Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Bazz... nekem annyira szétcsúsztak most a napok, hogy kiesett, hogy ma van péntek... és mini meet! :D :( ;)

A helyzet, hogy elég sokat motoroztam ma és baromira K.O. vagyok. (takartam is egy elég szépet! :cry:)

Ezért is eshetett ki. :P (mármint a fáradtságtól :P)

Sajnálom, pedig el akartam menni. :P

Link to comment
Megosztás:

én szóltam... :(
:P :P Király volt!

A Saubermacher telepe mellett jöttünk el és az út kb. 50-100 méteren végig keményen sáros volt.

Jó vizes-sáros rész... keréknyomokkal.

Valahogy át kellett rajta jutni... de a végefelé egy keréknyom megvezette az első kerekem... és takartam egy elég rendeset.

Én repültem előre, a motor utánam... be az árokba! :P :cry: :D

A srác, akivel voltam pont végig nézte, mert ő volt elől és visszanézett, hogy hogy abszolválom a terepet. ;) Hát így! :P

De semmi bajom nem lett és a mocinak sem.

Szóval Tomi... ezért kell az a protektor szerkó, amit láttál rajtam! :P

Link to comment
Megosztás:

;) :P Király volt!

A Saubermacher telepe mellett jöttünk el és az út kb. 50-100 méteren végig keményen sáros volt.

Jó vizes-sáros rész... keréknyomokkal.

Valahogy át kellett rajta jutni... de a végefelé egy keréknyom megvezette az első kerekem... és takartam egy elég rendeset.

Én repültem előre, a motor utánam... be az árokba! :( :P :cry:

A srác, akivel voltam pont végig nézte, mert ő volt elől és visszanézett, hogy hogy abszolválom a terepet. :D Hát így! :P

De semmi bajom nem lett és a mocinak sem.

Szóval Tomi... ezért kell az a protektor szerkó, amit láttál rajtam! :P

Azért Joee telószámát tartsd fejben! :P

Link to comment
Megosztás:

Csak ne hogy össze törjön esés közben.
Ez is benne van a pakliban. :( De igyekszem minimalizálni az esélyét. (pl. védőtokban van és a zsebembe van a cucc az oldalamon).

De ha mégis összetörne még mindig ott van nálam az E50-es Nokia-m, ami bluetooth-on csatlakozni tud egy GPS vevőre és tud pozíciót lökni! :P

A GPS vevő pedig nagyon kicsi és nagyon kevéssé sérülékeny ahhoz, hogy összetörjön... de semmi sem kizárt.

Ezért igyekszem egyedül nem motorozni. Vagy ha egyedül vagyok, akkor igyekszem óvatosabb lenni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.