Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

most jutott eszembe srácok, hogy idén ha megyünk szelidre, akkor a srácaim nem fognak tudni kárt tenni a szlalom pályában, mert most már fák vannak ott, ha jól olvastam. :)

Igyekszünk eljutni, de sajna még most is csak 49%-on állunk valószínüség terén.

Reméljük sikerül eljönni! Annyit szeretnék kérni hogy amint 100% aonnal szoljatok hogy helyet tudjak intézni!

Link to comment
Megosztás:

Szelidi Összeröfi-re AUG 3.4.5-én kire számithatunk és ki milyen szállást igényel!

1. Dini+ Zsóci Sátor

2. Warwolf+3nő biggrin.gif (Valszeg mi ingázósak leszünk Kiskőrösről)

3. Gepárd+családja Szoba ( 3 ágyas)

4. Tomi023 Szoba ( J0hnnyval 2 ágyas)

5. Kacsero (szo-v) Sátor

6. J0hnny(p-sz-v) (Tomi023mal 2 ágyas)

7. Speedy Gonzalesz - sajna még nem tudos, hogy mikor menős... szóval szállást még mindig nem kérős... egyenlőre. Ja igen, kutyát hozhatós?

8.Corsarulez és Peti Szoba 8 ágyas ( ketten lesztek) mondhatnám lakosztály

9.Morgo + kissssss család Szoba 3 ágyas

10. Chgya & Gabcsi + 1 Vectra P-Sz-V (szoba) ha lehet :)

Link to comment
Megosztás:

JOhnny!

Te mind sörszakértő B)

Bitburger sört vigyek Szelídre? 5Les, hordós... :)

Bár nem lettem megkérdezve, de osztom a kolléga szakvéleményét. Valahogy ezek a kishordósok nem olyan igaziak. Ráadásul szerintem nagyjából a felbontás után fél órával szinte ihatatlan. Üveges vagy dobozos az igazi. Nomeg a literes pasztőrözetlen házifőzésű! (Régebben a Szilcoopban lehetett is kapni ilyesmit.)

Link to comment
Megosztás:

Srácok!Nem kellene inkább a szokásos hely helyett v.mi vízszerűséghez menni meetelni?Semmi kedvem a 40 fokos parkolóban aszalódni........

Próbáltam hívni a helyi élményfürdőt, hátha lesz éjszakai, de nem vette fel senki.ha v.ki arra járna, esetleg megkérdezhetné....

Link to comment
Megosztás:

Kedd-szerda magasságában úgy néz ki, kiderül, hogy megyünk-e Szelidre 100 vagy 0. Ha 100, akkor lehet gyerekek nélkül megyünk, és lehet befurakodunk ha nem gond a Skodás házaspár 8 ágyas lakosztályába, ha gyereket is viszünk, akkor csak megyünk jövünk. B)

Persze ha Edit és Peti elfogad minket lakótársnak. :)

Link to comment
Megosztás:

Srácok!Nem kellene inkább a szokásos hely helyett v.mi vízszerűséghez menni meetelni?Semmi kedvem a 40 fokos parkolóban aszalódni........

Próbáltam hívni a helyi élményfürdőt, hátha lesz éjszakai, de nem vette fel senki.ha v.ki arra járna, esetleg megkérdezhetné....

Mi a meet után megyünk amúgy is Ballószögre. Ha van kedvetek mehetnénk rögtön oda is.

Már nem bírjuk a meleget tovább...

Link to comment
Megosztás:

Srácok!Nem kellene inkább a szokásos hely helyett v.mi vízszerűséghez menni meetelni?Semmi kedvem a 40 fokos parkolóban aszalódni........

Próbáltam hívni a helyi élményfürdőt, hátha lesz éjszakai, de nem vette fel senki.ha v.ki arra járna, esetleg megkérdezhetné....

Gepárd megnézte, a helyi strandon nem lesz ma semmi, de holnap pl. lesz éjszakai, meg kövi pénteken ish......

Én a mai meetre olyan 21:00 körül fogok érkezni kb.Kiscsaládot össze kell még szedni Petőfiből...

Link to comment
Megosztás:

Kedd-szerda magasságában úgy néz ki, kiderül, hogy megyünk-e Szelidre 100 vagy 0. Ha 100, akkor lehet gyerekek nélkül megyünk, és lehet befurakodunk ha nem gond a Skodás házaspár 8 ágyas lakosztályába, ha gyereket is viszünk, akkor csak megyünk jövünk. :omg:

Persze ha Edit és Peti elfogad minket lakótársnak. :)

De csak ha Skodával jöttök. B)

Ilyen kérdésekben nálunk Edit dönt, majd ő nyilatkozik.

Nem tudom nálatok hogy működik, de én jelentéktelen kérdésekben mindíg hagyom dönteni.

:)

Link to comment
Megosztás:

Kedd-szerda magasságában úgy néz ki, kiderül, hogy megyünk-e Szelidre 100 vagy 0. Ha 100, akkor lehet gyerekek nélkül megyünk, és lehet befurakodunk ha nem gond a Skodás házaspár 8 ágyas lakosztályába, ha gyereket is viszünk, akkor csak megyünk jövünk. :)

Persze ha Edit és Peti elfogad minket lakótársnak. :)

természetesen, elfogadunk, gyertek nyugodtan! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.