Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

És miért nem?

Semmivel nem drágább,jó hely és jó kaja és gyorsan kiszolgálnak!

Elég sűrűn sikerült mostanság esti órákban arra járni, és baróóó sokan voltak szinte mindig.Szal sztem is inkább lóvéverde.V.ha ilyen villám meetre van szükség, akkor meg elbándi....Finom, cukormentes tea, udvarias kiszolgálás..... :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Elég sűrűn sikerült mostanság esti órákban arra járni, és baróóó sokan voltak szinte mindig.Szal sztem is inkább lóvéverde.V.ha ilyen villám meetre van szükség, akkor meg elbándi....Finom, cukormentes tea, udvarias kiszolgálás..... :( ;)

És herefonnyasztó hideg....

Link to comment
Megosztás:

Nekem megfelel a multheti hely, nekem izlett, az arak is jok voltak.

Csalanosi helyett amugy szerintem is inkabb la verde, bar ott meg enni nem kell, mert tojashej itthon is van :(

J0hnny: 800 ft-ért adnak kajat a csalanosiba akkor mehetunk oda is ;)

Akkor legyen verde,de a múltkori hely felejtős szerintem,van azért jobb hely is annál a városban.

Engem nem izgat akkor már 400Ft különbség,de egyek olyan kaját,amit szeretek is,nem fintorogva és 10perceket várva arra,hogy hozzámszól valaki mit is akarok.

Link to comment
Megosztás:

Akkor legyen verde,de a múltkori hely felejtős szerintem,van azért jobb hely is annál a városban.

Engem nem izgat akkor már 400Ft különbség,de egyek olyan kaját,amit szeretek is,nem fintorogva és 10perceket várva arra,hogy hozzámszól valaki mit is akarok.

Meglestem az oldalukat, es tenleg nem draga!

Rosszul emlekeztem, pedig nem 1x ettem mar ott ;)

Ha szavazni kell akkor inkabb csalanosi, mint la verde :( ;) :)

Valtoznak a velemenyek gyorsan :( , bár mi fél10 fele tudunk érkezni ha még lesz valaki.

Majd csörgök valakire, hogy hova tévedtetek be végülis.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.