Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Szerintem mégis csak jobb lenne a szombat, pénteken legtöbben melózunk és fél 8-kor neki állni sütögetni...hát elég késői.

5 óra körül neki foghatnánk szerintem... <_<

Na majd kiderül, ez csak 1 ötlet volt... :rolleyes:

Nekem a szombat is jó, elvileg.

Link to comment
Megosztás:

.......hogy érdeklődjön utána Aug. első hétvégéjének.

Csabinak elvileg oké, mi többiek meg majd igazodunk hozzá ha sikerül.

Más időpont pedig a fent írtak miatt nehezen jön szóba.

Királyság... ;)

Arra gontoltam,hogy mi lenne,ha júni 15.-én tartanánk egy nagy közös szexció szalonnasütést Pajánál,ha az időjárás is úgy akarja.

Gyerekestül,családostúl,sörözős,zabálós,kertbehányós! :P

Szal? :rolleyes:

Részemről, sajnos biztos nem jó, mert ha minden igaz, akkor nem leszek itthon... <_<

na de ez még változhat, ha mégis, akkor meg megyek(ünk) ;)

De ha nem leszel ott péntek este,a hajad kitépem! :D

:omg: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

MOST LÁTOM, HOGY SZISZI BEÍRTA MÁR A CHATBE! NA MIND1! :rolleyes:

Tőserdő!

Nem mentegetni szeretném magam, de hagylak benneteket alkotni.

Mostanában újra az iskolapadban ülök, így elég húzós az élet.

Egy találkozó leszervezése kemény dolog és elismerérs érdemel. Nagyon örülök annak, hogy ide a közelbe szerveztetek egy talit, ahol ráadásul a Calibra tulajdonosok is képviseltetik magukat. Ez egy jó irány első vagy talán már inkább a második lépése.

Köszönettel tartozunk Joee és Sziszi kollégáknak, hogy a Calis és az egyéb Opeles szíveket ilyen találkozók keretében próbálják közelebb hozni egymáshoz.

Magam részéről sajnálom a tavalyi mulasztásomat, nagy visszhangja volt a találkozónak,

de idén biztosan kilátogatok igaz csak egy napra.

Köszönettel:

Link to comment
Megosztás:

Tőserdő!

Nem mentegetni szeretném magam, de hagylak benneteket alkotni.

Mostanában újra az iskolapadban ülök, így elég húzós az élet.

Egy találkozó leszervezése kemény dolog és elismerérs érdemel. Nagyon örülök annak, hogy ide a közelbe szerveztetek egy talit, ahol ráadásul a Calibra tulajdonosok is képviseltetik magukat. Ez egy jó irány első vagy talán már inkább a második lépése.

Köszönettel tartozunk Joee és Sziszi kollégáknak, hogy a Calis és az egyéb Opeles szíveket ilyen találkozók keretében próbálják közelebb hozni egymáshoz.

Magam részéről sajnálom a tavalyi mulasztásomat, nagy visszhangja volt a találkozónak,

de idén biztosan kilátogatok igaz csak egy napra.

Köszönettel:

Te mit ittál? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tőserdő!

Köszönettel tartozunk Joee és Sziszi kollégáknak, hogy a Calis és az egyéb Opeles szíveket ilyen találkozók keretében próbálják közelebb hozni egymáshoz.

Most nekem semmi érdemem nincs a tali szervezésében!

Sziszi és barátai keresték fel a campinget és a strandot!

Más:

Nemtudom, hgoy szelíd hogy áll, Dánes intézett-e már valamit, de hétvégén megint lent leszek.

Ha kellek szóljatok!

Pénteki szalonnasütéssel mi a helyzet?

Hivatalosan dolgoznék, de gyakorlatban más fog helyettem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom, hgoy szelíd hogy áll, Dánes intézett-e már valamit, de hétvégén megint lent leszek.

Ha kellek szóljatok!

Akkor én szolok hogy elvileg én is a hetvegen le szerettem volna menni de ha össze beszélünk mehetunk egyutt is meg nekem még kplékeny a dolog hogy lejutok e!

De dolgozom rajta!

Link to comment
Megosztás:

Akkor én szolok hogy elvileg én is a hetvegen le szerettem volna menni de ha össze beszélünk mehetunk egyutt is meg nekem még kplékeny a dolog hogy lejutok e!

De dolgozom rajta!

Eddig nekünk úgy fest, hogy 90%, hogy lent leszünk.

Majd összecsörgünk :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudok mit tenni,tényleg időben kellene kezdeni,mindenkinek a szombat jobb.

Bár a péntek meg azért lenne jó,mert aki vidéki meetre jön,az jöhet sütögetni.

OK!

Kibírjuk, ha kimaradunk, csak írtam hogy mi mikor tudnánk menni!

Többség dönt!!!!

Szombat reggel megyünk haverokkal szelídre és majd max este ott fogunk sütögetni.

Ne aggódj, inni fogok egy sört az egészségedre :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.