Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Gepárdal folytatott tegnapi megbeszélésünk alapján indítvényozom a szekciótagok gyűlését.

A gyűlés témája: az augusztusi és szeptemberi rendezvényeink lebonyolítása.

A gyűlés helye: Sztár Reklám Bt. Jókai Mór u. 22/A ( az irodám :huh: )

A gyűlés ideje: hát ezt még nem tudom de valamelyik este.

Felhívnám a figyelmet, hogy nem kell minden kérdésben egyszerre dönteni, több ilyen témájú megbeszélést szeretnék. Időnk van, a hely adott, beszéljünk róla.

Köszönettel: Tomi

Link to comment
Megosztás:

Gepárdal folytatott tegnapi megbeszélésünk alapján indítvényozom a szekciótagok gyűlését.

A gyűlés témája: az augusztusi és szeptemberi rendezvényeink lebonyolítása.

A gyűlés helye: Sztár Reklám Bt. Jókai Mór u. 22/A ( az irodám :huh: )

A gyűlés ideje: hát ezt még nem tudom de valamelyik este.

Felhívnám a figyelmet, hogy nem kell minden kérdésben egyszerre dönteni, több ilyen témájú megbeszélést szeretnék. Időnk van, a hely adott, beszéljünk róla.

Köszönettel: Tomi

Akkor az 1Xűség kedvéért jelöljetek meg 1 időpontot.SZtem.Nekem 8, hogy mikor sétálok át, de jelezném, hogy csak 20:00 után jó.

Link to comment
Megosztás:

A tőserdővel mi újság?

Jegelve?

A héten ha nem jár arra senki, akkor lenézek péntek körül, hogy mi újság arrafele.

Sziszivel azt beszéltök, hogy a ha már ilyen szép számban jönnek caliclubbosok, nem napoljuk el.

Maximum, lesz egy csoportos strandolas vagy valami ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

Skacok, szerdán eléggé sietnem kellett már el...

valamit osztottatok még rám, miután eljöttem?

(ha igen, PÜ-ben átnyomhatná valaki) köcci.

Rendőrséget te is megkérdezed.

Meg a büfés ismided is, hogy ő pedig szponzorálja a szépségversenyt 3 kupával.

Márk kérése lenne, hogy aki ráér az jöjjön már el holnap (vasárnap) a gokartpályára 16:00-ra egy pályabejárásra.

Link to comment
Megosztás:

Márk kérése lenne, hogy aki ráér az jöjjön már el holnap (vasárnap) a gokartpályára 16:00-ra egy pályabejárásra.
Köszi Pisti! :huh:

Gondoltam sokkal könnyebb különböző programokat kitalálni és leszervezni úgy, hogy a találkozó tervét szem előtt tartva nézzük át a helyszínt.

Megnéznénk, hogy mire hol lenne helyszín, a terep milyen programoknak biztosít lehetőséget, milyen versenyeket, vetélkedőket lehetne szervezni.

Szóval aki tud, kérem jöjjön el (persze a Kecs Szekció szervezői közül :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Köszi Pisti! :lol:

Gondoltam sokkal könnyebb különböző programokat kitalálni és leszervezni úgy, hogy a találkozó tervét szem előtt tartva nézzük át a helyszínt.

Megnéznénk, hogy mire hol lenne helyszín, a terep milyen programoknak biztosít lehetőséget, milyen versenyeket, vetélkedőket lehetne szervezni.

Szóval aki tud, kérem jöjjön el (persze a Kecs Szekció szervezői közül :))

Sajna haverom jó programot talált nekem.

Leengedett a kertitava, és megyünk reparálni.

Víz ki, fólia be stb.

Szal nem biztos, hogy el tudok menni, de azért igyekszem :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.