Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Az Euroringes buliban én is benne lennék! :lol:

Meg szerintem még alighanem lennénk rá egy páran.

Ha 5e-t bevállalnánk, már "csak" 96 jelentkező kell! Ami ugyan nem kevés, de lehet érdemes lenne rajta elgondolkozni. :)

ui: remélem jól számoltam. :huh:

Mondasz valamit. Én még az 5e-t is bevállalnám.

Link to comment
Megosztás:

Na bazz..., ezt nem néztük, hogy akkor lesz nemzetközi tali is! :huh:

Sztem nem kell attól félni, hogy "elszívja" az érdelődőket, mert a Manta klub szervezi, és ugye tavaly is voltak "apró" nézeteltérések a szervezést illetőleg, akkor szakadt meg a kapcsolat a MOMC és a MOTE között.Szal aki inkább egy kicsit nyugisabb családi hétvégére vágyik, az Szelidre fog jönni.

Ezért nem kell parázni na! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látom megmozdult a fantázia. No akkor valamit tenni kéne valamelyikért. :D

Nem? :huh:

Hát a GSi team részéről ez már elég régi keletü vágy. :) :D

Akkor első körben szerzek egy kontaktot és kiderítem, hogy még mindig annyi-e az ára. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Július 15.-én gondoltunk megszervezni. (persze, ha nincs ott akkor más rendezvény)

Jó az időpont szerintetek?

Nekem ez az időpont tuti, hogy nem jó(nyaralás), s így is elég kevés talira van módom elugrani.. :)

A Kunmadarasi reptér 100 ezer forint 1 napra. Első körben szeritnem az sem lenne rossz...

Mi terveztük, hogy csinálunk oda egy gyorsulós/sütögetős talit. :huh:

Ez a Kunmadaras engem is érdekelne, de a másik 5ezres verziónak se lennék elrontója!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hahóóóóóó emberek.

Van igény a Tős-erdei talira?

Ha nincs feleslegesen ne rohangáljak már!

Sztem egyenlőe koncentráljunk Szelidre, ill. egyesetleges Euroring, v. Kunmadaras is szóba jöhetne.Mert minden 1Xre sztem sok a népeknek.Valamiből tuningolni is kell bázz :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hahóóóóóó emberek.

Van igény a Tős-erdei talira?

Ha nincs feleslegesen ne rohangáljak már!

Én nem vagyok semmi jónak az elrontója..... :lol:

Különben ez az alkalom egész napos, vagy csak délutáni /esti program lenne ?

...mivel péntek.... :huh:

Wolfinak is igaza van szerintem.... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán a témába vág, de minden pénteken szoktatok talizni? Kivettem két hét gyerek nélküli szabit, és kapkam kimaradást is, el látogatnék Kecskemétre. Persze, csak ha nem rontom a szinvonalat. :huh:

Az igazi indok persze az, hogy vennem kellet autópályamatricát, és szeretném leautózni az árát. :lol:

A viccet félretéve szeretnék személyesen is találkozni veletek, mivel nem nagyon van lehetőségem többnapos, vagy nagyobb országos rendezvényekre menni.

Link to comment
Megosztás:

Én nem vagyok semmi jónak az elrontója..... :D

Különben ez az alkalom egész napos, vagy csak délutáni /esti program lenne ?

...mivel péntek.... :)

Wolfinak is igaza van szerintem.... :)

Szombat lett volna amúgy :D

Részemről akkor hanyagoljuk az egészet.

Én csak azért kezdtem el érdeklődni, mert ti mondtátok, hogy szervezhetnénk valamit Tököl helyett.

Holnap vár a polg, mester Lakiteleken, de akkor visszamondom.

Vagy elmenjek hátha sikerül ingyen kicsikarni a placcot? (esély van rá, haverom jó ismerőse)

Nem igazán a témába vág, de minden pénteken szoktatok talizni? Kivettem két hét gyerek nélküli szabit, és kapkam kimaradást is, el látogatnék Kecskemétre. Persze, csak ha nem rontom a szinvonalat. :huh:

Az igazi indok persze az, hogy vennem kellet autópályamatricát, és szeretném leautózni az árát. :lol:

A viccet félretéve szeretnék személyesen is találkozni veletek, mivel nem nagyon van lehetőségem többnapos, vagy nagyobb országos rendezvényekre menni.

Tárt karokkal várunk. :)

Link to comment
Megosztás:

Szombat lett volna amúgy :lol:

Részemről akkor hanyagoljuk az egészet.

Én csak azért kezdtem el érdeklődni, mert ti mondtátok, hogy szervezhetnénk valamit Tököl helyett.

Holnap vár a polg, mester Lakiteleken, de akkor visszamondom.

Vagy elmenjek hátha sikerül ingyen kicsikarni a placcot? (esély van rá, haverom jó ismerőse)

Szerintem ha már ennyit fáradtál a dologgal, tedd meg hogy a végére jársz.....légyci... :)

Legalább tartunk 1 főpróbát a szakácsoknak Szelíd elött..... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egy itiner jól jönne. Kecskemétig elvezet a szallagkorlát, de onnan merre? :huh:

Pü. ment.

Szerintem ha már ennyit fáradtál a dologgal, tedd meg hogy a végére jársz.....légyci... :)

Legalább tartunk 1 főpróbát a szakácsoknak Szelíd elött..... :lol:

OK!

Holnap megkérdem és ha sikerül ingyé beszervezni, vagy esetleg valami kis jelképes összegért akkor majd meglátjuk hogyan tovább.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez az időpont tuti, hogy nem jó(nyaralás), s így is elég kevés talira van módom elugrani.. :D

Ez a Kunmadaras engem is érdekelne, de a másik 5ezres verziónak se lennék elrontója!! :D

Rendszeresen van nyílt hétvége, amikor 6 ezer forinttért (autónként) rá lehet menni 1 órára a pályára, vagy 10.000-ért fél napra! Egyik ilyen hétvégére szervezhetnénk egy pálya-próbálós / terepfelmérős / autózós napot... és aztán eldöntenék, hogy akarunk-e ott talit szervezni... na és kicsit ki is autóznánk magunkat! :)

Hm? Mit gondoltok?

Nem igazán a témába vág, de minden pénteken szoktatok talizni? Kivettem két hét gyerek nélküli szabit, és kapkam kimaradást is, el látogatnék Kecskemétre. Persze, csak ha nem rontom a szinvonalat. :huh:

Az igazi indok persze az, hogy vennem kellet autópályamatricát, és szeretném leautózni az árát. :lol:

A viccet félretéve szeretnék személyesen is találkozni veletek, mivel nem nagyon van lehetőségem többnapos, vagy nagyobb országos rendezvényekre menni.

Mi minden pénteken este 19:30-tól találkozunk! :)

Szóval várunk szeretettel! Hozzál magaddal még 2 barátodat (külön-külön Opellal) és kapsz egy üccsit ajándékba! B) :)

Link to comment
Megosztás:

Hahóóóóóó emberek.

Van igény a Tős-erdei talira?

Ha nincs feleslegesen ne rohangáljak már!

Részemről lenne, de sajnos biztos nem tudok majd ott lenni! :huh:

Amúg, meg lehet, hogy sok lenne tényleg a talikból!

Gyúrjunk inkább SZELÍD-re! ;)

Vagy a híres "Tomi tortilláját" !! :lol: :) :D

:D :) :) B)

Link to comment
Megosztás:

Na ezzel a szelidi gyúrással kapcsolatban csak annyit, hogy oda nincs mit gyúrni.

Megvan a menü, megvan a szállás.

1-2 programot még ki kell találni és kész.

Tőssel kapcsolatban, pedig sikerült megeggyzni az illetékessel.

Mivel nem profitorientált a rendezvény, így nem kell érte fizetni.

Engedélyeztetni kell a rendőrségen, és a polgármesteri hivatalnál.

Sajnos a parkolo belső része, amit kinéztünk az már bérbe van adva.

Június végén érkezik oda egy dodgem-es.

Viszont a színpad elötti részt megkapjuk. Ott a füves részen elférünk bőven.

Szóval szerintem egy 1napos ingyenes autós találkozót, meg lehet ott szervezni.

1-2 progit kitalálunk, maximum főzűnk egy bográcsost és kész.

NEM?

P1020251.JPG

Link to comment
Megosztás:

Na ezzel a szelidi gyúrással kapcsolatban csak annyit, hogy oda nincs mit gyúrni.

Megvan a menü, megvan a szállás.

1-2 programot még ki kell találni és kész.

Tőssel kapcsolatban, pedig sikerült megeggyzni az illetékessel.

Mivel nem profitorientált a rendezvény, így nem kell érte fizetni.

Engedélyeztetni kell a rendőrségen, és a polgármesteri hivatalnál.

Sajnos a parkolo belső része, amit kinéztünk az már bérbe van adva.

Június végén érkezik oda egy dodgem-es.

Viszont a színpad elötti részt megkapjuk. Ott a füves részen elférünk bőven.

Szóval szerintem egy 1napos ingyenes autós találkozót, meg lehet ott szervezni.

1-2 progit kitalálunk, maximum főzűnk egy bográcsost és kész.

NEM?

http://gallery.site.hu/d/778642-2/P1020251.JPG

Király! Nem lesz egy világra szóló találkozó... de a Miénk lesz! :huh:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.