Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Lassan meglincseltek úgy látom!

Lássátok azt, hogy én csak azt szeretném, hogy egy jó megjelenésű és színvonalas rendezvényünk legyen, megfelelő publikációval és elégedett támogatókkal.

- A website-ra rakni kellene egy háttérképet (akár non-figuratív-ot is), mert ez az egyszín sárga háttér elég karcos...

- A sima szöveges gombok helyett érdemes lenne rakni valami grafikus gombot, ami mutatósabb

- a Tormási logo-t pedig azért kell lecserélni, mert már nem ez a logo a cég emblémája!

Épp ma voltam bent náluk, már az összes névjegykártyán az új piros T-logos Tormási autóház van!

De ezekről este beszélünk.

És ha kell Sziszivel leülünk és segítek a website-ban.

Link to comment
Megosztás:

Lassan meglincseltek úgy látom!

Lássátok azt, hogy én csak azt szeretném, hogy egy jó megjelenésű és színvonalas rendezvényünk legyen, megfelelő publikációval és elégedett támogatókkal.

- A website-ra rakni kellene egy háttérképet (akár non-figuratív-ot is), mert ez az egyszín sárga háttér elég karcos...

- A sima szöveges gombok helyett érdemes lenne rakni valami grafikus gombot, ami mutatósabb

- a Tormási logo-t pedig azért kell lecserélni, mert már nem ez a logo a cég emblémája!

Épp ma voltam bent náluk, már az összes névjegykártyán az új piros T-logos Tormási autóház van!

De ezekről este beszélünk.

És ha kell Sziszivel leülünk és segítek a website-ban.

Átolvastam,amit irtatok és megint az jött le nekem,hogy nem kell egymásnak esnünk mint tót az anyjának!

Márk mielőtt bármit is írsz a fórumra,menj ki és üvölts vagy szívj el egy cigit,de picit kevesebb hévvel is lehet hozzáállni,mint azt az ucsó hsz-od is mutatja! :P

A website kezdő oldalát át kell nézni,mert sok nagy helyesírási hiba van benne!Ez sokkal zavaróbb,mint a desing! :wub: Beszélek is Sziszivel,amitn tudok!

Link to comment
Megosztás:

Legyen má meet szerda este nálam! 19h...

Na erre én most nem tudok elmenni.

Timit viszem dokihoz, ha időben végzünk akkor esetleg utána beugrom.

Megkérdeztem a mentőket 2 helyen is, 6500 Ft/óra amiért kijön egy kocsi, 3 fős személyzettel.

Esetleg Tormásit is meg kellene kérdezni erről.

Jelentkeztem, de nem kerültem fel a listára.

Link to comment
Megosztás:

Megkérdeztem a mentőket 2 helyen is, 6500 Ft/óra amiért kijön egy kocsi, 3 fős személyzettel.

Esetleg Tormásit is meg kellene kérdezni erről.

A mentőkkel kapcsolatban, van valami kormányrendelet is, hogy milyen rendezvényhez, és mekkora tömeghez mennyi mentőt kell rendelni! A mostani tüzijátékos balhé után taglalták a tv-ben, ott hallottam! Szóval, ennek is utánna kellene nézni...

Link to comment
Megosztás:

nekem teljesen üres az online jelentkezés ablak :wub:

AKKOR MI LEGYEN A SZERDÁVAL?

LEGYEN KEDD? AZAZ MA?

Dolgozunk az online jelentkezés-en csak Sziszi melót vadászik és kevés idő marad.

Valami gbanc megint van vele.

Nekem mind1 melyik nap, mert sajna (azaz szerencsére) mennem kell dolgozni. :P

Így egyik nap sem jó, és én nem tudok ott lenni. (valószínű)

Link to comment
Megosztás:

Hello Srácok!

E hét SZERDÁN Mindenképpen találkozzunk valahol megbeszélni!!!

Le kellene fixálni dolgokat és a szórólapot!

A pénteki megbeszélés főbb tényei:

- lesz 2 rendőr + min. 1 biztonsági őr + a németektől hozzott Rendőr Vectra! :wub:

- Trafit, vagy valamilyen sebességmérő berendezést megpróbál szerezni

- Petőfi Népében kapunk egy PR cikket (szept. 28, csütörtök)

- A felvonulást záró eseménynek javasolja - pl. 16 órától (indok majd személyesen) - esetleg a Domus parkolóban záruljon.

- A katasztrófa védelmisekkel egyezteti a mentő kérést

- és a LOGO! Megkérdeztem és kéri, hogy a piros alapú T betűs Tormási AutóházLogo-t tüntessük föl. Mellé pedig egy Opel logo-t rakjunk (ha akarunk).

A marketing asszisztenssel beszéltem, küldeni fog egy jól használható logo-t e-mailen.

Még egy lényeges részlet!

SZEPTEMBER 15-17 között lesz az Opel Magyarország 15 éves és ezzel egy időben az Opel Tormási is.

Erre az eseményre kéri, hogy az Opel Club biztosítson számára néhány veterán Opelt.

Azt kéri, hogy ha lehet 14-én csütörtökön vigyük oda és 17-én vasárnap hozhatnánk el.

(Minél idősebb autókat szeretne)

Link to comment
Megosztás:

Tomival beszéltünk telefonon. Mivel eléggé sürget már az idő és mivel Tomi pénteken lelép nyaralni, így arra gondoltunk, hogy 2-3 este is össze-össze kéne futni.

Én holnap este 7-kor ott leszek Tominál. Megbeszélünk a Gokart pályával kapcs. néhány dolgot + tervezünk valami matricázást!

Szerintem még a héten fel kellene matricázni a GOKART pályás bulira az autókat!

Szóval holnap este 19:00, Jókai utca, Tominál! Aki tud jöjjön.

Lesz szerda este is meet!

Link to comment
Megosztás:

Friss info, ezt ma kaptam:

"Kedves Márk!

....................

Tormási úr ma szólt, hogy beszélt a Katasztrófavédelemmel, és azt

a választ kapta, hogy csak a Tűzoltóság részére kell lejelenteni a

rendezvényt, és mellékelni kell egy alaprajzot.

Kérdés esetén állok rendelkezésre.

(Mobilszámom: ...................)

Üdvözlettel:

Hribik Krisztina

menedzser asszisztens és

tréningkoordinátor

Tormási Autóház"

Szóval a lényeg, hogy a Katasztrófavédelem álláspontja szerint nincs szükség mentőre!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.