Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Úgy látom, hogy a II. Opeles pályanap 2007-ben elmarad...

Miért? --> ÍME

Na majd még ezt meglátjuk egyébként.

Birizdóéknak nem akarták korábban eladni a pályát, ugyanis köztudott volt, hogy ingatlanspekulációs céllal vennék meg.

--> most megveszik 150mio-ért. A cég, ami megveszi, ca. 1 év múlva csődöt jelent, majd onnantól kezdve szabadon eladják --> 4-500 mio HUF-ért (ugyanis ipari területként annyit ér legalább)

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, hogy a II. Opeles pályanap 2007-ben elmarad...

De nem úgy volt, hogyha el is kel majd a pálya, akkor is meg fogjuk tudni tartani a pályanapot? :rolleyes:

Mert én valami olyasmire emléxem, hogy ezért is kellett már most tavasszal lefixálni az időpontot...

De azért nagyon nem lenne jó, ha mégsem lenne pályanap... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Még eldől, hogy a közgyűlés hogyan dönt...

De úgy tűnik, hogy jelenleg ez az egyetlen lehetőség, hogy valóban sportcélra adják el.

Ha a közgyűlés elfogadja, akkor - szerintem - kizárt, hogy szeptemberben pályanap legyen. (ugyanis akkor szerintem kb. június-júliustól használatba is vehetné az új tulaj).

A pálya kibérelésére pedig nincs pénzünk, s feltehetően nem is kapnánk rá pénzt.

B terv? homokrally a pusztában? :rolleyes: :mellow: :unsure: :D

Link to comment
Megosztás:

Még eldől, hogy a közgyűlés hogyan dönt...

De úgy tűnik, hogy jelenleg ez az egyetlen lehetőség, hogy valóban sportcélra adják el.

Ha a közgyűlés elfogadja, akkor - szerintem - kizárt, hogy szeptemberben pályanap legyen. (ugyanis akkor szerintem kb. június-júliustól használatba is vehetné az új tulaj).

Akkor ez esélytelen sajnos.Mert a közgyűlés, ilyen pénzinséges időszakban..........

Link to comment
Megosztás:

Én igen erősen töröm a fejem 1 B terven! A tereprally nem olyan jó ötlet, szerintem, de C tervnek elmegy :D
Miért? a helyi rallycross (roncsderbi) pályán rendeznénk! (a Nyomásnál kint)

Nevezési feltétel lenne a minimum 40mm-es ültetés és a minimum 16"-os alufelni! :rolleyes: :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Miért? a helyi rallycross (roncsderbi) pályán rendeznénk! (a Nyomásnál kint)

Nevezési feltétel lenne a minimum 40mm-es ültetés és a minimum 16"-os alufelni! :rolleyes: :mellow: :unsure:

OK, te mész először a pályán.... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg 16"-os felnim sincs.

B tervként a repülőtéren kellene kifutó(pályanapot) rendezni.... :mellow:

A tescot nem lenne érdemes megkérdezni? Tudom nem gokartpálya, de egy alternatíva lehetne.

Tescp pakolóra gondoltam én is!

Ott szoktak lenni autós rendezvények.

Más most nem jut eszembe :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.