Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

mivel érdemi támogatást a Tormásiéktól kapunk, úgy gondolom, hogy támogatóként őket kell megneveznünk!

A többiek esetleg partnerek lehetnek...

El kell dönteni ki az érdemi támogatónk és ki nem az!

Meg kell húzni a határt, hol legyen?

Természetesen a fő támogatónk Tormási lesz.

Link to comment
Megosztás:

Ha kicsit körültekintőbben nézted volna meg, akkor feltűnt volna, hogy ez egyenlőre egy "piszkozat".A srácok pusztán azt kérdezték, hogy jó lesz-e ebben a formában.Szerintem. :unsure:

Pontosan!

Várjuk az építő jellegű kritikát, és nem a mérgelődést!!!

Aból nem derül ki, mit hogyan kellene csináljunk!

Link to comment
Megosztás:

Esetleg v.hova a felső szakaszba be lehetne tenni a S.vadkerten készült képet, amin jóó sokan vagyunk.S, arra lehetne ráírni azt a szöveget, ami a nyitólap felső részén van.Alatta lehetne a Tomi álltal tervezett pályatérkép, vagy mifene :), és utána egy rövid, ám de velős szöveg, hogy mit is szeretnénk szervezni oda, aztán a többi menüpont alatt pedig szerepelhetne az arra az oldalra vonatkozó adatmennyiség.

Ez csak egy 5let! :unsure: Ügyi vagyok? :D

ill. eszembe jutott még v.mi.A nyitólapon lehetne egy szöveg, hogy miért is jön létre ez a tali, hogy szeretnénk népszerűsíteni az Opelt, meg hogy szeretnénk hagyományt teremteni vele, meg teljesen nyitott, nem pedig zártkörű, függetlenül attól, hogy ugye mind3 a MOTE;MVOK; Calibraclub álltal kerül megrendezésre, meg ilyenek.Egy amolyan bevezető szöveg.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg v.hova a felső szakaszba be lehetne tenni a S.vadkerten készült képet, amin jóó sokan vagyunk.S, arra lehetne ráírni azt a szöveget, ami a nyitólap felső részén van.Alatta lehetne a Tomi álltal tervezett pályatérkép, vagy mifene :), és utána egy rövid, ám de velős szöveg, hogy mit is szeretnénk szervezni oda, aztán a többi menüpont alatt pedig szerepelhetne az arra az oldalra vonatkozó adatmennyiség.

Ez csak egy 5let! :unsure: Ügyi vagyok? :D

Ha megnézed a "támogatók" menüpontot, akkor szinte mind kattinható linként szerepel :D

A solti képet meglessük, hogy meg lehet-e csinálni fajinul.

A velős szöveg íródik. Ugye Gepárd? :lol:

A pályatérkép-et meg akkor elkunyizom Tomi-tól.

Link to comment
Megosztás:

Ha megnézed a "támogatók" menüpontot, akkor szinte mind kattinható linként szerepel :D

A solti képet meglessük, hogy meg lehet-e csinálni fajinul.

A velős szöveg íródik. Ugye Gepárd? :D

A pályatérkép-et meg akkor elkunyizom Tomi-tól.

Okok, kisit figyelmetlen voltam szokás szerint! :lol: :) De a többi nagyon rendben van! :) Ha pedig v.mi nem lesz okés, büntiből megint be kell majd ülnöd Demó mellé, a kiskörúton! :unsure:

Közben eszembe jutott még1 dolog.Futó Gabit is megkértem, hogy hozza le a versenygépét, akár bemutatókörök erejéig is.Elvileg ezt is be lehtne írni a programok közé!!

Link to comment
Megosztás:

Okok, kisit figyelmetlen voltam szokás szerint! :D :D De a többi nagyon rendben van! :D Ha pedig v.mi nem lesz okés, büntiből megint be kell majd ülnöd Demó mellé, a kiskörúton! :unsure:

Közben eszembe jutott még1 dolog.Futó Gabit is megkértem, hogy hozza le a versenygépét, akár bemutatókörök erejéig is.Elvileg ezt is be lehtne írni a programok közé!!

Ennyire ne büntess meg :) :D :lol:

Szólj, ha van fejlemény Futó Gabi ügyben :)

Link to comment
Megosztás:

Tomi küldött egy nagyobb Tormási logót.

Viszont ezen nincs opeljel stb.

Cseréljük, vagy maradjon a mostani?

Szerény véleményem, hogy inkább az OPEL logós a jobb! Hamár opel-es napot tartunk!

Esetleg a régit nagyobbítani? :unsure:

SZERINTEM!

Pénteken csinálunk akkor hamarabb talit, hogy tudjunk világosban csinálni képeket?

Nos? Menjünk hamarabb pénteken? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.