Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Mr Agressor!

Kézmeleg gratulációm a leendő járgányhoz! Csak mellékesen írom, hogy az a 2,2-es vas igen-igen jó alapnak tűnik egy vehemens tunikához... :blink:)

Köszönöm....

Hétfő hozom el a paripát mert nem volt ma okmányiroda. :rolleyes:

Amit írtál jónak hangzik ;) csak az a gondom hogy az átalakítás rengeteg lóvét emészt fel és most hogy kimerültem, erre sokat kell majd várni.

Viszont amit fenntebb írtam azt kb. tervek szerint véghez is tudom vinni.....

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm....

Hétfő hozom el a paripát mert nem volt ma okmányiroda. :blink:

Amit írtál jónak hangzik ;) csak az a gondom hogy az átalakítás rengeteg lóvét emészt fel és most hogy kimerültem, erre sokat kell majd várni.

Viszont amit fenntebb írtam azt kb. tervek szerint véghez is tudom vinni.....

A steinmetz dolgokkal mi a helyzet? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hétfő hozom el a paripát mert nem volt ma okmányiroda. :rolleyes:

Ez a legszarabb... a legidegtépőbb!!! Ilyenkor fel tudna robbanni az ember!

Hosszú lesz Neked ez a hétvége! :blink:

(De utálok ilyenkor várni! ;))

csak az a gondom hogy az átalakítás rengeteg lóvét emészt fel és most hogy kimerültem, erre sokat kell majd várni.
Valahogy ismerős a helyzet :D

Egy darabig még nekem is gyári marad a Coupe-m! ;)

Link to comment
Megosztás:

Téged ismerve, ez nem lesz hosszú életű ígéret! :blink:

Ha látnád a havi költségvetésemet, ami ca. március-áprilistól még tovább szorul... :rolleyes:

Talán a 17"-es felni az egyetlen, ami most felkerül még. Az ugyanis már megvan, csak el kéne hozni Németországból a tesóméktól.

Link to comment
Megosztás:

Ez a legszarabb... a legidegtépőbb!!! Ilyenkor fel tudna robbanni az ember!

Hosszú lesz Neked ez a hétvége! ;)

(De utálok ilyenkor várni! :D)

Valahogy ismerős a helyzet ;)

Egy darabig még nekem is gyári marad a Coupe-m! ;)

Hát igen.....kissé teli van a ..... az ügyintézés sebességével, meg a kereskedők szarakodásaival......, hogy megbeszélsz valamit, aztán mire mész másnap persze tökre nem úgy van.

Idegtépő.....Az nem kifejezés.....

Igaz már szombat este van.....vasárnap....hétfő.....és már megyek is érte! Aztán irány a benzinkút....

Félek előre. :blink: Nagy a lábam

Hát az ismerős helyzetre csak annyit, hogy a költségvetésembe csak az fér bele ami már megvan....../lámpa, zene, apróságok..../

A lökhárítóra meg majd csak összejön apránként, végül is van még 3 hónap májusig.

A többi viszont a jövő zenéje lesz, csak nem tudom mikor.....

kipufogó is marad egyenlőre ez a sittes ami rajta van. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen.....kissé teli van a ..... az ügyintézés sebességével, meg a kereskedők szarakodásaival......, hogy megbeszélsz valamit, aztán mire mész másnap persze tökre nem úgy van.

Idegtépő.....Az nem kifejezés.....

Igaz már szombat este van.....vasárnap....hétfő.....és már megyek is érte! Aztán irány a benzinkút....

Félek előre. :rolleyes: Nagy a lábam

Ez már ismerős téma :blink:

Link to comment
Megosztás:

Milyen állatul fog kinézni, amikor majd beállunk valahova 5-6 COUPE-val!?!?!!!! :blink: ;)

Speeed!!

Te mindenhová csak beakarsz állni? :rolleyes:

Erről szól a dolog,hogy mások mit szólnak hozzá?

Szarul hangzik.

Amit csinálsz vagy teszel azt a magad örömére tedd és sz@rd telibe,hogy mit akar látni a másik.

Link to comment
Megosztás:

Speeed!!

Te mindenhová csak beakarsz állni? :rolleyes:

Erről szól a dolog,hogy mások mit szólnak hozzá?

Szarul hangzik.

Amit csinálsz vagy teszel azt a magad örömére tedd és sz@rd telibe,hogy mit akar látni a másik.

Ez téged miért idegesít?Nem értem! :blink: Akik itt a saját kis gépüket csinosítják valamilyen szinten nem csak maguknak csinálják,részben fontos az is hogy másoknak hogyan/mennyire tetszik!

Link to comment
Megosztás:

Aztán irány a benzinkút....

Félek előre. ;) Nagy a lábam

:rolleyes: Ismerős...

Most hogy itt a jó idő elkapott a hév... --> 11 l/100-az mutat a BC 60-70 km után. Igaz, csak város. ;)

én ilyen fényezést akarok :D ;)

http://www.astra-coupe.net/files/teletubbies_125.jpg

Épp az imént találkoztam egy ugyanolyan ezüst coupe-val itt a városban, mint a Te avatarod Ákos.

de neki az örömöt fog okozni ha lát 5-6 coupet egymás mellett.... ;)
Szerintem állat jó látvány! Lehet az egy határszéli mező 20km-re minden embertől is.

A lényeg, hogy ennyi coupe egy helyen! ;)

Teljesen bedobogósodik a szívem, ha meglátok egy coupe-t bárhol. :blink: Egyből meg akarom nézni közelről is. ;)

Link to comment
Megosztás:

részben fontos az is hogy másoknak hogyan/mennyire tetszik!

Ebben van valami......lehet hogy amit kigondoltál az önmagában jó, de kis módosítással/mint pl. a többiek véleménye/ az meg tök jó!

"Ismerős...

Most hogy itt a jó idő elkapott a hév... --> 11 l/100-az mutat a BC 60-70 km után. Igaz, csak város. "

Amit olvastam a fogyasztásról, 2,2-es motornál ez az alap a városban..... :rolleyes:

Majd kiderül.....

Link to comment
Megosztás:

Az előbb bemértük a kilóméter órámat GPS-szel a szomszéddal.

Mennyire lehet pontos a GPS? Elvileg teljesen?

Az eredmény:

óra szerint 50 km/h --> GPS: 46 km/h

óra szerint 150 km/h --> GPS: 145 km/h

óra szerint 215 km/h --> GPS: 208 km/h

Hm. Vajon pontos a GPS? :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az előbb bemértük a kilóméter órámat GPS-szel a szomszéddal.

Mennyire lehet pontos a GPS? Elvileg teljesen?

Az eredmény:

óra szerint 50 km/h --> GPS: 46 km/h

óra szerint 150 km/h --> GPS: 145 km/h

óra szerint 215 km/h --> GPS: 208 km/h

Hm. Vajon pontos a GPS? :rolleyes: :blink:

GPS tök pontos, amíg a./ a Föld nem túl görbült (ez teljesül), b./ nem mész túl gyorsan, fénysebesség környékén ;) (ez is teljesül, asszem :D)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.