Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Mivel a múlt héten megbeszéltük, hogy tegnap talizunk és szomorúan láttam a topicban, hogy a társaság nem tanusít túl nagy érdeklődést így lefújtam az egészet. GEPÁRD a hangpostát megkaptam. Szasza-t hívta Sziszi, nem tudom kik voltak, de most kérek elnézést az érintettektől.

Azért nem vettem föl mert az öltözőben hagytam én meg edzettem.

Link to comment
Megosztás:

Nem az volt a gond, hogy ki miért nem tudott jönni, hanem hogy csak a fórumon lett megbeszélve a dolog, hogy elmarad az egész.

Én-Sziszi-Gepárd meg valszeg nem voltunk fórumközelben.

Azér egy sms-t kaphattunk volna, de mind1.

Pénteki meet-re nem tudok elmenni sajna.

Indul a költözés project 2. :lol:

Tomi: veled meg kb negyed 8 körül msn-eztem, mondhattad volna igazán :huh:

Link to comment
Megosztás:

Viccen kívül azon is gondolkodom, hogy a pályára behajtókat szondáztatni kellene a többiek biztonsága érdekében.

Van is rá egy (vagy kettő is) ötletem, hogyan kellene megoldani.

Ez hülyeség! Aki láthatóan piás, azt nyilván nem engedjük fel, de nem mondod komolyan, hogy mindenkivel meg akarsz fújatni egy szondát!?!?!?
Link to comment
Megosztás:

..... de nem mondod komolyan, hogy mindenkivel meg akarsz fújatni egy szondát!?!?!?
De komolyan mondom.

Elektromos szonda van a cégnél, és a rendészünk (c corsa) biztosan bevállalná a melót.

Illetve egy felelősségvállalási nyilatkozatot is aláíratnék a pályára felhajtókkal.

Link to comment
Megosztás:

De komolyan mondom.

Elektromos szonda van a cégnél, és a rendészünk (c corsa) biztosan bevállalná a melót.

Illetve egy felelősségvállalási nyilatkozatot is aláíratnék a pályára felhajtókkal.

Ha én mennék egy találkozóra, ahol egy szondát dugnának az arcomba...

kicsit kiakadnék és otthagynám a talit!

Link to comment
Megosztás:

Ha én mennék egy találkozóra, ahol egy szondát dugnának az arcomba...

kicsit kiakadnék és otthagynám a talit!

Szerintem aki ezt nem fogja fel aggyal,hogy mekkora felelőséggel játszik ilyen szűk helyen,és ennyit nem képes megtenni,az ne is jöjjön ilyen talira!Ennyi!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem aki ezt nem fogja fel aggyal,hogy mekkora felelőséggel játszik ilyen szűk helyen,és ennyit nem képes megtenni,az ne is jöjjön ilyen talira!Ennyi!

A veszély pedig jelen esetben fokozottan fenn áll, mivel a felhajtók többsége (ha nem mind) amatőr a pályaversenyzés szintjén. A szondával pedig ezt a veszélyt jelentősen le tudjuk csökkenteni.

Aki ezt nem érti meg, és megsértődik az tényleg ne jöjjön ilyen helyre.

Link to comment
Megosztás:

Csak egy kérdés! nem kéne valami nyilatkozatot aláíratni azokkal akik a pályára felmennek, hogy ha esetleg történik valami! akkor a felelőséget ő válalaja. Amennyiben ő a hibás! Mert akkor elvileg levettők a tehet nagyobb részért a válunkról!

Link to comment
Megosztás:

A nyilatkozat szerintem elegendő lenne, fölösleges a szonda!

Ha valakin látható, hogy ivott, azt nem engedjük fel. De hogy mindenkit megszondáztatnánk... :unsure:

(vagy akkor is nem mindenkit, hanem aki gyanús...)

Te megmondod egy vadidegenről,hogy mennyit ivott? :)

Szerintem ezen kár vesződni!Megfujja,ha tiszta mehet!Ennyi!

Link to comment
Megosztás:

Még mindig fenntartom, hogy nem itt kellene erről vitázni és a részleteket megbeszélni!

Ez nem vita! Egyébként egyszerü lezárni ez a beszélgetést!

Szondáztassunk:

1.Újratöltve

2. Gepard

3.

4.

5.

NE Szondásztasunk:

1.

2.

3.

4.

5.

Na lásuk mi lesz a végeredmény!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.