Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Sziszi asszonykájával beszélgettem az imént, és ő ajűnlott egy helyet!

Petőfi város - Izsáki út - emlékezete szerint a motorboltnál jobbra, és ott bal oldalt valami valami cseho és a pinzében meg pizzéria.

Szerinte nagyon finom a pizza, elférünk, mert biztos össze lehet tolni az asztalokat.

Ők 3x voltak , és akkor alig voltak rajtuk kivűl.

Link to comment
Megosztás:

Az nem a Szilvási féle pizzéria? Ott is volt már jó élényünk. beszélgetni nem lehet a hangos zene miatt, a pizzától meg többeknek hasmenése volt.

Tudom, hogy a malom sokakat zavar, de én még soha nem ettem ott.

Mi lenne ha egyszer megnéznénk?

Most karácsony előtt amúgy sem rossz oda benézni.

Link to comment
Megosztás:

Az nem a Szilvási féle pizzéria? Ott is volt már jó élényünk. beszélgetni nem lehet a hangos zene miatt, a pizzától meg többeknek hasmenése volt.

Tudom, hogy a malom sokakat zavar, de én még soha nem ettem ott.

Mi lenne ha egyszer megnéznénk?

Most karácsony előtt amúgy sem rossz oda benézni.

Sajna nemtom hogy a szilvasi fele-rol van e szo :(

Malom:

Nem nagyon tudunk 1 asztalhoz ulni ott, es osszehozni sem lem lehet az asztalokat.

Amugy en benne vagyok.

Engem minden megoldas erdekel.

Link to comment
Megosztás:

Jobb első ülés mehet vissza ott már minden rendben van, a bal oldalon még van pár bekötés a bizti táblánál és a küszöbnél. Utánna bal első ülés, műszerfal, kapcsolók, középkonzol, kardánbox helyére kerül és kész az elektromos része....legkésőbb hajnali 2-kor szeretném látni, hogy kiáll a verda a garázsból. :(

Ha nem jön össze akkor szombaton 9 órától kimerülésig fogjuk csinálni, hogy kész legyen a vasárnapi misére. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha nem üt be a szaridő akkor én is ellépek, majd valaki a navigációban segítene nekem?

Ahogy Udi mondaná: megoldjuk! :(

De egyébkétn egyszerű!Nyárlőrinc táblánál befordulsz a 44-ről,az olympos felé,aztán ahol a vasút után sok opelt látsz egy rakáson,na ott vagyunk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ahogy Udi mondaná: megoldjuk! ;)

De egyébkétn egyszerű!Nyárlőrinc táblánál befordulsz a 44-ről,az olympos felé,aztán ahol a vasút után sok opelt látsz egy rakáson,na ott vagyunk! :)

Lesz anyázás, üvegdobálás, nagy röhögések, miegymás.Szal könnynen meg fogod találni a helyet.Ha v.ki esetleg sörözni akar, v. forralt bort inni lévén nem lesz meleg, akkor vállalom a sofőrséget.Mer' én biztos nem iszom piát..... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.