Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

asztalfoglalási létszámot sikerült módosítani, 20 főről, 25-re! :) :)

A pincér kicsit ki volt akadva,mert kérdezte, hogy biztos nem akarunk előre rendelni kaját, mert valószínű, hogy sokat kell majd várni, hogy elkészüljön...mondtam Neki, hogy mi ráérünk :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

nem ráérünk? szerintem nem csak a kaja miatt megyünk, hanem hogy beszélgessünk... :lol:

de ha gond, akkor ott az étlap, és a telefonszámuk, és rendelj...

Amennyiben csak mi mennénk nem lenne gáz szerintem. De mivel legtöbbünk viszi a párját is... ...

valamint, ha fél8-ra megyünk, nagy valószínűséggel enni kell otthon előtte valamit még délután, mert 9 előtt nem lesz kaja előttünk. (szintén főleg a nők miatt karcos... szerintem)

Egyébként nem vágom, hogy miért kell egyből besértődni. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell sokat várni a kajára.Mi akárhányszor is voltunk kint anno, mindig gyorsan, max. 30 perc alatt asztalon volt az étel................

Csak az nem mindegy Wolfi, hogy 4 embernek kell elkészíteni egyszerre a kaját, vagy 25nek!

Na mindegy.

Majd lesz valahogy. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amennyiben csak mi mennénk nem lenne gáz szerintem. De mivel legtöbbünk viszi a párját is... ...

valamint, ha fél8-ra megyünk, nagy valószínűséggel enni kell otthon előtte valamit még délután, mert 9 előtt nem lesz kaja előttünk. (szintén főleg a nők miatt karcos... szerintem)

Egyébként nem vágom, hogy miért kell egyből besértődni. :)

Márk!

Nem volt itt megsértődés...csak a véleményem írtam le! :)

Csak tudod, mindenkinek, nem lehet eleget tenni...a többség elfogadta, hogy akkor rendelünk,ha valakinek ez nem tetszik, akkor ott a lehetőség, hogy rendeljen előre, ezért is írtam, amit...

meg még mindíg képlékeny, hogy pontosan hányan leszünk, és így előre megrendelni, nem hiszem, hogy lehet...

Azt pedig, hogy ki mikor eszik előtte, az megint olyan hogy ki milyen... :)

És még egyszer hangsúlyozom, hogy itt nincs sértődés... :lol:

ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Na akkor számoljunk kb hányan is jönnek ma:

1. Gepárd + Öcse

2. Wolfi

3. Kacsero

4. Tomi + nem tom ki biggrin.gif

5. Joee + Reni

6. Dini + Zsóci

7. Márk + Kriszti

8. Morgo + Móni

9. Paja + Márti

10. Sziszi + Hajni

11. Udi

12. Berlina

13. Pjoc + Móni(ha jól emléxem :lol: )

14. Edit + Peti

15. Endyka + barinője

16. Feri + barinője

28fő

Kit hagytam ki?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.