Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Marhaaaaaaa

Majdnem leestem a székről.

szintén...

nem csalódtam JOhnnyban... :lol:

Viszont van egy kis gáz.

A házban cipőstop-van

Szóval ezt még át kell hidaljuk

Mindenki hoz papucsot?

megoldjuk... ennél nagyobb problémánk ne legyen...

mi van a rendszerrel?

az előbb javítottam a hsz.-em, és nem javította ki, hanem újra berakta a szöveget!!!

1 modi remélem segít ezen! :)

BITTEDANKE!

*javítva forumadmin

Link to comment
Megosztás:

Most beszéltem Gepárddal, volt a Csepegi Csárdában érdeklődni a 30.-ával kapcs. és olyan 1400ft körüli összegből mindenki degeszre tudná magát enni.Ha mindenkinek megfelel az ár/hely/miegymás, akkor dobjon Gepárdnak egy SMS-t!Azért azt, hogy időben tudjon szólni a helyigényünkkel kapcsolatban, mert Tkürtön van, és csak 29.-én jönnek majd visszafelé...........

Hát így. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most beszéltem Gepárddal, volt a Csepegi Csárdában érdeklődni a 30.-ával kapcs. és olyan 1400ft körüli összegből mindenki degeszre tudná magát enni.Ha mindenkinek megfelel az ár/hely/miegymás, akkor dobjon Gepárdnak egy SMS-t!Azért azt, hogy időben tudjon szólni a helyigényünkkel kapcsolatban, mert Tkürtön van, és csak 29.-én jönnek majd visszafelé...........

Hát így. :)

Én is most beszéltem Gepárddal, és mondta, ezt is dobjam fel ide, lehetőségnek!

Így lehet szavazásra is bocsájtani a dolgot! :)

Másik lehetőség, a CSALÁNOSI CSÁRDA,ahol szintén ilyen ár lenne, és nagyon jól főznek,jó nagy adagot adnak,

(Joee is jól tud lakni belőle) :lol: a parkoló is elég nagy...

Ide viszont holnap délelőttig, kellene visszaszólni helyfoglalás végett!

Jah..és akkor így nem kell dobni Gepárdnak sms-t :)

Tehát akkor a szavazás:

1., Kacsero - Csalánosi csárda

2., Gepárd - Mind1 :)

3.,

4.,

5.,

6.,

7.,

8.,

9.,

10.,

Link to comment
Megosztás:

Tehát akkor a szavazás:

1., Kacsero - Csalánosi csárda

2., Gepárd - Mind1 :)

3., Joee - Csalánosi csárda (tapasztalat :lol:)

4.,

5.,

6.,

7.,

8.,

9.,

10.,

Egy kérdés: hány órakkor lesz a kajcsizás, mert Renike szegény dolgozik :)

(szarul jött ki a munkahelyváltás)

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdés: hány órakkor lesz a kajcsizás, mert Renike szegény dolgozik :)

(szarul jött ki a munkahelyváltás)

Jah igen az időpont!

Nem tudom, kinek hány óra lenne jó, de úgy néz ki, hogy este 8 lenne a jó, sok embernek!

Tehát akkor a szavazás:

1., Kacsero - Csalánosi csárda--- Jó a 8 óra! :)

2., Gepárd - Mind1 :)

3., Joee - Csalánosi csárda (tapasztalat :lol:)

4.,

5.,

6.,

7.,

8.,

9.,

10.,

Link to comment
Megosztás:

Lüke kérdés, de 29.-e esetleg nem jó a törpieknek?Szeretnék ém is ott lenni ,de ugyanakkor ez a karácsony kisebbik lányom lebetegedése miatt eléggé felemásra sikerült, és a szüleimhez csak részben tudtunk lejutni.

Tudom, hogy ez csak 1 dolog, de ha a többieknek jó, akkor esetleg..........szóval...... :lol:

Meg ugye voltak külsős segítőink is, gondolok itt Gepárd öccsére, vagy Dénes emberére, Sziszire és Szaszára is, nekik is szólni kellene.Szerintem........

Link to comment
Megosztás:

Lüke kérdés, de 29.-e esetleg nem jó a törpieknek?Szeretnék ém is ott lenni ,de ugyanakkor ez a karácsony kisebbik lányom lebetegedése miatt eléggé felemásra sikerült, és a szüleimhez csak részben tudtunk lejutni.

Tudom, hogy ez csak 1 dolog, de ha a többieknek jó, akkor esetleg..........szóval...... :)

Meg ugye voltak külsős segítőink is, gondolok itt Gepárd öccsére, vagy Dénes emberére, Sziszire és Szaszára is, nekik is szólni kellene.Szerintem........

részemről az is jó, mert amúgy is lenne meet, péntek révén...szóval, a többieken múlik...

De Gepárdot is meg kellene kérdezni telón, mert ugye Ő meg lent van T.kürtön... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem teljesen mindegy, hogy hol és mikor lesz a vacsora...alkalmazkodok a többiekhez. :lol:

Kacsero!

Sikerült a magyarosítás ROM csere kellett hozzá, SE béta verzió, speedcam adatbázis feltöltve tesztelés alatt áll a gépezet. :)

Link to comment
Megosztás:

Sok telefonálás és egyeztetés után a vacsora időpontja mégis a következő:

DEC 30. 19:00 óra Csalánosi Csárda kb. 1400Ft/fő

A 29,ami miatt mindenkit körbehívtam,mint kiderült több embernek sem jó(3),így maradt az eredeti terv!Bocs mindenkitől!Legközelebb hamarabb kezdjük el az ilyen talit szervezni,az ünnepek miatt nem egyszerű!

Nagyon kérném,hogy mindenki oldja meg,hogy ott tudjon lenni,szeretném egyszer az egész csapatot már végre együtt látni.

Csak halotti bizonyítványt fogadok el igazolásnak! :lol:

Akik jönnek:

1. Gepárd + Timi + Öcse

2. Wolfi + Timi

3. Kacsero

4. Tomi + nem tom ki :)

5. Joee + Reni

6. Dini + Zsóci

7. Márk + Kriszti

8. Morgó + Móni

9. Paja + Márti

10. Sziszi + Hajni

11. Udi

12. Berlina

13. Pjoc

14. Edit + Peti

15... és aki még szekciótagnak érzi magát :)

Felhívnám a figyelmet,hogy azok a tagok,akik a Pályanapon szervesen részt vettek az esemény megrendezésében és létrejöttében,azoknak a vacsora költségeit a közös szekciópénzből fogjuk kifizetni.

Azok,akik a vacsorán ezen kívül részt vesznek,azoknak a vacsora kifizetését másképp oldjuk meg!

Azt hiszem ez így természetes,eredetileg ez a vacsora a pályanaposoknak indult,de nagyon remélem az egész kecskeméti szekcióhoz tartozó társaság képviselni fogja magát!

Remélem emiatt semmilyen sértődés nem lesz,ez így fair azokkal szemben akik erőn felül dolgoztak a pályanapon! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.