Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

ezt találtam az index fórumon:

laca54 válasz | megnéz | könyvjelző 2005.03.07 18:06:52 (17809)

Szia,

A Storm "fényes" ezüst, ami krómozott hatást kölcsönöz neki. Bár Storm felniket még nem adtam el, de az Alutec más típusai nagyon strapabíróknak tűnnek, főleg az árukért kifejezetten jó minőség.

Üdv

laca

asszeem jó választás lesz :)

Link to comment
Megosztás:

Jól látom hogy ez a széria lökhárító hátul csak a két kis toldat különbözik ? Rengeteget dob a hátulján. Ilyeneket lehet valahonnan készen beszerezni ?

Tervezek egy kisebb tuningot de ez inkább a kipuff rendszert érintené (rettenetesen halk a gyári), meg egy chipet ha találok egy hozzáértőt, esetleg BOV. +- direktszűrő.

Turbos kocsinál hallottam nagyon rosszat és nagyon jó véleményt is direkt szűrővel kapcs-ban. Van valamelyikőtöknek tipus spec. tapasztalata ? Nem az általános a bogarakon kívül mindent beszív dolgokra gondolok. A turbo hogy viseli ezeket a szűrőket ?

Link to comment
Megosztás:

Gyönyörű. 5 perce nézem a gyári lökhárítót és ezt és még mindig nem látok semmi különbséget a toldatokon kívül.

Szerintem az a vízszintes törés, ami a lökös felső éle alatt kb.10 centire fut, más, élesebb kialakítású, mint a gyárin. De ezt csak emlékezetből saccolom így.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az a vízszintes törés, ami a lökös felső éle alatt kb.10 centire fut, más, élesebb kialakítású, mint a gyárin. De ezt csak emlékezetből saccolom így.

Azt tudod, hogy a Coupe és a sima G lökösei sokban különböznek?!

Amúgy én is úgy nézem, hogy az Irmscher elad egy teljes lökhárítót, amit úgy csinál, hogy a gyárira ráforraszt egy toldatot. Nekem épp ezért az OPC lökösök sokkal jobban tetszenek.

De a fenti Irmscher gép azért elég ütős! :) A felnik 18"-asok lehetnek? (biztosan...)

Még a hátsó dob is Irmscher! :D

Link to comment
Megosztás:

ez dönörűűűűűűűűűűű :)

(/quote]

Hey!

Ez honnan van ez???

Ez a Sanyi haverom vasa. Soxor lelhető fel a XI. ker.-ben, főleg a Fehérvárin az OMV-kútnál... A nyáron vette. Most asszem, a gyári turbo felnije van rajta. De ezekkel az Irmscherekkel kúúúl a verda...

Jó volt csúszkálni a bőrülésében...

Maj mutatok róla képeket.

Peace

Link to comment
Megosztás:

a Coupe hütőrács marad. belemegy az apukám Asztrájába....

Az irmcher kisautó nekem kifejezetten tetszik. /ahogy a hátsó szárny is/

ugyhogy marad :D

lehet hogy nem egyezik az izlésünk??

;)

Ennek én csak kifejezetten örülni tudok! ;) Így szinte ugyanarról a bázisról kiindulva teljesen más-más autó lesz a végeredmény! :P

Szóval Tiéd a szőke, enyém a fekete! :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.