Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Bocsi mindenkitől, hogy csak olyan kevés ideig tudtunk maradni, de így is pont 10-re sikerült Érdre érni! ;) :lol:

Azt viszont nem értem, hogy tudott közétek vergődni az a "hajléktalan" abban a nagy kabátban... :mellow: :unsure: :D

Hiába akartuk elhajtani, az Istennek sem ment el.Mikor rendőrrel fenyegettük, akkor legalább a kabátot levette! :lol:

Amúgy nagy tetszést aratott a parkolóban ácsorgók között a hátsó lámpái a Corsádnak! :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Szelid? :rolleyes:

Hello!

Csatlakozom WOLFI cartárs kérdésehez!!! SZELID?

Kellene nekem 1 egész darab időpont mert akkor hetvegen körbe kerdeznem szelidet mik a lehetőségek!

Véleményem szerint Kacsero ha tudja probaljon meg ő egy időpontot ajánlani hatha mi könnyeben tudunk alkalmazkodni!

ÜDv Dénes

Link to comment
Megosztás:

Kellene nekem 1 egész darab időpont mert akkor hetvegen körbe kerdeznem szelidet mik a lehetőségek!

Véleményem szerint Kacsero ha tudja probaljon meg ő egy időpontot ajánlani hatha mi könnyeben tudunk alkalmazkodni!

ÜDv Dénes

Köszi a lehetőséget, de inkább Ti ajánljatok időpontot, mert itt most annyira képlékeny, hogy mikor megyünk,és meddig leszünk otthon, hogy arra nem lehet alapozni semmit! :rolleyes:

Majd esetleg megpróbálok én alkalmazkodni az általatok kiírt időponthoz! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a tavalyi időpont környéke megfelelő lenne idén is.

.... Júli utolsó hete manta tali Zamárdiban, persze ez bennünket nem szokott zavarni.

Mint írtam nem nagyon akarok beleszólni az időpontba, de tavaly aug. első 7végéje volt... :rolleyes:

(az részemről biztos jó...) :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem ma Tormási Úrral.

- Azt mondta, hogy kalkuláljunk úgy, hogy nem lesz lehetőség a Pályanapra az idén. Nem kizárható még, hogy mégis megoldható... de nem sok esélyt ad rá. (elvileg júniustól venné át az új tulaj a pályát)

- Birizdó Imre veszi meg a pályát, nem a Károly. Olyan szerződést kell aláírnia, hogy 15 évig sportcélra üzemelteti a pályát. Imre fia aktívan gokartozik (versenyez). Imre nagy technikai sport rajongó és van tőkéje bőven. Még az idén azzal akarja kezdni a pálya felújítását, hogy újra aszfaltozza (ez királyság lenne!).

Később pedig az összes épületet komoly kiszolgáló épületekre cserélné le. (vendéglátó egység, stb.)

Remélhetőleg egy igazi motorsport szerető veszi meg, aki jó "gazdája" lesz!

Még mindig jobb, ha nem lesz az idén Pályanap és megmarad a pálya, mintha a pályát eladnák ipari parknak.

Bízzunk a pálya hosszútávú fennmaradásában és akkor egyszer még úgyis tartunk ott Opeles Pályanapot! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nekem teljesen sütőTÖK mindegy! Wolfi jol valaszoltal a kerdesre végülis akkor mikor is legyne valaki irjon egy datumot! vagy szavazzunk vagy nem tudom csak hetvegen le tudnék menni!

Vasárnap-hétfőn lent leszünk m is Renivel ha minden jól megy!

Fűvágás, lakókocsi takarítás, szalonnasütés stb :rolleyes:

Dátum téren jobb volna az aug. eleje, de ha július lesz akkor azt is megoldjuk valahogy!

Link to comment
Megosztás:

És esetleg nem lehet a Birizdó Úrat megkeresni! Nekem nagyon ismerős mintha apu ismerné de nem 100%
és majd gondolod, hogy azt mondja, hogy "nem gond, hogy 3-400e Ft-ért szoktuk bérba adni! Ti puszira megkapjátok!" ? Mert 3-4 kilót mi tuti nem tudunk érte fizetni... és lehet, hogy ha felújítják, akkor a bérleti díj is emelkedik... Szóval könnyen lehet az még 500e Ft is. :rolleyes:

De megpróbálni mindent meglehet. Egyébként Tormási Úr azt mondta, hogy ő is beszél vele majd... de ez még a jövő zenéje.

Link to comment
Megosztás:

és majd gondolod, hogy azt mondja, hogy "nem gond, hogy 3-400e Ft-ért szoktuk bérba adni!
Tény, hogy a Tormásiékkal jobban jártunk volna.

Viszont amíg nincs megkérdezve addig kár temetni a dolgot előre.

Ha már lesz kézzelfogható információ akkor ráérünk gondolkodni. Egyelőre maradjunk abban, hogy utána kell kérdezni, hogy mik a lehetőségek Birizdóéknál.

Link to comment
Megosztás:

Augusztus 25-27.-e a III. Blitz-Weekend. Ezért gondoltam az előző hó utolsó hétvégéjére.

Szerintem jobb lenne két hétnél nagyobb időt hagyni a pihenésre.

De nekem tök mindegy, mert megyek mindkettőre.

Jó a július vége is, csak akkor lehet hogy a pénteken még nem leszünk. Majd meglátjuk!

Viszont mihamarabb le kellene fixálni, mert akkor még tudunk mi is variálni Reniéknél a beosztásokkal stb.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem Sziszivel:

Győr-i Opel Tali 2007 július 6-8.

CALIBRA találkozó Mátrafüred 2007.08.10-12. Sástó

XII. Nemzetközi Opel Találkozó, 2007 július 23-29, Zamárdi

Felveti a Szelidi Talit a fórumon, hogy egyáltalán szeretne-e jönni valaki!

Amúgy ők is készülnek egy ilyesmit összehozni a tősben. A strand miatt inkább a ott, mint szelíden!

Pénteken bevonszolom meetre a srácot és majd megdumáljuk!

Egy ötlet:

Szerintem össze lehetne vonni a két csapatot és mondjuk kibérelni a tősben az egész kempinget!

-van beton placc szlalomhoz

-2 percre van a strand

-tűzrakó helyek

-faházak

-sátorhelyek

-stb :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.