Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Ahogy tegnap este is beszéltük már néhány emberrel, a kecskeméti társaságnak December 30.-án, a Csalánosi csárdában (persze ez is változhat) tartanánk egy évzáró ebédet.

Kérek mindenkit, hogy nézzen utána megfelel-e neki az időpont, és a helyszín.

Ezen alkalmat megragadnánk arra is, hogy elkészítsük a Kecskeméti Opelclub alapító okiratát is.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy tegnap este is beszéltük már néhány emberrel, a kecskeméti társaságnak December 30.-án, a Csalánosi csárdában (persze ez is változhat) tartanánk egy évzáró ebédet.

Kérek mindenkit, hogy nézzen utána megfelel-e neki az időpont, és a helyszín.

Ezen alkalmat megragadnánk arra is, hogy elkészítsük a Kecskeméti Opelclub alapító okiratát is.

Szerintem nekünk OK az időpont!

Link to comment
Megosztás:

Ahogy tegnap este is beszéltük már néhány emberrel, a kecskeméti társaságnak December 30.-án, a Csalánosi csárdában (persze ez is változhat) tartanánk egy évzáró ebédet.

Kérek mindenkit, hogy nézzen utána megfelel-e neki az időpont, és a helyszín.

Ezen alkalmat megragadnánk arra is, hogy elkészítsük a Kecskeméti Opelclub alapító okiratát is.

jaj, szívesen ott lennék :cry: remélem eljutok oda. jó ötlet az okirat.

és most olvastam a vasárnapi balesetről :P :( nekünk is veszélyes volt, mert az orromig sem láttam az autópályán hazáig, de azért szigorúan tartottam a 130-at, Sanyi kicsit be is volt mellettem rezelve.szegény!

Link to comment
Megosztás:

Nem mert van aki másnap melózik.

Mondjuk én értékelném, ha tudnánk utána bulizni, de nálam gyermek elhelyezési gondok lesznek.

Az meg milyen, hogy asszonyt hazaviszem, és utána elhúzok bulizni? (Tomi ne válaszolj :P )

OK, értem. :cry:

De akkor miért nem tartjuk szombaton, mint tavaly? :(

(Gepárd, miért írsz dupla hsz-eket?Már másik topikban is észrevettem...)

Link to comment
Megosztás:

De akkor miért nem tartjuk szombaton, mint tavaly? :(
A szombat meg még erősen munkanap lesz. Vagy nem évvégi hajtás van olyankor? Mondjuk nekem a szombat is jó lenne.

(Gepárd, miért írsz dupla hsz-eket?Már másik topikban is észrevettem...)

Az csak véletlen lehet, ha ilyet látsz akkor szólj már légyszi.

Link to comment
Megosztás:

A szombat meg még erősen munkanap lesz. Vagy nem évvégi hajtás van olyankor? Mondjuk nekem a szombat is jó lenne.

Mondjuk ebben igazad van, hogy a 30.-át előtte szombaton kell ledolgozni! MUNKASZÜNETI NAPOK

Akkor viszont mégiscsak a vasárnap lesz a nyerő!Mert hétfőn nem kell dógozni! :P

Így akkor nem is :(

Sorry

Az csak véletlen lehet, ha ilyet látsz akkor szólj már légyszi.

Szóltam.. :cry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.