))

Szóval véletlen se vedd szemrehányásnak! ;) csak érdekesség ként mutattam! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.