Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Bele kellene nézni a klubos rendezvénynaptárba, hogy ne üssük másik tali időpontját. De nekem nem megy a (www.opelclub.hu) oldal.

Meg aztán a Calisok időpontját sem kéne megint kereszteznünk, illetve a Mantásokkal is jó lenne egyeztetni.

Tavaly sajnos mindenkinek egyszerre volt progija.

Link to comment
Megosztás:

Szelidre ha mondtok valamit a hetvegen le is foglalom a szobákat!!!

Nem kellen most a fentebb levo kempinget megpalyazni?

Tudod a kastely fele.

Tavally meglestem, es jobbak a sutesi-fozesi lehetosegek.

Kulon fahazak vannak.

Focipalya stb. Arak sem voltak rosszabbak, csak mar hely nem volt sajna.

Egy hatranya van, hogy nincs akkora placc, hogy slalont lehessen rendezni ott, de gondolom, ezt meg tudjuk oldani maskeppen is :blush:

Link to comment
Megosztás:

Bele kellene nézni a klubos rendezvénynaptárba, hogy ne üssük másik tali időpontját. De nekem nem megy a (www.opelclub.hu) oldal.

Meg aztán a Calisok időpontját sem kéne megint kereszteznünk, illetve a Mantásokkal is jó lenne egyeztetni.

Tavaly sajnos mindenkinek egyszerre volt progija.

Ezeket találtam a RENDEZVÉNYNAPTÁRBAN! (nekem bejött az oldal, igaz kicsit lassan)

Veterán Opel Találkozó 2007--->Időpont: 2007. Június 16. Szombat

III. Hungarian Blitz Weekend--->Időpont: 2007. Augusztus 30 - Szeptember 02. ig

II. PÁLYANAP ---> Időpont: 2007. Szeptember 20. Csütörtök :D

ez a csütörtöki nap kicsit érdekes lenne... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hülyeség... nem tudom ki írta a Pályanap dátumát...

Beszéltem a Tormási Úrral... kicsit rezeg a pályanap szeptemberi időpontja, ugyanis csak június végig van az ő gondozásában a pálya, de megpróbáljuk elintézni szeptember 8. vagy szeptember 15-ére a II. Opeles Pályanapot.

OKKA?

Link to comment
Megosztás:

Hülyeség... nem tudom ki írta a Pályanap dátumát...

Beszéltem a Tormási Úrral... kicsit rezeg a pályanap szeptemberi időpontja, ugyanis csak június végig van az ő gondozásában a pálya, de megpróbáljuk elintézni szeptember 8. vagy szeptember 15-ére a II. Opeles Pályanapot.

OKKA?

Szept. 15. lenne a jobb időpont, mert az 2 hétre van a BW után, a 8.-a meg közvetlen utánna lenne....

Szerintem... :blush:

Vagy esetleg június végén megtartani? az hüleség? :D

Meg tényleg jó lenne tudni, hogy a calisok, és a mantások mikor tartanak talit... ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor találjátok már ki gyorsban, hogy mikor legyen a pályanap és lebeszélem a Tormási Úrral, hogy az jó lenne-e.

Vagy beszéljünk róla pénteken? Megpróbálok majd elmenni.

A nyárral az a baj, hogy nagyon-nagyon sok rendezvény van!

Figyelni kell a gyorsulási versenyektől kezdve a tuning kiállításokon át Carsylingos rendezvényeket érintve a Drift versenyeket nem felejtve... az összes Opel közeli rendezvényre.

És ráadásul jó eséllyel lesznek jó néhányan szabin pont akkor.

Link to comment
Megosztás:

A nyárral az a baj, hogy nagyon-nagyon sok rendezvény van!

Figyelni kell a gyorsulási versenyektől kezdve a tuning kiállításokon át Carsylingos rendezvényeket érintve a Drift versenyeket nem felejtve... az összes Opel közeli rendezvényre.

És ráadásul jó eséllyel lesznek jó néhányan szabin pont akkor.

Teljesen igazad van, a nyárral kapcsolatosan, de viszont akkor jó lenne tudni, hogy ezek a rendezvények amiket felsoroltál, pontosan mikor is vannak!

Meg azt is jó lenne tudni, hogyha mégis szeptemberben szeretnénk megrendezni, hogy lehetséges-e, mert ugye említetted, hogy júniusig van a Tormási úr "kezében" a pálya!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.