Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

szal a bölcsőben is rendeznek pályanapot:

Racing Days Rüsselsheim

2006.09.09-10.

A lényeg az, hogy a szervezés katasztrofális volt, a pályán (a gyár területén és a város utcáin) a versenyzők túlnyomórészt amatőrök voltak, csak egész kicsi vezetői hiba is elég lett volna, hogy a feketeCommot is kigördíthessék végre a csarnokból.

Parkoló autók mindenhol, a lezárt pályán is, nézők mindenhol, a lezárt pályán is, szervező és biztonságiak csak kevesen, állítólag kevesebb vókitókijuk volt mint, amit Udi szatyrában találtunk.

érdemes végigolvasni, lefordítani sajna nem tudok ilyen schilleri hokkdeutschot.

tanulság h biztonságosabban kell szervezni is, résztvenni is

de autók, na azok voltak

48.jpg

27.jpg

Link to comment
Megosztás:

Részemről zászlók elkészültek, Dugárral pontosítottam így valsezg 8:00-ra ŐK is kint lesznek.

Viszont kerekileg gondban vagyok kisit, mert Feri felnit tud biztosítani, de a gumesz problem.Szal ha v.ki óccsóé, vagy kölcsönbe tudna szerválni 195/50-15-ös használható gumit, az jelezze.Én is most még 2 szálon mozgatom a dolgot, de inkább több ajánlat legyen, mint esetleg 4db új gumi! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Srácok, holnap ha kimegyünk a gokartra, akkor ki kellene majd próbálni, hogy hogyan tud 1Xre 5 verda fent mozogni, mert kételyeim vannak ezzel kapcsolatban.Lehet, hogy a 4 ideálisabb lenne, de mondom.Ki kellene majd próbálni!!

Én már autóztam úgy a pályán (veterán tali) amikor 5 autó volt fent! nem volt gáz

Ha akarod kipróbálhatjuk, de csak szombat reggel!

Pénteken nincs jogunk felmenni!

Link to comment
Megosztás:

Nincs is rá lehetőségünk?V.milyen módon? Mert arra gondoltam, hogy elég sűrű lesz a forgalom.Előzni meg a pályán lehet, csak.............. szal hogy mindenki tudjon élmányautózni.Meg minden.

WOLFI! Én mentem már a pályán és szerintem lehet! De ezt már elmondtam.

Pénteken megkérdezed, hogy lehet-e a fazont! Én nem szeretném feszegetni a húrt!

Szerintem, ha szombat reggel 7-kor nézzük meg, az is elég! NEM?

Egyébként, ha akarod, legyen csak 4 autó! De akkor ez - 8 autó óránként!

ez 20%-kal növeli a szükséges időt!

Link to comment
Megosztás:

WOLFI! Én mentem már a pályán és LEHET! De ezt már elmondtam párszor!

Pénteken megkérdezed, hogy lehet-e a fazont! Én nem szeretném feszegetni a húrt!

Szerintem, ha szombat reggel 7-kor nézzük meg, az is elég! NEM?

Egyébként, ha akarod, legyen csak 4 autó! De akkor ez - 8 autó óránként!

ez 20%-kal növeli a szükséges időt!

Részemről ahogy gondolod, csak ne legyen majd tilitoli! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.