Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Na a Tős-erdei tali hivatalosan is engedélyezve van.

Bejelntettem a rend őrei felé is.

Főzzünk, vagy ne főzzünk?

Ez itt a kérdés :huh:

Hát nem tom!Kell nekünk a plusz zür?Van ott épp elég étterem!Kicsit szerintem nehezebb ott megoldani,mint szeliden,nem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kellene megvárni Sziszi véleményét is a főzéssel kapcsolatban?

A calisokkal végülis ő tartja a kapcsolatot.

OK, megvárjuk.

Azért majd szerdán beszéljük meg, hogy mi hogy gondoljuk, de ténleg sok kajálda van és lehet nem kéne ezzel foglalkoznunk.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is necces a mai este.

Most indulunk Tiszakécskére, ahol van egy kis dolog, na meg akkor már valszeg csobbanunk egyet a Tiszában is...

Aztán meg takarítjuk az új kérót...

szóval necces-necces...

Nem lehetne ezekről a talikról pénteken este beszélni???

Link to comment
Megosztás:

Végülis szeretnék gratulálni a csapatnak, hogy pár embernek elfelejtettek szólni.

Sziszi 800 km után egyenesen a Jókaira jött.

Joe szintén kapkodott, hogy odaérjen.

Én meg a hobbin hagytam a melót félbe, hogy beérjek.

Ehhez képest dolgozó lány nagy pofáraesés, telefont hiába csörget az ember......

Pénteken, meg annyira szokott, az ilyen dolgokra mindenki figyelni, hogy nagyon.

Link to comment
Megosztás:

Végülis szeretnék gratulálni a csapatnak, hogy pár embernek elfelejtettek szólni.

Sziszi 800 km után egyenesen a Jókaira jött.

Joe szintén kapkodott, hogy odaérjen.

Én meg a hobbin hagytam a melót félbe, hogy beérjek.

Ehhez képest dolgozó lány nagy pofáraesés, telefont hiába csörget az ember......

Pénteken, meg annyira szokott, az ilyen dolgokra mindenki figyelni, hogy nagyon.

Nem én találtam ki,de ha legközelebb lesz ilyen ne egy nappal elötte legyen bejelentve szerintem!

Tomi a telefont pedig elég hülyén kezeli mostanság,kezd igazi vállalkozó lenni,azok nem veszik fel! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.